gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ÜnLüLer ve AnneLeri

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ÜnLüLer ve AnneLeri

emeğine sağlık canım

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

bazıları anne kızdan daha çok iki kardeş gibi duruyorlar ben ayırt etmekte zorlandım ne mutlu onlara:)emeğine sağlık canım

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Evet bende dikkat ettim ßazıLarı kardeş gibi

5. ülküelif..

ülküelif.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ÜnLüLer ve AnneLeri

cidden anne kim kız kim ayırt edilmiyo..
    sağol..

6. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bayanların gusellıklerını annelerındn aldıklarına süphe yokannelerde baya genc gözukuor ne kadar gusel :)

7. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

8. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel ya emeğine sağlık

ÜnLüLer ve AnneLeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin Anneleri

Ünlülerin Anneleri

ünlülerin anneleri seyfi dursunoğlu selanikli ünlüler türk ünlülerin anneleri “Zübeyde Hanım’ın dört çocuğu oldu fakat biri yaşadı” “Büyük pederim ve büyük validem, Selanik’e bir saat mesafedeki Langaza’da otururlarmış. Orada malları ve çiftlikleri varmış. Annem Zübeyde Hanım, bu çiftlikte büyümüş. O zaman güzel bir genç kızmış. Bir gün yorgan kaplarken dizine yorgan iğnesi batmış. İğneyi...
  2. ünlüler ve anneleri

ünlüler ve anneleri

Ünlülerin annelerini gördüğünüz de şok olacaksınız. Bazı ünlülerin öyle bir annesi var ki adeta kardeş gibi duruyorlar. Ben şahsen bazılarını gördüğüm de gözlerime inanamadım...
  3. dunyaca ünlü anneler..

dunyaca ünlü anneler..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hangi Ünlü Anneye Benziyorsunuz?

Hangi Ünlü Anneye Benziyorsunuz?

hangi ünlü annesiniz, annelik stiliniz, nedir, nasıl bir annesiniz, test, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Çok mu gerçekçi, çok mu havalı bir annesiniz?Yoksa gayet sakin, belki de biraz özgür ruhlu..Aşağıda ki testi yaparak hangi ünlü anneye benzediğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.. 1. Yaz yaklaşıyor. Gardırobunu yenilemek istiyorsun. Eğer tüm...
  5. Ünlülerin Annelerini Merak Ediyormusunuz?

Ünlülerin Annelerini Merak Ediyormusunuz?

ünlüler ve anneleri, ünlülerin anneleri, ünlülerin annelerinin resimleri Dünyaca ünlü güzellerin kendilerin çok farklı olmayan güzel annelerini merak ediyormusunuz? Rihanna'dan Beyonce ye kadar birçok ünlü sanatçının anneleri ile çekilmiş resimlerini sizler için paylaşıyoruz. Kimisi anne kız yerine adeta abla kardeş gibi duruyor sizcede öylemi:D

Sayfayı Paylaş