gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

ünlülerden aşka dair en güzel sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ünlülerden aşka dair en güzel sözler
    [SIZE=+2]Balzac:[/SIZE][SIZE=+1]İlk aşk aşı gibidir. İnsanın ikincide hastalanmasını önler...[/SIZE]
    [SIZE=+2]Rousseau:[/SIZE][SIZE=+1]Aşk mektubuna başlarken ne söyleyeceğimizi bilemeyiz. Bitirirken de ne yazdığımızın farkında olmayız....[/SIZE]

[SIZE=+2]Shakespeare:[/SIZE][SIZE=+1]Sevgililerine a[/SIZE][SIZE=+1]şklarını itiraf eden kadınlar, en az seven kadınlardır...[/SIZE]

[SIZE=+2]Eflatun: [/SIZE][SIZE=+1]Aşk, en tehlikeli bir ruh hastalığıdır...[/SIZE][SIZE=+1].[/SIZE]

[SIZE=+2]Aziz Nesin: [/SIZE][SIZE=+1]Yenilen taraf a[/SIZE][SIZE=+1]şık olur...[/SIZE]

[SIZE=+2]Yakup Kadri:[/SIZE][SIZE=+1]Hiçbir kadın yoktur ki " Seni Seviyorum " sözü karşısında hissiz kalsın...[/SIZE]

[SIZE=+2]Katherine Hepburn :[/SIZE][SIZE=+1]Aşkı bilenler normal kadınlardır...[/SIZE]

[SIZE=+2]Oscar Wilde:[/SIZE][SIZE=+1]Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar erkeklerin son aşkı olmasını ister...[/SIZE]

[SIZE=+2]İngiliz Atasözü:[/SIZE][SIZE=+1]Aşk için evlenen Istırapla yaşar....[/SIZE]

[SIZE=+2]Kontes Nathalie:[/SIZE][SIZE=+1]Aşk, bir kişinin yararına, iki kişinin ortaklığıdır...[/SIZE]

[SIZE=+2]Paul Geraldy:[/SIZE][SIZE=+1]Sevmek güzeldir. Bir daha sevmemek daha güzeldir...[/SIZE]

[SIZE=+2]Marcel Proust:[/SIZE][SIZE=+1]Aşık olmayanlar, mükemmel bir erkeğin sıradan bir kadın yüzünden niçin ızdırap çektiğini anlayamazlar...[/SIZE]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: ünlülerden aşka dair en güzel sözler
    [SIZE=+2]Balzac:[/SIZE][SIZE=+1]İlk aşk aşı gibidir. İnsanın ikincide hastalanmasını önler...

Katılıyorum:)
    [/SIZE]

ünlülerden aşka dair en güzel sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerden aşka dair  sözler

ünlülerden aşka dair sözler

kitaplardan alıntı sözler kitaplardan alıntı aşk sözleri aşk kitaplarından alıntılar güzel sözler kitaptan sözleri :violin::band1:Balzac:İlk aşk aşı gibidir. İnsanın ikincide hastalanmasını önler... Rousseau:Aşk mektubuna başlarken ne söyleyeceğimizi bilemeyiz. Bitirirken de ne yazdığımızın farkında olmayız.... Shakespeare:Sevgililerine aşklarını itiraf eden kadınlar, en az seven...
  2. aşka dair en güzel sözler!!!

aşka dair en güzel sözler!!!

güzel ilanı aşk sözleri en güzel ilanı aşk sözleri en ilanları Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kırılan kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazdın, güneşin doğmasını bekle...... SENSİZ SOLUYORUM ANLAYACAĞIN MAVİ MAVİ ÖLÜYORUM DUYUYORMUSUN ORDAMISIN VARMISIN YOKMUSUN??BİRTEKŞEYİ UNUTMA SENİ SEVDİM BEN YANARAK YIKILARAK AKLIMA HER GELDİĞİNDE AĞLAYARAK....
  3. Ünlülerin aşka dair sözleri...

Ünlülerin aşka dair sözleri...

Aristo: "Sevmek acı çekmektir, sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yanlız sevilmenin hiçbir zevki yoktur" Augustinus: "Sevgi ruhun güzelliğidir." Franz Xaver Von Baader: "Özgürlük aşk değildir, yalnız aşkın kapısıdır." François Bacon: "Büyük insanlarda, liyakat sahibi olanların kendilerini budalaca aşka kaptırdıkları görülmez. Büyük ruhlar ve büyük...
  4. Aşka dair en güzel sözler

Aşka dair en güzel sözler

aşklara sözler `Sevmek acı çekmektir sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yanlız sevilmenin hiçbir zevki yoktur` Augustinus: `Sevgi ruhun güzelliğidir.` Franz Xaver Von Baader: `Özgürlük aşk değildir yalnız aşkın kapısıdır.` François Bacon: `Büyük insanlarda liyakat sahibi olanların kendilerini budalaca aşka kaptırdıkları görülmez. Büyük ruhlar ve büyük işler aşkla uzlaşmaz` Bailey:...
  5. Aşka Dair En Güzel Sözler

Aşka Dair En Güzel Sözler

aşka dair yazılmış en güzel yazılar mektuba yazılacak güzel sözler Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM" Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA Ben seni Bir Kum Tanesine Adını...

Sayfayı Paylaş