gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Hastaneye Kaldırılma Sebebi Ne ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mehmet ali erbil mehmet ali erbil haberleri mehmet ali erbil hastalığı

Sevgili melekler, Flaş Haber olarak verdiğimiz Mehmet Ali Erbil hastalığı ile ilgili haberimizin ardından , usta şovmenin nedene hastaneye kaldırıldığı ile ilgili son haberleri de sizlerle paylaşıyoruz ...

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil Kıbrıs'ta hastalanınca acilen hastaneye kaldırıldı. Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan'dan edinilen bilgiye göre, Erbil, saat 20.00 sıralarında gögüs ağrısı şikayetiyle şoförü tarafından hastaneye getirildi.

Hastane bünyesindeki kalp merkezinde görevli 3 kardiyolog tarafından muayene edilen Erbil'e, şikayetinin sürmesi üzerine anjiyo yapılmasıne karar verildi. Anjiyonun ardından Erbil'in sağlık durumuna ilişkin açıklama yapılacağı bildirildi.

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Hastaneye Kaldırılma Sebebi Ne ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

mehmet ali erbil, haberleri, hastalığı, nedeni, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Çok nadir görülen “kaçış sendromu” adlı hastalığa yakalanan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde hastaneye yattı melekler :) 28 günde bir hastaneye gidip ilaç aldığını söyleyen ünlü şovmen, hastalığa nasıl yakalandığını İzzet Çapa’ya verdiği röportajda anlattı: “Hastalığımın adı...
  2. Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu?

Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu?

Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu anjiyo yapıldı mı ve şuan nasıl acaba çok merak ediyorum? Bu konuda bilgisi haberi olan arkadaşlarım var ise bana da yazsın lütfen!
  3. Arkadaşlar Mehmet Ali Erbil Neden Hastaneye Kaldırıldı

Arkadaşlar Mehmet Ali Erbil Neden Hastaneye Kaldırıldı

Mehmet Ali Erbil Neden Hastaneye Kaldırıldı merak ettim, az önce bizim sekreter söyledi Mehmet Ali Erbil Hastaneye Kaldırılmış diye de neden kaldırıldığını oda bilmiyormuş, acaba Mehmet Ali Erbil Neden Hastaneye Kaldırıldı ?
  4. Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimleri istiyorum

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimleri istiyorum

Arkadaşlar hani Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin vardı ya işte ben Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Kızı Yasmin Erbil'in Fotoğrafları

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Kızı Yasmin Erbil'in Fotoğrafları

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimleri Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve anjiyo yapılan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in bildiğiniz üzere 2 kızı 1 oğlu var. Kameralardan uzak bir hayat süren Mehmet Ali Erbil'in çocuklarından küçük kızı Yasmin artık bir genç kız. MeraK edenler için işte Mehmet Ali Erbil'in...

Sayfayı Paylaş