gebe
  1. Ebrar

Ebrar Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ünlülerden evlilik yorumları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Ebrar tarafından paylaşıldı.

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları
    * Benim düşünebildiğim en mutlu evlilik, sağır bir erkekle kör bir kadının evlenmesidir. Calvin Coleridge * Ne pahasına olursa olsun evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu, fena çıkarsa filozof olursunuz. Socrates
    * Evlenme kafese benzer; içindekiler çıkmak için, dışındakiler girmek için uğraşırlar. Lard Mary Montagu
    * Evlilik hayatında arasıra kavga etmelidir, çünkü insanlar ancak böyle birbirlerini anlarlar. Goethe
    * Kadın kocasını daha az sevmeli ama daha çok anlamalı, erkek karısını daha çok sevmeli ama anlamaya çalışmamalıdır. Oscar Wilde
    * Kocaların düştükleri biricik hata, evli olduklarını unutmalarıdır. Lady Effıngham
    * Evlendikten sonra karınızın sizinle nasıl konuşacağını öğrenmek isterseniz, şimdi erkek kardeşiyle nasıl konuştuğuna bakın. G. J. Nathau
    * Evlenme boşanma işi sırf kadınların elinde olsaydı, bir tek nikâh sağlam kalmazdı. Dostoyevski

ünlülerden evlilik yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin enteresan evlilik yorumları:))

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları:))

Benim düşünebildiğim en mutlu evlilik, sağır bir erkekle kör bir kadının evlenmesidir. Calvin Coleridge * Ne pahasına olursa olsun evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu, fena çıkarsa filozof olursunuz. Socrates * Evlenme kafese benzer; içindekiler çıkmak için, dışındakiler girmek için uğraşırlar. Lard Mary Montagu * Evlilik hayatında arasıra kavga etmelidir, çünkü insanlar ancak böyle...
  2. Evlilik Rekortmeni Ünlüler

Evlilik Rekortmeni Ünlüler

Evlilik Rekortmeni Ünlüler Evlilik rekortmeni ünlüler Bazı ünlü isimler, nikah masasına oturma konusunda adeta birbiriyle yarışıyor.. 08.01.2008 10:15 Sanatçılar kolay kolay evlenmez şeklinde bir kanaat vardır. Bu kanaatin oluşmasının en önemli nedeni pek çok ünlü ismin, “Evlenirsem hayranlarım bana küser, şöhretimi kaybederim" endişesini taşıması. Bazı ünlüler ise nikah masasına...
  3. minik lerden evlilik yorumları

minik lerden evlilik yorumları

Miniklerden Evlilik Yorumları - KİMİNLE EVLENECEGİNİZE NASIL KARAR VERİRSİNİZ? "Buna biz karar veremeyiz, Tanrı bunları önceden ayarlamıştır. Biz de kime takılacaksak, bir gün yolda yürürken karşımıza çıkar."Zeynep, 10 yaşında. EVLENMEK İÇİN EN UYGUN YAŞ KAÇ OLMALI? "Yaşla ilgisi yok, evlenmek için aptal olmak yeter" Ali, 6 yaşında (bizden akıllı) - ANNENLE...
  4. ünlülerin enteresan evlilik yorumları....

ünlülerin enteresan evlilik yorumları....

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları * Benim düşünebildiğim en mutlu evlilik, sağır bir erkekle kör bir kadının evlenmesidir. Calvin Coleridge * Ne pahasına olursa olsun evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu, fena çıkarsa filozof olursunuz. Socrates * Evlenme kafese benzer; içindekiler çıkmak için, dışındakiler girmek için uğraşırlar. Lard Mary Montagu * Evlilik hayatında arasıra kavga...
  5. Ünlülerin enteresan evlilik yorumları

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları * Benim düşünebildiğim en mutlu evlilik, sağır bir erkekle kör bir kadının evlenmesidir. Calvin Coleridge * Ne pahasına olursa olsun evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu, fena çıkarsa filozof olursunuz. Socrates * Evlenme kafese benzer; içindekiler çıkmak için, dışındakiler girmek için uğraşırlar. Lard Mary Montagu * Evlilik hayatında arasıra kavga...

Sayfayı Paylaş