gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ünlülerden abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

ünlülerin giyim modellerinden örnek alan birçok bayan var.İşte bunlarda fikir olsun diye abiyeler.:)Bakalım ünlüler özel davetlerde neler giymeyi tercih etmiş.:)
    Alicia Keys

Frieda Pinto

Beyonce

Heidi Klum

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

ünlülerden abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. abiyeler...

abiyeler...

bence cok güzeller ben begendim bir de siz bakın melişlerim...
  2. mor abiyeler

mor abiyeler

mor abiyeler mor abiye abıyeler 2011 abıyeler Özellikle Bahar aylarında tercih edilen mor renklerdeki güzel abiyelerde renkleri iyi tutturmak gerekir. Ayakkabı ve çanta ile tamamlayınca şık olunur. bunları sizler için beğenip ve sundum..
  3. Ünlülerin Giydikleri Muhteşem Abiyeler 2013

Ünlülerin Giydikleri Muhteşem Abiyeler 2013

Bu konu; Ünlülerin Giydikleri Muhteşem Abiyeler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılı yine ödül geceleriyle hızlı başladı. Önce Golden Globe peşinden Grammy, Oscar Ödülleri derken, ünlülerin kırmızı halı geçişleri de tüm dünya magazin basınının gündemindeydi. Modacıların gövde gösterisi yaptıkları bu gecelerde ünlüler yine zerafetleri ve şıklıklarıyla göz...
  4. Ünlülerin Tercihi Beyaz Abiyeler

Ünlülerin Tercihi Beyaz Abiyeler

beyaz abiyeler ünlülerin beyaz abiyeleri Sevgili melekler, yaz aylarında kıyafetlerde en çok tercih edilen renk beyazdır. Beyazın asaleti ve sade güzelliği yazın pek çok kıyafette tercih etmemizi sağlar. Özellikle hafif bronzlaşmış bir tende beyaz kıyafetler çok hoş durur. Yaz gecesi davetlerinde de kullanılan beyaz renk, abiyelere de ayrı bir hava vermektedir. Dünyaca ünlü isimlerin yaz...

Sayfayı Paylaş