gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ünlüler cinsiyet degistirse...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

MR. BEAN [​IMG]
    JİM CARREY

BRAD PİTT

Orlando Bloom

George W. Bush

Arnold Schwarzenegger

Ünlüler cinsiyet degistirse... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlüler cinsiyet degiştirirse...

ünlüler cinsiyet degiştirirse...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Cinsiyeti değişecek

Cinsiyeti değişecek

. Cinsiyeti değişecek : Avustralya'da ergenlik bunalımına giren 12 yaşındaki kız, annesinin desteğiyle erkek olacak Avustralya'da 12 yaşındaki bir kıza, cinsiyet değiştirebilmesi için onay verilmesi tartışma yarattı. Victoria eyaletinde yaşayan ve adı belirtilmeyen kızın, ergenlik süreci nedeniyle psikolojisinin bozulduğu...
  3. Cinsiyet testi!

Cinsiyet testi!

Yarışmaya alırken dikkat edilmemiş, bakın ne olmuş :D Atletizm Şampiyonası'nda 800 metreyi kazanan ve fiziki görüntüsü ile erkek olduğu iddiaları ortaya atılan Güney Afrikalı atlet Semenya'ya bakın hangi test yapıldı? Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen 12. Dünya Atletizm Şampiyonası'nda bayanlar 800 metrede altın madalya kazanan 18 yaşındaki genç atlet Caster Semenya'nın, erkek...
  4. Cinsiyet önemlimi?

Cinsiyet önemlimi?

cinsiyet tahmini cinsiyet belirleme Merhaba arkadaşlar; Allah bağışlasın dünyalar güzeli bir kızım var gebe kaldığımızda ve cinsiyeti öğrendiğimde babamız biraz buruk hissetmişti :lau: ama gel gör şimdi kızım aşağı kızım yukarı .iyii kızım olmuş diyor sizde varmı bu durumlar sizce önemlimidir?
  5. Cinsiyet belirtileri

Cinsiyet belirtileri

Ya bu cinsiyet belirtileri yalan geliyor bana mesela kız bebek bekleyenler diyor mide bulantısı yaşar erkek bebek de pek olmaz diyor benim ilk hamileligimde 9ay boyunca mide bulantısı yaşadım oğlum oldu şimdi ikinciye hamileyim şimdide mide bulantısı pek yaşamıyorum ne olacak şimdi

Sayfayı Paylaş