gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ünlü Topmodel Kate Moss 'dan Güzellik Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kate moss makyajı ünlüler hangi şampuanı kullanıyor Ünlü manken Kate Moss güzellik sırlarını açıkladı...Yüzü, cildi ve vücudu her daim güzel olan Kate Moss 'un güzellik sırları nelermiş bakalım :tik:

Sabah uyandığınızda ilk güzellik adımınız nedir?
    Sadece bir duş almak. Yüzümü yıkamak ve dişlerimi fırçalamak. Herkesin yaptığı şeyler yani. Gerçekten farklı bir şey yaptığımı düşünmüyorum.

Geceleri yaptığınız rutin bir şeyler var mı?
    Makyajımı çıkarmak. Gerçekten çok yorgunsam makyajımı silmeyebilirim.

Hiç tuhaf ritüelleriniz var mı?
    Salatalıkla birlikte buz. soğuk su, buz ve salatalık dilimleri hazırlayıp başınızı ve bütün yüzünüzü içine koyun. Nefes almaya ihtiyacınız olduğunda başınızı çıkarın ve sonra tekrar sokun. Bunu yaklaşık 10 dakika boyunca yapın. Bu yorgunken ve çok ihtiyacınız olduğunda işe yarar bir şey.

Her gün nasıl bir makyaj uyguluyorsunuz?
    Sadece maskara, allık, pudra ve gözümün etrafına biraz kahverengi duman efekti verecek kadar far.

Ve gece için daha çekici bir şey?
    Siyah eyeliner seviyorum, sıvı olanını. Biraz güçlü bir şey.

Makyaj konusunda sizce bu sezon neler in, neler out?
    Bilmiyorum. Görüyorsunuz her gün her şey değişiyor. Ben bir gün siyah oje sezonu, ertesi gün başka bir şey sezonu yapmı yorum. Açıkçası yarın ne yapacağımı bilmiyorum...

Peki makyajınızı geliştiriyor musunuz?
    Evet, ufak oynamalar yapıyorum, sadece aynı şey üzerinde takılı kalmıyorum.
    Asla kullanmayacağınız güzellik ürünü nedir?

Genelde dudak kalemi kullanmam. Ama bir çekimdeysem açıkçası kullanıyorum. Gerçi daha önce hiç kullanmadım diyebileceğim bir şey yok, her şeyi denedim

Saçlarınıza nasıl bakıyorsunuz?
    Şampuan ve krem kullanıyorum. Aslında saçlarıma bakımsız denebilir.

Kısa saçlı olmayı seviyor musunuz?
    Hayır, kısa sevmiyorum, çünkü saç uzamaya başladığında bir kabusa dönüşüyor.

Epeydir sarışınsınız, hep sarı saçlı mı kalacaksınız?
    Her zaman sarışın olmayacağım, doğrusu saçlarımı yine koyulaştırabilirim. Kışın, sanki esmer olmak istiyormuşum gibi hissediyorum. O solgun görüntüyü seviyorum, değişim için biraz gotik bir tarz...

Bazen kendinize izin verdiğiniz ufak tefek hoşluklar var mı?
    Yüz bakımı. Yüz bakımına gittiğimde veya masöz eve geldiğinde şımarıklık yapabilirim.

Size verilen en iyi güzellik tavsiyesi neydi ve tavsiyeyi veren kimdi?
    Ah Tanrım bilmiyorum! Annem hep sabahları şampanya içmenin ruh için iyi olduğunu söylerdi. Evet, bunu seviyorum, bunu bana daha önce kimse söylemedi! Hayır, hmmm, bilmiyorum... Birçok tavsiye aldım, ama dürüst olmak gerekirse hepsi bir kulağımdan girdi, diğerinden çıktı.

Hangi parfümsüz yaşayamazsınız?
    Vintage tabii ki!

Yanınıza almadan evi terk ermeyeceğiniz şey nedir?
    Nemlendirici. Onsuz yapamam!

Güzellik felsefeniz nedir?
    Eğer mutluysanız ve iyi bir insanız, o zaman bence güzel görünürsünüz. Gözünüzde bir parıltı vardır. Hayata dair bir tutkunuz varsa, bu dışarıdan da fark edilir. Hatta makyajdan daha fazla görünür bu.

Ünlü Topmodel Kate Moss 'dan Güzellik Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerimizin doğal güzellik sırları

ünlülerimizin doğal güzellik sırları

Ünlülerin pahalı kozmetik kulandığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Birçok ünlü güzelleşmek uğruna pahalı kozmetik malzemeleri kullanma alışkanlığını geride bıraktı. Birçok ünlü güzelleşmek uğruna pahalı kozmetik malzemeleri kullanma alışkanlığını geride bıraktı. Şöhretler artık tamamen doğal ve ucuz yoldan güzelleşmeyi tercih ediyor.Ciltlerinin güzelliği ile ünlenen birçok ünlü ismin ortak...
  2. Ünlülerin güzellik sırları

Ünlülerin güzellik sırları

ünlülerin cilt bakım ürünleri ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri güzellik sırları nelerdir sanatçıların güzellik sırları Bakalım ünlü bayanlarımız güzellik ve bakımlı olmak adına neler yapıyorlarmış bakarsınız bizlerde faydalanırız bu bilgilerden ne dersiniz:) Şebnem Schaffer Üzüm çekirdeği Podyumların güzel mankeni Şebnem Scheafer, güzelliğini yoğurt ve üzüm çekirdeğine borçlu...
  3. Türk Ünlülerin Güzellik Sırları

Türk Ünlülerin Güzellik Sırları

ünlülerin güzellik sırları ünlülerin kullandığı parfüm markaları hülya avşar güzellik sırları sanatçıların kullandığı parfümler türk parfümler Meleklerim hergün televizyon ekranlarında ve gazetede gördüğümüz ünlülerin güzellik sırları neymiş, nasıl formlarını koruyor, nasıl makyaj yapıyor, neler yiyip içiyorlarmış hep birlikte bakalım :itk: Sezen Aksu zayıflamak için mısır püskülü yiyor...
  4. Kate Middleton'ın güzellik sırları

Kate Middleton'ın güzellik sırları

Kate Middleton, güzellik sırları, Lancôme, ürünleri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Hem sade hemde oldukça güzel İngiliz Kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton'ın güzellik sırlarını paylaşıyorum melekler... Geçtiğimiz günlerde kraliyet geleneklerini yansıtan rüya gibi bir törenle İngiltere prensi William ile dünyaevine giren Kate Middleton’ın prenseslere yakışır bu güzelliğini...
  5. Ünlülerin bitkisel güzellik sırları

Ünlülerin bitkisel güzellik sırları

ünlülerin güzellik sırları, bitkisel, önerileri, uygulamaları, bakımları ve dahası burada arkadaşlar Ekranlarda gördüğünüz ve güzellikleri ile başınızın döndüğü, ünlülerin bitkisel güzellik sırlarını bizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A PINAR ALTUĞ: KİRPİKLERE BADEM YAĞI Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ geceleri yatağa girmeden önce kirpiklerine badem yağı sürüyor. Ayrıca cildinin...

Sayfayı Paylaş