gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ünlü Sunucu Ayşenur Yazıcı Babasını Kaybetti

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ayşenur yazıcı ayşenur yazıcı haberleri

Sevgili melekler, ekranların başarılı sunucularından, aynı zamanda yazar olan Ayşenur Yazıcı babasını kaybetti. Ayşenur Yazıcı, 89 yaşında yaşamını yitiren babası emekli tuğgeneral Necati Süral'ı asker selamıyla uğurladı.

aysenur-yazici.jpg

Yaklaşık 1.5 yıldır oturduğu Antalya'da akciğer kanseri tedavisi gören emekli Tuğgeneral Necati Süral, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde Ramazan Bayramı'nın ikinci günü yaşamını yitirdi. Babasının ölüm haberini alan Ayşenur Yazıcı, Antalya'ya geldi.

Necati Süral için Muratpaşa Camii'nde ikindi namazının ardından askeri tören düzenlendi. Törene, Yazıcı'nın ailesi ve sevenleri katıldı. Cenaze töreninde konuşan Ayşenur Yazıcı, "Babam bana 'Her şeyi dolu dolu yaşadım' dedi. 'Şerefimle, imanımla, eğlencemle yaşadım' dedi. 'Göreceğim her şeyi gördüm' dedi. Çok isteyerek ölümü bekledi. Ben dünyanın en iyi babasına sahiptim. Onunla her zaman gurur duydum" diye konuştu.

Babası Necati Süral'ı asker selamı vererek uğurlayan Ayşenur Yazıcı, cenazeye katılanlara teşekkür etti. Necati Süral'ın cenazesi, kılınan namazdan sonra Barınaklar Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Ünlü Sunucu Ayşenur Yazıcı Babasını Kaybetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Naz Elmas Babasını Kaybetti...

Naz Elmas Babasını Kaybetti...

naz elmas açelya elmas babasını kaybetti talat elmas öldü kalp krizi ile ilgili bilgiler burada melekler Oyncu Naz Elmas ve Açelya Elmas'ın babası Talat Elmas,evinde geçirdiği kalp kriziyle hayatını kaybetti melekler. Önce ki gün evindeyken kalp krizi geçiren 63 yaşında ki Talat Elmas vefat etti.Dün Karacahmet Mezarlığına defnedilen Elmas'ın kızları Naz ve Açelya ne yazık ki uzun bir aradan...
  2. Ünlü Sunucu Yalıda Evlendi....

Ünlü Sunucu Yalıda Evlendi....

Ünlü Sunucu Yalıda Evlendi.... Sunucu Elif Güvendik, önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda işadamı Levent Nayman'la dünya evine girdi. Sunucu Elif Güvendik, önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda işadamı Levent Nayman'la dünya evine girdi. Genç çiftin davetlileri arasında; Yeşim Salkım, Deniz Akkaya, Yavuz Seçkin, Lerzan Mutlu, Elif Karlı, Cem Özer, Oya Aydoğan ve Önder Bekensir vardı.
  3. İpek Tuzcuoğlu Babasını Kaybetti...

İpek Tuzcuoğlu Babasını Kaybetti...

ipek tuzcuoğlu ipek tuzcuoğlu haberleri Sevgili melekler, başarılı oyuncularımızdan İpek Tuzcuoğlu babasını kaybetti. Meleklermekani.com ailesi olarak ünlü oyuncuya ve ailesine başsağlığı diliyoruz. İpek Tuzcuoğlu haberleri, haberin detayları şöyle.. İpek Tuzcuoğlu, cumartesi günü yaşamını yitiren babası Ilgar Hakkı Tuzcuoğlu’nu (74) son yolculuğuna uğurladı. Baba Tuzcuoğlu ,Akatlar...
  4. Hande Yener Babasını Kaybetti !

Hande Yener Babasını Kaybetti !

Bu konu; hande yener babasını kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müziğin başarılı ve sevilen sesi Hande Yener, dün babasını kaybetti. Kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Erol Özyener 'e meleklermekani.com ailesi olarak Allah 'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.. Marmaris’ta yaşayan tüberküloz ve KOAH hastası Erol Özyener, dün...
  5. Demet Akbağ Babasını Kaybetti!

Demet Akbağ Babasını Kaybetti!

demet akbağ haberleri oktay iybar demet akbağ Sevgili melekler, ekranların ve sinemanın güeln yüzü oyuncu Demet Akbağ, dün babası, gazeteci Oktay İybar'ı toprağa verdi. Meleklermekani.com ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyoruz... Yaşlılığa bağlı sağlık sorunları nedeniyle, dün sabah yaşamını yitiren 75 yaşındaki gazeteci Oktay İybar için Teşvikiye...

Sayfayı Paylaş