gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Ünlüler bebek olsaydı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 15 Eylül 2009
Ünlüler bebek olsaydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. olsada yesek

olsada yesek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Olsaydım

Olsaydım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ünlü olsaydınız bebeğinizin resmini para ile dergilere satarmıydınız?

Ünlü olsaydınız bebeğinizin resmini para ile dergilere satarmıydınız?

Bebek fotografçılığı ilk görüş Merhaba kızlar, ünlü olsaydınız doğum sonrası bebegınızın fotograflarını dergılere satarmıydınız? ben asla oyle bırsey yapmazdım yardım amaclıda olsa bıle
  4. İşte Hollywood Ünlülerinin Bebeklerinin Odaları...

İşte Hollywood Ünlülerinin Bebeklerinin Odaları...

Hollywood Bebeklerinin Odaları Ünlü Bebeklerin Oda Modelleri İşte meleklerim ünlü Hollywood bebeklerinin odalarının modellerini sizinle paylaşmak istiyorum. Gerçekten harika görünüyor bence....İnsanın burada bebek olası geliyor gerçekten :) Ünlü bebeklerin gösterişli odaları Starların gösterişli evlerinin yanısıra, profesyonel yardım alarak dekore ettikleri bebek odaları da dikkat...
  5. Ünlüler Sıradan İnsanlar Olsalardı Nasıl Görünürlerdi?

Ünlüler Sıradan İnsanlar Olsalardı Nasıl Görünürlerdi?

ünlülerin resimleri, yabancı ünlüler, ünlülerin fotoğrafları Her biri son derece tanınmış, büyük hayran kitlesine sahip, zengin insanlar. Sürekli göz önünde oldukları için de kendilerine baklıyor, iyi giyiniyor, iyi yaşıyorlar. Perki ya bu ünlüler sıradan birer insan olsalardı acaba nasıl görünürlerdi? :D:D NYC fotoğraf artistleri çok değişik bir çalışmaya imza attılar ve Hollywood...

Sayfayı Paylaş