gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

ünLüLeR FoRuMa KoNu AcaRSaa...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

İbrahim Tatlıses: -Bugüne kadar kimlere “Allah cezanı verecek” dedim ve kimler cezasını buldu. Tıkla bak -Halay başı nasıl olunur (resimli anlatım)

Polat Alemdar:
    -Boş silah şeytana nasıl doldurtulur (resimli anlatım)
    -Memati bizim derin devlet olduğumuzu ne zaman çakacak

Cem Yılmaz:

-Araba koleksiyonum özel parçası olan 1965 yapımı el arabası ****>Tıkla Bak****<

Ajdar:

-Manav manav muz fiyatları ****>Gir Hadi****<
    -Nane zamları çekilsin sen de tepkini göster gir mesaj bırak

Fatih Terim:

-3'lü defansa batakta 4. kim olur anketi
    -Hakan Şükür'le Galata kulesi arasındaki farklar

Mehmet Ali Erbil:

-Ünlülerin kulis halleri (kendi çekimim)
    George Bush:
    -Bugune kadar yaptığım salaklıklar konu 13 (tek konuya sığmadı) devamı gelecek…

Beyazıt Öztürk:

-Klavyemin “R” harfi nasıl bozuldu (var bende bir şansızlık)
    -Helyum gazı nedir, bağımlılık yapar mı, mahallenizin bakkalında bulunur mu? ****>Gir bak****<

Reha Muhtar:

-Kamyonun altında kalmış adama “ Acı var mı efenim” diye nasıl sordum --Tıkla--
    -Bugüne kadar yaptığım gaflardan seçmece remix klipler TIKLA!

ünLüLeR FoRuMa KoNu AcaRSaa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlüler Foruma üye olursa

Ünlüler Foruma üye olursa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ünlülerin forum imzaları:)))

ünlülerin forum imzaları:)))

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
  3. Forumuza Konu nasıl Açılır ?

Forumuza Konu nasıl Açılır ?

maxicep konu acma Merhaba arkadaşlarım bilmeyen arkadaşlarımız için konunun sitemize nasıl açılacağını ve dikkat edilmesi gereken hususları anlatmaya karar verdim. Öncelikle konuyu açacağınız siteye gidiyorsunuz. diyelimki site şu olsun. ylang ylang faydaları-MUCİZE İKSİRLER bu sitedeki konunun başlığı, ylang ylang faydaları biz bunu sitemizde açarken, başlığı biraz değiştirmemiz...
  4. Ünlüler foruma üye olursa...

Ünlüler foruma üye olursa...

Zekeriya Beyaz (Yetişkin Bölüme) Şok! Şok! Paris Hilton şok videosu +18 Arkadaşlar Paris Hilton videosunu ele geçirdim. İlk kez sizlerle paylaşıyorum Yalnız 2 kere izlenebiliyor. Tamamen eğitim amaçlıdır. ----------------------------------------------------------------------- Küçük Emrah (Komik Bölüme) Yaran Nuri Alço Koş Diyalogları - Nuri Alço Koş, Emrah çok değişti. - Nuri...
  5. Ünlüler Foruma Konu Açarsa

Ünlüler Foruma Konu Açarsa

İbrahim Tatlıses: -Bugüne kadar kimlere “Allah cezanı verecek” dedim ve kimler cezasını buldu. Tıkla bak -Halay başı nasıl olunur (resimli anlatım) Polat Alemdar: -Boş silah şeytana nasıl doldurtulur (resimli anlatım) -Memati bizim derin devlet olduğumuzu ne zaman çakacak Cem Yılmaz: -Araba koleksiyonum özel parçası olan 1965 yapımı el arabası >>>Tıkla Bak>Gir Hadi>Gir bak

Sayfayı Paylaş