gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ünlüler imza atarsa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Ünlüler imza atarsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin forum imzaları:)))

ünlülerin forum imzaları:)))

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
  2. imzalar...

imzalar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. hava atarsam böyle olur

hava atarsam böyle olur

Orta okul ikinci sinifta, fen bilgisi dersinde ögretmen, hepimize evinde hayvan besleyen varmi diye sormustu. Bir kac arkadasimiz kedi yada köpek besledigini söyledi.Tabi ben geri kalirmiyim, herkesin dikkatini cekip farkli ve popüler olmak amaciyla hava atacagim ya;´Ögretmenim ben yilan besliyorum,kavanozun icinde´dedim(ya aklima bakarmisiniz, hemde kavanozun icinde,ne salakmisim!!!)............
  4. Son tekmeyi kim atar?

Son tekmeyi kim atar?

İlişkiniz bittibitiyor.com’da acık artırmaya cıkmıs durumda! Ustelik bu noktaya gelmenizde sizin hic sucunuz yok. Peki simdi son sozu kim soyleyecek? Hakkınızı savunacak mısınız, yoksa kuyrugunuzu sıkıştırıp gidecek misiniz? Aşk Testison tekmeyi kim atar?

Sayfayı Paylaş