gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ünlü söz yazarı, Ergen'in söylediği kendi şarkılarına yasak kararı aldı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ünlü yazarların söylediği sözler yazarların söylediği sözler Gülben Ergen'in müzikal yolculuğunda çok önemli bir yeri olan Şehrazat, Ergen'in şarkılarını söylememesi için mahkemeye gideceğini söyledi.
    Bir takım haklarım var alamıyorum, onun için mahkemeye başvuracağım diyen ünlü söz yazarı "Bugüne kadar sabırla bekledim. Ama hiçbir şekilde hakkımı alamadım. Belki anlaşırız diye bekledim ama artık hakkımı arayacağım, susmayacağım. Şu an avukatlarımız görüşüyor. Gülben'in benimle başlayan bir müzikal süreci var, ben her zaman efendi oldum. Artık olmak istemiyorum" diye konuştu.

habertürk

Ünlü söz yazarı, Ergen'in söylediği kendi şarkılarına yasak kararı aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ay_yıldızın kendi yazdığı  şarkı sözleri

ay_yıldızın kendi yazdığı şarkı sözleri

DİPSİZ KUYU Gittin boyunumu eğdin ağzından çıkan sözlerin ok gibi saplandı kalbime dipsiz kuyularda yüzdüm güneşsiz sabahlara uyandım dilinden çıkan her söze kilit vurdum kalbimi senden başkası açamaz hapsetim gözlerini benden başkası bakamaz ahh kolların benden başkasını saramaz bir AHH desen yıldız olup düşmezmiyim ellerine kor gibi yanarım yüreğinde BİR SU Bir su olsan bir...
  2. Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği Ölürüm hasretine sözleri Kuzey Güney Ölürüm hasretine sözleri Ekranların sevilen dizisi Kuzey Güney'de Cemre karakterinin söylediği şarkının sözlerini merak eden var mı içinizde melekler ? İşte Cemre'nin söylediği o şarkı :tik: Gördünmü bak bizden öteside varmis... Yasananlarin hepsi meger birer yalanmis... Kaderimde buda mi vardi? Sevdigimi baskalariyla...
  3. Atatürk'ün öğretmenler için söylediği sözleri yazar mıısnız

Atatürk'ün öğretmenler için söylediği sözleri yazar mıısnız

Atatürk bir sürü güzel söz söylemiş.Herhalde öğretmenler için de söylemiştir. Varmı bu sözlerde forumunuzda ?
  4. Tarihten Ünlü Kişilerin Aşk Üzerine Söylediği Sözler

Tarihten Ünlü Kişilerin Aşk Üzerine Söylediği Sözler

bu konu ünlü kişilerin aşk üzerine söylemiş oldukları sözlere yer vermektedir. Dünya varolduğundan beri aşk her daim, şarkılara, şiirlere konu olmuş ve günümüze kadar uzanan aşk hikayelerine adını yazdırmıştır. Aşk her zaman ve her yerde olduğu için tarihten ünlü kişilerin söylemiş olduğu aşk üzerine sözleri sizler için paylaşıyoruz. Aynı dili konuşanlar değil aynı duyguları paylaşanlar...
  5. Poyraz Karayel'in Söylediği "Elleri Ellerime" Şarkı Sözleri

Poyraz Karayel'in Söylediği "Elleri Ellerime" Şarkı Sözleri

poyraz karayel dizi müzikleri, poyraz karayel dizi oyuncuları, poyrazın söylediği şarkı kim ait, poyrazın söylediği şarkının sözleri Kanal d ekranlarının yeni olmasına rağlen kısa sürede oldukça popüler olan dizisi "Poyraz Karayel" gün geçtikçe daha çok hayran kitlesine sahip olmaya devam ediyor. Dizinin 4 Şubat akşamı oynayacak olan bölümün de Poyraz, elin de gitarı ile şarkı...

Sayfayı Paylaş