gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Ünlüler ve Seçim

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

oy, sandık, ünlüler, nasıl oy kullandı, komik diyaloglar hakkında bilgi burada

Bence birazda bu seçimden sonra tebessüm edelim :D:D bakın neler neler paylaşıyorum size :):)

Ata Demirer, oy kullanmak içingittiği sandık başında yaptığı gafı twitter'dan böyle paylaştı
    Seçim gorevlisı Bey " Telefonunuzu alabilir miyim"- "Eee...BKM 'den bana ulaşabilirsiniz."-- "hahaha hayır makinayı diyorum! Yasakta..."

Aynı anda oy attılar

Eşi Belçim Bilgin Erdoğan ile birlikte sandık başına gelen Yılmaz Erdoğan, oy kullanırken yaptığı esprilerle herkesi güldürdü

- Eşinin bulunduğu kabine doğru ilerleyen Erdoğan, görevliler tarafından esprili bir şekilde uyarıldı. Erdoğan bunun üzerine eşine dönerek “Hangi partiye oy attığını gördüm” dedi.

- Sibel Can küçük oğlu Emir’le oy kullanırken “Hepimizin çocukları var, hepimiz çocuk büyütüyoruz. Bu yüzden onların rahat edeceği, istediklerini yapabileceği bir ortam oluşmasını istiyorum” dedi.

- Emre Altuğ ve eşi Çağla Şıkel oy pusulalarını sandığa aynı anda attı.

- Seren Serengil oyunu kullandıktan sonra “Başka ülkelerde havaalanlarında ikinci sınıf insan muamelesi görüyoruz. Bu yüzden vize sorunlarının çözülmesini istiyorum. Tüm dünyaya vizesiz gidebilmeliyiz” dedi.

- Bengü “Ben bir sanatçı olarak hiçbir zaman siyasi konuşmalar yapmadım. Hep kaçındım böyle konuşmalardan. O yüzden herkes için hayırlı olsun diyorum ” dedi

- Ozan Güven‘in oy kullanmaya beraber geldiği oğlu Ali’nin üzerindeki Beşiktaş forması dikkat çekti. Fanatik Beşiktaşlı Ozan Güven’in bu sevgisini oğluna da aşıladığı görüldü.

Bu arada ben Ozan Güveni fenerbahçeli diye biliyorum ama burda bir yanlışlık olmalı...

- Kayahan “Ekonomik olarak daha da güçlü bir ülke olmak için hep birlikte çabalamalıyız. Ortadoğu’daki karışıklığın buraya gelmeden bitmesini ümit ediyorum” diye konuştu.

- Muazzez Ersoy öğle saatlerinde sandığa geldi, oy kullandıktan sonra yorum yapmaktan kaçındı.

- Ferhat Göçer “Ben son derece demokratik bir ülke görüyorum. Yarınımızı da son derece aydınlık görüyorum” dedi.

- Eski milli basketçi İbrahim Kutluay oyunu eşi Demet Kutluay ile birlikte kullandı. Kutluay, boyunun uzunluğu nedeniyle oy kabininde zor anlar yaşadı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Haziran 2011
Ünlüler ve Seçim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TBMM’nin Kuruluşu ve Milletvekillerinin Seçimi

TBMM’nin Kuruluşu ve Milletvekillerinin Seçimi

milletvekilleri nasıl seçilir milletvekili nasıl seçilir milletvekilleri göreve gelir milletvekillerini kim secer milletvekilini kim seçer I-TBMM’nin kuruluşu: Tarihsel kökeni bakımından iki meclis sistemi,demokratik gelişmenin bir aşaması olarak değil ,tam tersine, bu gelişmeyi yavaşlatacak veya onun etkisini azaltacak bir durum olarak ortaya çıkmıştır.Halkın bir kesimini temsil eden birinci...
  2. ünlü şovmeni “hıyar ağası” seçtiler!.

ünlü şovmeni “hıyar ağası” seçtiler!.

P { margin: 0px; } Bu yaz festival yazı olacak… Kiraz, üzüm, kayısı, hıyar, karpuz ve domates festivallerine bu yaz ünlü yağacak… Bu festivallerden biri de hıyarı ve domatesiyle ünlü Çaltı da yapıldı… Okan Karacan’ın sunuculuk yaptığı Çaltı’daki domates ve hıyar festivalinde bol bol hıyar ve domates tüketilip dağıtılırken Okan Karacan da Belediye Başkanı tarafından enteresan bir unvanla...
  3. Ünlü Çiftler Alyanslarını Nasıl Seçtiler?

Ünlü Çiftler Alyanslarını Nasıl Seçtiler?

Ünlü çiftler alyans seçerken nelere dikkat ettiler, nasıl karar verdiler? Atasay'ın Dergisi'nde yayınlanan röportajda ünlülere bu sorular yönetildi.. İşte verdikleri yanıtlar.. Demet Şener - İbrahim Kutluay Demet Şener: Sade ve uzun süre severek takılabilecek bir model olmasına dikkat ettim. Sade ve klasik bir model tercih ettim. Alyansımı hiç değiştirmeyi düşünmüyorum. severek kullanıyorum...
  4. Koç Burcu ve hediye seçimi

Koç Burcu ve hediye seçimi

Koç Kadını Melekler Mekanı - Koç Burcu ve hediye seçimi Koç burcu vücutta başı yönetir. Koç kadınına saçları için hoş aksesuarlar, şapka veya bere alabilirsiniz. Güzellik salonundan makyaj veya yüz bakımı yaptırması için hediye çeki verebilirsiniz. Makyaj ve cilt bakım ürünlerine bayılacaktır. Heyecan duygusunu tatmin etmesi için yarış bisikleti ya da roller-blade, paten alabilirsiniz; hızlı...
  5. Ünlülerin Seçimi Çizmeler, Botlar

Ünlülerin Seçimi Çizmeler, Botlar

Bu konu; ünlülerin bot ve çizme modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kimisi ugg çizmelerden vazgeçemiyor. Kimisinin favorisi topuklu çizmeler. Kovboy çizmeleri ya da kısa botlar giyenler de var. Genelde ünlülerin gündelik hayatta kullandıkları çizme ve bot modellerini sizler için derledik ve çeşitli kombinlerle göreceğiniz bu çizme ve bot modellerini galerimizden...

Sayfayı Paylaş