gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ünlüler isimlerinden memnunmu...

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

taymin isminin anlamı taymin anlamı ne demek Onlar isimleriyle ünlü ama acaba isimlerinden memnunlar mı?
    Ece Erken: "Su ismine bayılıyorum"
    Ece ismini çok seviyorum, ismimle ilgili bir sıkıntım olmadışimdiye kadar ama eğer adımı kendim koyacak olsaydım Sukoymayı çok isterdim. Bence çok ama çok güzle biri isim Su.Saflığı ve doğallığı anlattığı için...

Yunus Günce: "Küçük güneş..."
    Yunus ismi hiç fena değil. Şimdiye kadar ismimle ilgili bir sıkıntım olmadı, seviyorum. Ama eğer kendi ismimi kendim koyacak olsaydım, Günçe koyardım. Günçe 'küçük güneş' anlamına geliyor. Anlamı itibariyle çok güzel bir isim olurdu.

Burcu Kara: "Irmak, Deniz, Nehir..."
    Suyla ilişkisi olan isimlere bayılıyorum. Eğer ismimi kendim koyacak olsaydım kesinlikle suyla ilişkisi olan bir isim koymak isterdim. Irmak, Deniz, Nehir gibi bir isim olabilirdi mesela. Bu isimlerin hepsi bana çok güzel şeyler çağrıştırıyor.

Hande Yener: "Ablamın ismini kıskanırdım"
    Hande ismimden çok memnunum, ismimi çok seviyorum. Ama çocukken öyle düşünmüyordum ve ablamın ismini çok kıskanıyordum. Benim de adım Şule olsun istiyordum. Kulağıma çok hoş geliyordu bu isim. Şimdi ise kendi ismimin enerjisine çok inanıyorum.

Emre Aydın: "Uçsuz bucaksız denizler..."
    Eğer kendi ismimi koyma şansım olsaydı, kesinlikle Deniz adını koyardım. Deniz çok sevdiğim bir isim. Belki de sonsuzluğu, hatırlattığı içindir. Ama bu arada kendi ismimden de şikayetçi değilim.

Sinan Taymin Albayrak: "İsmimi ben koydum"
    Kimse pek bilmiyor sanırım ama ben zaten kendi ismimi kendim koydum. Sinan isminin yanına bir de Taymin ekledim. Taymin Çerkezce bir isim ve ben bu ismi çok beğeniyorum. Yakınlarımın bana 'Taymin' diye seslenmesinden çok mutlu oluyorum.

Emel Müftüoğlu: "Kiraz ya da Eylül..."
    Eğer ismimi kendim koyacak olsaydım kesinlekle Eylül ya da Kiraz koyardım. Bu iki ismi de çok seviyorum. Eylül çok güzel şeyler çağrıştırıyor. Söylenmesi de çok melodik. Kiraz ismi de çok enerjik ve neşeli. Yaz mevsimini hatırlatıyor, mutluluk veriyor.

takvim.com

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ünlüler isimlerinden memnunmu...
    Teşekkürler=)

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

paylaşımın için sagol

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım

5. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler paylaşım içinn

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

paylaşımın için teşekkürler

7. Monera

Monera Forum Okuru

emeğine sağlık

Ünlüler isimlerinden memnunmu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin gerçek isimleri

Ünlülerin gerçek isimleri

adana melekler kahvesi melekler kahvesi adana fidanın yeri Petek Dinçöz-Didem Ezgü Mahsun Kırmızıgül-Abdullah Bazencir Bülent Ersoy-Bülent Erkoç Kibariye-Bahriye Tokmak Serdar Gökhan-Nusret Ersöz Ferdi Tayfur-Turhan Bayburt Metin Erksan-İsmail Metin Fikret Hakan-Bumin Gaffar Çıtanak Aytaç Arman-Veysel İnce Orhan Gencebay-Orhan Kencebay Tolgahan-Mustafa Cingintaş Banu Alkan-Renka...
  2. ÜnlÜler Ve İsİmlerİ

ÜnlÜler Ve İsİmlerİ

ünlülerin kız isimleri ünlülerin kızlarının isimleri kız ünlüler adları Petek Dinçöz-Didem Ezgü Mahsun Kırmızıgül-Abdullah Bazencir Bülent Ersoy-Bülent Erkoç Kibariye-Bahriye Tokmak Serdar Gökhan-Nusret Ersöz Ferdi Tayfur-Turhan Bayburt Metin Erksan-İsmail Metin Fikret Hakan-Bumin Gaffar Çıtanak Aytaç Arman-Veysel İnce Orhan Gencebay-Orhan Kencebay Tolgahan-Mustafa...
  3. ünlülerin gerçek isimleri

ünlülerin gerçek isimleri

Ekranların şöhretli insanlarının gerçek yaşamdaki isimlerini duyunca çok şaşırcaksınız. Birbirinden ilginç isimlere sahip ünlülerin listesini okumak için tıklayın!!! Okan Bayülgen : Kaan Okan Görgün Cüneyt Arkın : Fahrettin Cüreklibatur Ferdi Tayfur : Ferdi Tayfur Turhan Bayburt Metin Erksan : İsmail Metin Fikret Hakan : Bumin Gaffar Çıtanak Aytaç Arman : Veysel İnce Orhan Gencabay :...
  4. Yabancı ünlülerin türk isimleri

Yabancı ünlülerin türk isimleri

Yabancı ünlüler,eğer bir gün Türk vatandaşlığına geçerlerse isimleri şimdiden hazır. zinedine zidane - bünyamin fidan michael jordan - mikail yorgan jennifer lopez - kilover obez eros ramazzotti - erol ramazanoğlu tony blair - tuna biliyor michael schumacher - malik şamaryer joseph stigler - yusuf istiklal shaquille o neal - şakir öneeğil elton john- elçin can akira kurosawa...
  5. Dünyaca Ünlü Şarkıcıların İsimleri

Dünyaca Ünlü Şarkıcıların İsimleri

Dünyaca Ünlü Şarkıcılar Dünyaca Ünlü Şarkıcıların İsimleri Misafirimiz merak etmiş dünyaca en ünlü şarkıcıların kimler olduğunu, elbette ki bizde misafirperverliğimizi bir kez daha sergiledik ve bu yazımızda dünyaca ünlü şarkıcıların isimlerini listeledik Melek'ler:) Aşağıdaki listede Dünyaca Ünlü Bazı Şarkıcıların İsimleri yer almaktadır. Michael Jackson Shakira Jessica Simpson Elton...

Sayfayı Paylaş