gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Ünlü Yarışmacı Nazlı Hamarat'ın Eşi Öldürüldü !

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

243436_660_320 (1).jpg Vatan'ın haberine göre Ukrayna’nın başkenti Kiev’de Kharkov-Melnikov Caddesi üzerindeki bir binanın arka tarafında kullanılmayan alanda önceki gün kırklı yaşlarında bir erkek cesedi bulundu.Cesedin Nazlı Hamarat'ın eşi Cevdet Şaşmaz'a ait olduğu ispatlandı.İşte Benim Stilim’ yarışmasının popüler isimlerinden Nazlı Hamarat’ın eşi prodüktör Emir Cevdet Şaşmaz’ın Kiev’de öldürüldüğü ortaya çıktı. Şaşmaz’ın Ruslara borçları nedeniyle infaz edilmiş olabileceği üzerinde duruluyor.

Ünlü Yarışmacı Nazlı Hamarat'ın Eşi Öldürüldü ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarışmacı Olsaydınız...

Yarışmacı Olsaydınız...

Epeydir ortalık yarışma, jüri ve yarışmacı kaynıyor. Peki hiç düşündünüz mü, yarışmacı olsaydınız siz nasıl olurdunuz? Ukala? Cool? Reytinginiz ne olurdu? Var mısınız teste? Yarışmacı Olsaydınız...
  2. Ben Bilmem Eşim Bilir 60 Tane Çiğköfte Yiyen Yarışmacı !

Ben Bilmem Eşim Bilir 60 Tane Çiğköfte Yiyen Yarışmacı !

Bu konu; Ben Bilmem Eşim Bilir 60 Tane Çiğköfte Yiyen Yarışmacı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilgi ve merakla izlene ekranların en eğlenceli yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir de geçtiğimiz haftasonu yarışan bir çift herkesi şaşırttı. Çiftin erkek yarışmacısının 60 adet çiğköfteyi yemesi karşısında gözleri yuvalarından fırlayan sunucu İlker Ayrık ve konuklar,...
  3. Ünlü Spiker Nazlı Tolga Evlendi

Ünlü Spiker Nazlı Tolga Evlendi

nazlı tolga, nazlı tolga haberleri, nazlı tolga gelinliği Sevgili melekler, yıllardır Fox Tv'nin ana haber spikerliğini yapan başarılı spiker Nazlı Tolga evlendi. Hollandalı eşiyle hayatının bundan sonraki kısmını Brezilya'da geçireceği için geçtiğimiz aylarda son yayınını yapan Tolga, önce cumartesi öğlen saatlerinde İstanbul Harbiye’de bulunan St Esprit Kilisesi’nde dini törenle, ardından...
  4. Emir Şaşmaz Neden Öldürüldü ? Nazlı Hamarat Aldatılıyor muydu ?

Emir Şaşmaz Neden Öldürüldü ? Nazlı Hamarat Aldatılıyor muydu ?

Takvim Gazetesi'nin haberine göre İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyurdu. Renkli hayatıyla bir anda üne kavuştu. Nazlı Hamarat önceki gün eşini kaybetmenin acıyla sarsıldı. Hamarat'ın yapımcı eşi Emir Şaşmaz'ın, geçen Cuma günü Ukrayna'da vahşice öldürüldüğü iddia edildi. Hamarat, eşinin boğazı kesilerek öldürüldüğünü doğruladı. Kocasının fotoğrafını paylaşan genç kadın,...
  5. Nazlı Hamarat Eşini Teşhis Edemedi

Nazlı Hamarat Eşini Teşhis Edemedi

Hürriyet’te yer alan habere göre cenaze bugün görevlilerin ve aile yakınlarının nezaretinde uçaktan alınarak gerekli işlemler için Soğanlık Mezarlığı’na götürüldü. Ancak, tabut açıldığında Nazlı Hamarat büyük bir şaşkınlık yaşadı. Eşini teşhis edemeyen Hamarat , törenin iptal edildiğini duyurdu.

Sayfayı Paylaş