gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

ünlüler ve arabaları

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

ünlülerin jeepleri ünlülerin bebek arabaları sanatçıların arabaları sanatcilarin arabalari tarkanın arabası [​IMG] HALİL ERGÜN- HUNDAI SORENTO 2008

Aysun KAYACI

Güzel manken Aysun Kayacı'nın önceliği konfor.Range Rover Jeep'i 140 bin Dolar.

Arda Turan

Galatasaray'da kaptanlık görevinin ve 10 numaralı formanın sahibi olan yıldız futbolcu Arda Turan, James Bond filmlerinin vazgeçilmezi olan 650 bin TL lik Aston Martin'in DB 9 modeline biniyor

FAHRİYE EVCEN- BMW 116i 2009

GÜVEN HOKNA- AUDI A3 2004

Alişan

Şarkıcı Alişan 120 bir Euro'luk BMW 6.45 Coupe kullanıyor

jennifer lopez

Hande Yener

Yeni albümüyle fırtınalar estiren Hande Yener 200 bin liralık yeni kasa BMW 530'a sahip

Tan Sağtürk

Balet ve oyuncu Tan Sağtürk,Dodge Nitro ya sahip. Bu lüks oyuncağın fiyatı ise 55 bin Euro.

Tarkan

Megastar Tarkan'ın tercihi Chevrolet.Chevrolet Tahoe Hybrid'inin fiyatı ise 200 bin euro.

Ebru Şallı

Ebru Şallı İstanbul sokaklarında eşi Harun Tan'ın hediye ettiği 50 bin euroluk Dodge Magnum'u ile dolaşıyor

Davut Güloğlu

Karadenizli şarkıcı Davut Güloğlu bir otomobil tutkunu.Infinity FX35'i ise 120 bin Dolar değerinde.

Cem Yılmaz

Bugüne dek tam 88 otomobil alıp satan ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın 89. otomobili ise 700 bin YTL'lik bir Bentley Continental GT

Beyazıt Öztürk

Ünlü şovmen Cem Yılmaz'a özenip Maserati Gran Turismo S alan Beyaz'ın arabasının fiyatı 215 bin Euro.

Aysun KAYACI

Güzel manken Aysun Kayacı'nın önceliği konfor.Range Rover Jeep'i 140 bin Dolar.

ünlüler ve arabaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Arabalar 2'' Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

''Arabalar 2'' Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

arabalar 2, tanıtımı, fragmanı, konusu, gösterim tarihi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Yönetmen : John Lasseter, Brad Lewis Senaryo : Ben Queen, John Lasseter Seslendirme : Larry The Cable Guy, Owen Wilson, Michael Caine, Eddie Izzard, John Turturro Filmin Türü : Animasyon, Macera Orijinal Adı : Cars 2 Yapımcı Firma : Pixar Animation Studios Yapım Yılı...
  2. Arabalar

Arabalar

Türkiye'nin en güncel 2 el araba ve 0 km otomobil ve ticari araç ilanları için tıkla Hurriyetoto.com
  3. Üç ve dört tekerlekli bebek arabalarındaki farklar?

Üç ve dört tekerlekli bebek arabalarındaki farklar?

Merhaba kızlar?Benim kafama şuan bu üç tekerlekli ve dört tekerlekli bebek arabası arasındaki farklar takıldı?Baby2go nun üç tekerlekli arabalarında beş noktalı emniyet kemeri özelliği dikkatimi çekti.Hem tek elle kapatabilmesi de önemli ayrıntı aslında:stop:Alışverişte arabadan indirirken filan kolaylık gibi geldi bana :)Cevaplarınızı bekliyorum çünkü karar aşamasındayım:)
  4. Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor

Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor

Sizinde bazen böyle garipten meraklarınız oldu mu bilmiyorum ama ben bu ünlüler dünyasını çok merak ediyorum sabah bir manken magazin programında eşim arabasıyla bir sokakta gasp edilmiş dedi acaba o araba ne markaydı da hırsızlar kurban seçti daha doğrusu size şunu soruyorum Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor olabilir bu konuda bilginiz varsa yazında merakımız gitsin:)

Sayfayı Paylaş