gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ünlüler forma gırerse

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İbrahim Tatlıses bakııııın sizlere sesleniyorummm ey vicdansız insafsız insanlarrrr ibrahim tatlısess kimseye eyvallah demezzzz ibrahim tatlıses forum.gitme ye giriyosa bu dogrudur
    forum aslaaa sizlerin oyunlarıyla yıkılmaz önce Allah'a sonra halkımıza güveniyorum forum
    karşısınaaa bir sürü site koyuyosunuzz ama evelallah bi yine açık ara öndeeeyizzzz sanaa sesleniyorummm
    eyyy vatandaşşşşş ne diye halaaaa melekler mekanı'na üye olmadın Allah cezanızı verecek

Süleyman demirel
    sevgiliii vatandaşşlarım artık ülkeyii yönetmekk daha da kolaylaştıı tabikide
    şimdi vatandaşşş ne seviyoor ne sevmiyorrr hükümetimizzzz giriyor melekler mekanı'na ordaa halkın sesini
    duyuyorrrr onaa göre icraatlarını yapıyorlarrr ..... bizim zamanımızda böleeemiydii forum vaaadıdaa bizzmi
    giimedik nazmiyee bile bağımlısı oldu çıkamıyoo forumdan forum politika açısındanda
    fevkalade faydalı bi sitedir bu arada gapp projeside benimdirrr

Bülent abla
    efenimm yüce Allah-ü tealaanın bana bahşettiği şu nacizane can-ım ile boş zamanlarımda
    internet diye tabiiir edilen alanda bilgi paylaşımlarının yapıldığı çok muhterem melekler makanı ailesine
    bendenizde katılmış bulunmaktayım bu paylaşımları yapanları tevazu ve telafile tebrik eder
    zat-i muhterem melekler mekanı ailesine başarılarını ve saadetlerini dilemeyi borç bilirim efenim
    gerçekteen çoooook başarılııı aaaaaaaaaaaaaaaa
    fevkaladenın fefkınde bır form
    Kuşum Aydın :
    efendiiiiiim Allaaaamaaaa binn şükürrrrrrr bendee girdim melekler mekanı'na ya neeee varrr neee yokkkk
    baktımmm birazzzz vallaahhiii çok faydalı bi siteeeee herkeeesss tafsiyeee ediyoddduuu sonunda bende
    tanıştımmm tüliinle canerriii de getireeceeemm burayaaa evlendirrrceeemm sonundaaaa

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ünlüler forma gırerse
    paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık canım.

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ünlüler forma gırerse

fevkaladenın fefkınde bır form:)

emegıne saglık hayatım:)

4. ilknur33

ilknur33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ünlüler forma gırerse

teşk ederim canım emeğine sağlık

ünlüler forma gırerse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forma

Forma

Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmak demektir. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur. Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve...
  2. Altı günde forma girin

Altı günde forma girin

Altı günde forma girin Biraz soluklanmak ve hafiflemek için, fitness uzmanı ve "sıkılaştırıcı" Karine Baillet tarafından hazırlanan outdoor bir reçete. Pazartesi, öğle yemeği vaktinde koşu Şehir dışında: Kendinize 2-3 kilometrelik bir parkur seçmekle işe başlayın. İlk 10 dakika boyunca koşmayın, kısa ve sık adımlarla yürüyün. Daha sonra 20 dakika boyunca koşun. Somut...
  3. 4 Haftada Forma Girin

4 Haftada Forma Girin

tempolu yürüyüş hızı hızlı tempo yürüyüş kalori yakımı hızı ideal Yürüyerek fazla kilolarınızdan kurtulabilir, zinde bir vücuda sahip olabilirsiniz. Ana cümle bu… Konusunda uluslararası üne sahip olan yürüyüş uzmanı Dr. Michael Spitz-bart'a göre; yürüyüş, kondisyon geliştiren egzersizlerin temelini oluşturuyor. Bu nedenle spor türleri arasında en iyi yağ yakma yöntemlerinden biri sayılıyor....
  4. 2012 Fenerbahçe Formalarının Resimleri

2012 Fenerbahçe Formalarının Resimleri

2012 fenerbahçe forması, resimleri, nasıl olacak, şekli, tasarımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Kulübün başında dönen onca şaibeli olayın yanında, lig ve hayat devam ediyor melekler.Şahısların yaptıkları şeyler kendilerini bağlar, kulübe birşey olmaz diyerek,Fenerbahçe SK'nün yeni sezon için tasarladıkları formaların resimlerini ekliyoruz ...
  5. forma giremiyorum...

forma giremiyorum...

kızlarr forma giremiyorumm yardım edinn asi melekkk cemoşşşşşş lavinnyammm kullanıcı adı hatası veriyor beni kabul etmiyor..

Sayfayı Paylaş