gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Ünlülerden bir hamile daha!!

Konu, 'Magazin' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

hamile ünlüler 2011 2011 hamile ünlüler olan ünlülerimiz türk Balayından döndükten 12 gün sonra hamile olduğunu öğrendiğini belirten Ünal, “O kadar güzel bir mutluluk ki, tarifsiz. Emre ile bebek sahibi olmayı zaten hep konuşuyorduk. Balayından döndükten 12 gün sonra hamile olduğumu öğrenince de büyük sevinç yaşadık.

Bebek bize evlilik
    hediyesi gibi oldu” dedi. Milliyet gazetesinin haberine göre, bebeğinin cinsiyetini henüz öğrenemediklerini belirten Ünal, “Doktorum Tansu Küçük bebeğin cinsiyetini henüz göstermediğini ama büyük ihtimalle kız olduğunu söyledi. Zaten bebek beklediğini öğrendikten sonra kız veya erkek olmasının hiçbir önemi kalmıyor. Sonuçta önemli olan benim artık bir bebeğimin olduğu” diye konuştu.

Darısı bebek bekleyen bütün meleklerime inşallahhh Aminnnnnnnnnnnnn​

TUNAA bunu beğendi.
  2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ne diyim allah kucağına almayıda nasip etsin

3. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    aminnn cümlesine inşallahh

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı olsun sağ salim kucagına alsın

5. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Darısı bana ve bütün melek bekleyenlere...

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

aminnnnnn
    ...

Ünlülerden bir hamile daha!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. Bodrum'da bir ünlü daha hamile!

Bodrum'da bir ünlü daha hamile!

Bodrum'un tatil yapanm anne adaylarına biri daha eklendi. Manken-oyuncu Şebnem Özinal, bebek bekliyor! Manken-oyuncu Şebnem Özinal, bebek bekliyor! Temmuz ayında Bodrum Torba’daki evlerine akşam yemeği için gittiğimizde aslında Şebnem Özinal-Şefik Öztek çifti bir bebek hazırlığı içinde olduklarının sinyalini vermişti. Şefik Öztek’in sofra hazırlamak isteyen eşine her seferinde,...
  3. Dünyaca Ünlü Hamille fotoğrafları

Dünyaca Ünlü Hamille fotoğrafları

ünlülerin hamile fotoğrafları ünlülerin hamilelik fotoları hamille hamile fotoları Konuyu hemen ünlülere yakışan bir tekerlememsi cümleyle açalım bari :D.... Özenerek yaratmış sanki onları yaradan, aslında onlarda doğmuşlar bizim gibi bir anadan bir babadan.. :) Dünyaca Ünlü Hamileler arkadaşlarım.Tom Brady ile Şubat ayında evlenen 29 yaşındaki ünlü model Gisele Bundchen, ilk çocuğuna...
  4. Ünlülerin Hamile Kıyafetleri

Ünlülerin Hamile Kıyafetleri

ünlülerin hamile kıyafetleri ünlülerin giydiği hamile kıyafetleri abiyeleri Ekranlardan tanıdığımız yerli ve yabancı ünlüler hamileyken neler giymiş kızlar buyrun birlikte bakalım :tik:
  5. Dila Dizisine Ünlü Bir İsim Daha Katılıyor !

Dila Dizisine Ünlü Bir İsim Daha Katılıyor !

Bu konu; Dila Dizisine Ünlü Bir İsim Daha Katılıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Star Tv'nin sevilen dizisi Dila Hanım kadrosuna yepyeni bir ismi daha dahil ediyor. En son İffet dizisyle ekranlarda olan ve adı Ben Onu Çok Sevdim dizisinde başrol oynayacak diye anılan ancak bu projeden ayrılan Mahir Günşiray dizinin kadrosına dahil oluyor. İşlte haberin...

Sayfayı Paylaş