gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Ünlüler de Burun Karıştırırmış

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ünlüler de Burun Karıştırırmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burnunu Karıştırırken Yakalanlar..zuhaha

Burnunu Karıştırırken Yakalanlar..zuhaha

Burnunu Karıştırırken Yakalanlar..zuhaha Burnunu Karıştırırken Yakalanlar 1.Elini burnundan hızlı bir hareketle yanağa,ardından da yavaş yavaş farketmedi galiba diye düşünen kişilik... 2.İlk yakalanışından sonra bir eliyle burnunun alt kısmını kapatığ diğer eliyle alttan burnunu karıştırıp bunun farkedilmeyeceğini düşünen kişilik......
  2. 2011'de Evlenen Ünlüler!

2011'de Evlenen Ünlüler!

2011 de evlenen ünlüler 2011 yılında evlenen ünlüler bu yaz yeni 2011de evlenen ünlüler, listesi, kimler, oyuncular, şarkıcılar, ile ilgili bilgiler burada melekler 2011 yılı pek bereketli geçti melekler :) Ünlüler dünyasında evlenen evlenene :) Umalım ki bu evliliklerin sonu hüsranla sonuçlanmasın diyerek en taze evlilik haberiyle listemize geçiyoruz :tik: Survivor'ın ünlü ettiği Gizem...
  3. artık ben de burdayım :)

artık ben de burdayım :)

Merhaba arkadaşlar.İnternette ne zaman bir şey aramaya kalksam ik sonuclarda hep burası çıkıyordu.Bu durum o kadar çok tekrarlamaya basladiki artık buraya ait olduğumu düşündüm ve geldim.burada güzel dostluklar yakalayacagima inaniyorum :) Veee ne diyorum kayın kızlar kenara yer açın bana ben geldim :p
  4. Meleklerim hangi ünlü nasil zayifliyorm, iste burda.....

Meleklerim hangi ünlü nasil zayifliyorm, iste burda.....

ünlülerin diyeti, kim nasil zayifladi, Ünlüler hangi diyeti yapıyor? Yıldızlar, bu diyetleri yaparak fazlalıklarından kurtulup formlarını koruyor. NUTRISYSTEM DİYETİ Janet Jackson ve Tori Spelling gibi ünlü isimlerin formda kalmasını sağlayan Nutrisystem başlı başına her an ne yiyeceğinizi planlayan bir program. Program çerçevesinde her şeyi yiyebiliyorsunuz; ancak Nutrisystem şirketinin...
  5. Ünlü Sanatçı Deniz Seki Nasıl Zayıfladığını Açıklıyor!

Ünlü Sanatçı Deniz Seki Nasıl Zayıfladığını Açıklıyor!

deniz seki nasıl zayıfladı, deniz seki nasıl kilo verdi, deniz sekinin zayıflama sırları Son dönemlerde yaşadığı skandal olayların yanısıra Deniz Seki çok zor günler geçirdi. Buna bir de aşırı aldığı kilolar da eklenince Seki, ister istemez psikolojik bir bunalım yaşadı. Bunun üzerine inanılmaz bir şekil de kilo vererek kısa sürede Deniz Seki zayıfladı ve gündeme verdiği kilolarla oturdu....

Sayfayı Paylaş