gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ünlülerden ask sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

ünlülerden aşk sözleri ünlülerle ilgili sözler ünlülerden aşk şiirleri ünlülerle ilgili komik sözler
    [SIZE=+2]Balzac:[/SIZE][SIZE=+1]İlk aşk aşı gibidir. İnsanın ikincide hastalanmasını önler...[/SIZE] [SIZE=+2]Rousseau:[/SIZE][SIZE=+1]Aşk mektubuna başlarken ne söyleyeceğimizi bilemeyiz. Bitirirken de ne yazdığımızın farkında olmayız....[/SIZE]
    [SIZE=+2]Shakespeare:[/SIZE][SIZE=+1]Sevgililerine a[/SIZE][SIZE=+1]şklarını itiraf eden kadınlar, en az seven kadınlardır...[/SIZE]
    [SIZE=+2]Eflatun: [/SIZE][SIZE=+1]Aşk, en tehlikeli bir ruh hastalığıdır...[/SIZE][SIZE=+1].[/SIZE]
    [SIZE=+2]Aziz Nesin:[/SIZE][SIZE=+1]Yenilen taraf a[/SIZE][SIZE=+1]şık olur...[/SIZE]
    [SIZE=+2]Yakup Kadri:[/SIZE][SIZE=+1]Hiçbir kadın yoktur ki " Seni Seviyorum " sözü karşısında hissiz kalsın...[/SIZE]
    [SIZE=+2]Katherine Hepburn :[/SIZE][SIZE=+1]Aşkı bilenler normal kadınlardır...[/SIZE]
    [SIZE=+2]Oscar Wilde:[/SIZE][SIZE=+1]Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar erkeklerin son aşkı olmasını ister...[/SIZE]
    [SIZE=+2]İngiliz Atasözü:[/SIZE][SIZE=+1]Aşk için evlenen Istırapla yaşar....[/SIZE]
    [SIZE=+2]Kontes Nathalie:[/SIZE][SIZE=+1]Aşk, bir kişinin yararına, iki kişinin ortaklığıdır...[/SIZE]
    [SIZE=+2]Paul Geraldy:[/SIZE][SIZE=+1]Sevmek güzeldir. Bir daha sevmemek daha güzeldir...[/SIZE]
    [SIZE=+2]Marcel Proust:[/SIZE][SIZE=+1]Aşık olmayanlar, mükemmel bir erkeğin sıradan bir kadın yüzünden niçin ızdırap çektiğini anlayamazlar...[/SIZE]

alıntıdır​

ünlülerden ask sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Yabancı Ünlülerden harika sözler burada melekler

Türk Yabancı Ünlülerden harika sözler burada melekler

ünlülerdeki dövmeler dövmelik sözler ünlülerden sözler dövmek ile ilgili dövme ile ilgili "Genç kuşağın Türkiye'yi daha iyi bir yere getireceğine inanıyorum. Bizler onlara köstek olmayalım yeter." BARIŞ MANÇO "İnsanlar her zaman kahraman olamazlar ama her zaman insan olabilirler." BENJAMIN FRANKLIN "Kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi öğrendik, fakat bu...
  2. Sevgiliye söylenecek ask Sözleri...

Sevgiliye söylenecek ask Sözleri...

sevgiliye aşk sözleri sevgiliye söylenecek aşk sözleri mesajları mesajları dinle sevgili de söylenen sözler Semadaki tüm yıldızlar sönünce, Gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince, İçten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine, Unutma ki seni düşünen bir var bu şehirde.... *Hayallere dalıp gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben Çünkü birtek istediğim sensin...
  3. Ask sözleri fena degil yaniii

Ask sözleri fena degil yaniii

fena aşk sözleri en fena aşk sözleri sözler 2010 sözler çok Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. ♥ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga bakiyoruz. ♥ Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayim. ♥ Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir. :haha: ♥ Ona kalbimi...
  4. Ask Sevgi Sms Sözleri

Ask Sevgi Sms Sözleri

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemedilerO kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler Zor geldi ayrılık alışamadım Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi çocukça Sen Gerçekçe , Hepsi öylesine Sen ölesiye Her seven adsız bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır Her su bir yol bulur kendine her dağ bir toprak,her gökyüzü bir...
  5. Resimli Ünlü Sözler

Resimli Ünlü Sözler

Resimli Ünlü Sözler istiyorum sizden lütfen arkadaşlar bana en güzel Resimli Ünlü Sözleri yazın.

Sayfayı Paylaş