gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ünlü tenor Allessandro Safina ile Sertab Erener'den muhteşem düet

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ünlü tenorlar ünlü düetler Ünlü tenor Allessandro Safina, bu akşam Sertab Erener ile Kuruçeşme Arena'da bir konser verecek.

José Carreras, Mario Frangoulis, Sarah Brightman gibi ünlü isimlerle yaptığı düetlerle de tanınan ünlü tenor Allessandro Safina, bu akşam Sertab Erener ile Kuruçeşme Arena'da bir konser verecek.

Sürpriz bir repertuvar hazırlayan Safina, Türkiye'ye ilk gelişi olmadığını ve daha önce Ferhat Göçer ve Sezen Aksu ile iki özel konser verdiğini söyledi. Erener'in de Aksu'nun öğrencisi olduğunu bildiğini söyleyen ünlü tenor, "Ayrıca kendisini Eurovision'dan da biliyordum, soprano oluşu da beni çok etkiledi. Tüm bunlar birleşince onunla ortak bir projede buluştuk. Onunla düet yapacak olmaktan ötürü çok mutluyum" diyor.
    "Her zaman için İstanbul en favori şehrim" diyerek sözlerine devam eden Safina şunları söyledi: "Tam bir Boğaz aşığıyım. Bu konseri de dünyanın en güzel manzarasına sahip bir sahnede, Boğaz'ı izleyerek verecek olmaktan dolayı büyük heyecan duyuyorum. Bir taraf da orman, bir taraf da deniz görüntüsü beni çok etkiliyor. Ayrıca Türk müzikseverler çok sıcak insanlar."
    Sertab Erener'le aynı sahneyi paylaşacak olan Safina, "Kadın hayranlarınızın ilgisinden sıkıldığınız oluyor mu" sorusuna, "Asla, kadınların ilgisinden asla sıkılmam" yanıtını verdi.

hurriyet/kelebek

Ünlü tenor Allessandro Safina ile Sertab Erener'den muhteşem düet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü İtalyan tenor Pavarotti öldü

Ünlü İtalyan tenor Pavarotti öldü

Ünlü İtalyan tenor Pavarotti öldü Bir süredir hastanede tedavi görmekte olan ve günümüzde en büyük opera sanatçısı sayılan dünyaca ünlü İtalyan tenor Luciano Pavarotti bu sabah hayata gözlerini yumdu. İtalyan Haber Ajansı ANSA, Luciano Pavorotti'nin öldüğünün duyurdu. Pavarotti'nin menajeri Terri Robson, geçen yıl pankreas kanseri olduğu anlaşılan ünlü sanatçının...
  2. Sertab erener'den hadise'ye destek

Sertab erener'den hadise'ye destek

Sertab'ın aldığı sonucu Hadise'den de bekliyoruz:) EUROVISION'DA BİRİNCİLİĞİ OLAN SERTAB ERENER'DEN HADİSE'YE DESTEK! 'Every Way That I Can' şarkısıyla 2003'te Türkiye'ye 'Eurovision birinciliği' getiren Sertab Erener, bu gecce Moskova'da yarışacak Hadise'ye başarı diledi. Demir Demirkan'la birlikte açıklama yapan Erener, 'Hadise'ye tüm kalbimizle başarılar diler, yarı finaldeki...
  3. Sertab Erener'den Yeni Şarkı: Bu Böyle

Sertab Erener'den Yeni Şarkı: Bu Böyle

bu böyle olabilir de bu böyle olabilirde sertap erener olabilirde sertap erener olabilir de Sertab Erener uzun bir aradan sonra yeni bir Türkçe şarkıyla müzikseverlerin karşısına çıktı. Geçtiğimiz aylarda Demir Demirkan'la Amerika'da yayınlanacak İngilizce türkü projesi "Painted On Water"ı tamamlayan sanatçı, Türk dinleyicisini de unutmadı; sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait...
  4. Sertap Erener'den Türk Sanat Müziği Albümü

Sertap Erener'den Türk Sanat Müziği Albümü

sertap erener türk sanat müziği sertap erener, yeni albüm, türk sanat müziği, yeni albümü, albüm haberleri Türk Pop'unun başarılı isimlerinden biri olan Sertap Erener, Türk Sanat Müziği albümü yapacakmış Melek'ler. Türk Sanat Müziği seven biri olarak, Sertap'ın bu konuda da başarılı olacağına inanıyorum:) İşte o haberin devamı Melek'lerim:) Pop müziğin ünlü sesi Sertab Erener, sanat...
  5. Vegan Tarzı Beslenme-Sertap Erener'in Beslenme Tarzı

Vegan Tarzı Beslenme-Sertap Erener'in Beslenme Tarzı

vegan tarzı beslenme, sertab erener beslenmesi, nedir, nasıl uygulanır, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Ünlü pop sanatçımız Sertab Erener ve sevgilisi müzisyen Demir Demirkan'ın da uyguladığı Vegan tarzı beslenmeden bahsetmek istiyorum melekler :) Veganlık (veganizm) her türlü hayvansal ürünün dışlandığı bir beslenme ve hayat tarzıdır. Vegan kelimesi, 1944 yılında Elsie...

Sayfayı Paylaş