gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ünlüler Yaşlanınca Nasıl Görünecekler?

Konu, 'Komik Resimler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ünlüler yaşlanırsa, yabancı ünlüler yaşlandı, yaşlılık halleri, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    Ne yaparsak yapalım,yıllar geçiyor.Şu anda ki halleriyle göz dolduran,iç çektiren ünlüler acaba yaşlandıklarında nasıl görünecekler dersiniz?İşte böyle....

Kirsten Dunst

Justin Timberlake

Angelina Jolie

Avril Lavigne

Jude Law

Jessica Simpson

Cameron Diaz

Catherine Zeta Jones

Gwen Stefani

Brad Pitt

Paris Hilton

Sarah Michelle Gellar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Ağustos 2016
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ıyyyy iğrenç.. Hele paris in tipe bak hahaha

[​IMG] bu yaşlı halimi :):)

3. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    evrim geçirmişler :S
    bakarken korktum vallaa:laugh:

4. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    jude law yaşlıyken de ii yaa ama brad pitt şempanze gib iolmuş :puhas:

5. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ıyyyyyyy kız biz bunlardan binkat daha güzeliz beee:!:zonked:iğğrennçç

Ünlüler Yaşlanınca Nasıl Görünecekler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Azrail Bana Nasıl Görünecek ?

Azrail Bana Nasıl Görünecek ?

Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen, bazı formaliteler sebebiyle o imkanı bulamamıştı. Serap’ı özel bir ilgiyle bizzat ben tedavi altına aldım. Ve kısa bir süre sonra da iyileştiğini gördüm. Ancak Serap’ın da bütün diğer kanserliler gibi ilk 5 yıllık süreyi çok...
  2. Doğum Sonrası Bebeğim Nasıl Görünecek?

Doğum Sonrası Bebeğim Nasıl Görünecek?

29 haftalık doğan bebek yaşarmı 7 aylık doğan bebek yaşarmı 29 haftalık 6 aylık 6 Bebeğiniz doğum sonrasında tam da beklediğiniz gibi görünmeyebilir. Endişelenmeyin, bir ay sonra çok değişecek, hayalinizdeki bebeğe biraz daha yaklaşacak. Yenidoğan bebeklerin genel görünüm özelliklerine biraz göz atalım. Kafa şekli Bebeğinizin kafasında henüz birleşmemiş olan ve bir araya geldiklerinde...
  3. azrail bana nasil görünecek

azrail bana nasil görünecek

Azrail Bana Nasıl Görünecek Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen, bazı formaliteler sebebiyle o imkanı bulamamıştı. Serap’ı özel bir ilgiyle bizzat ben tedavi altına aldım. Ve kısa bir süre sonra da iyileştiğini gördüm. Ancak Serap’ın da bütün diğer kanserliler gibi...
  4. Ünlüler formlarını nasıl koruyorlar?

Ünlüler formlarını nasıl koruyorlar?

Yakından tanıdığımız bazı ünlüler acaba formlarını nasıl koruyorlar hiç düşündünüzmü fit bir vücuda sahip olmak için onlar artık spor salonlarının yerine dans salonlarına gidiyorlar nasıl mı? Şarkıcı İzel Benim dansla tanışma hikayem okul yıllarına uzanıyor. O dönemde halk oyunları oynuyordum. Halk oyunları hem zevklidir, hem de müthiş bir performans gerektirir. Özellikle düzenli prova...
  5. Bebeğim nasıl görünecek?

Bebeğim nasıl görünecek?

2on bebek 2 on bebeğiniz nasıl olacak 2on bebeğiniz nasıl olacak 2 on bebek görünecek görünecek Sevgili anneler ; doğum yaklaştıkça bebeğinizin kime benzediği nasıl olacağı soruları da doğum kadar merak edeceğiniz bir konudur.Bebeğinizin doğduğu anda nasıl olacağını bilmek istiyorsanız bu yazı çok güzel okuyun derim. J BEBEĞİM NASIL GÖRÜNECEK? Bebeğiniz doğum sonrasında tam da...

Sayfayı Paylaş