gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Ünlülerden Gelin Saçı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Gelin saçı modelleri ünlülerin modası 2011 modası 2012 modası hakkında merak edilen ne varsa burada Sevgili melekler tüm beğenilen ünlüler iş başına geçmiş ve güzelliklerini bir gelinlik ile taçlandırarak bizlere harika saç modelleri sunmuş..Ben de içlerinden en güzel olanlarını seçtim...

Yasemin Ergene'yi her zaman masum bulmuşumdur. Gelinlik içinde daha da masum ...

Şimdilerde ikiz çocuk bekleyen güzel oyuncu gelinlik içinde gerçekten büyüleyici görünüyor...
    Bu gelinlik benim olmalııı :D:D

Şebnem Dönmez'e gülmek yakışıyor di mi?

2. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    gelinlerde gelinliklerde çok güzel

Ünlülerden Gelin Saçı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin saç modelleri

ünlülerin saç modelleri

shakira saç modelleri victoria beckham sac modeli shakira saç modeli Adriana Lima Saç Modeli Alessandra Ambrosio Saç Modeli Angelina Jolie Saç Modeli Beyonce Knowles Saç Modeli Cindy Crawford Saç Modeli Claudia Schiffer Saç Modeli Halle Berry Saç Modeli Jennifer Lopez Saç Modeli Nicole Kidman Saç Modeli Pamela Anderson Saç Modeli Paris Hilton Saç Modeli...
  2. ünlü sanatçıların saç modelleri

ünlü sanatçıların saç modelleri

sanatçıların saç modelleri kahkül saç modelleri sanatcı sanatçıların renkleri düz fön Sizin için çok önemli bir davete katılacaksınız ancak saçlarınızı nasıl yaptırmanız gerektiğine hala karar veremediniz. Hiç dert etmeyin, mutlaka size yakışan bir model bulacaksınız. Fikir edinmenize yardımcı olacak dünyaca ünlü yıldızların saç kesimlerini ve modellerini incelemeniz karar vermenize...
  3. Ünlülerin örgü saç modelleri

Ünlülerin örgü saç modelleri

ünlülerin saç örgü modelleri ünlülerin örgülü saç modelleri Dünyaca ünlü güzel yıldızlarda örgü saç modellerini tercih edenlerden.Sizlere bu güzellerden bazılarının örgü saç modellerini paylaşıyorum
  4. Ünlülerin Saç Topuz Modelleri

Ünlülerin Saç Topuz Modelleri

Bu yazı 2013 Topuz modelleri ile birlikte ünlülerin topuz saç örnekleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Topuz saç modelleri, asla modası geçmeyen saç trendleri arasında olmayı daima başarmıştır. Günlük hayattan, özel gecelere kadar birçok bayanın saç modelinde tercihi olan topuz, gelin başı saç modelinde en çok kullanılan tercihlerin başında geliyor. Sizler için ünlülerin saç topuz...
  5. Ünlülerin toplu saç modelleri

Ünlülerin toplu saç modelleri

ünlülerin toplu saç modelleri,toplu saç modelleri, at kuyruğu modelleri, topuz saç modelleri, en güzel at kuyruğu modelleri,en şık topuzlar, pratik saç toplama hakkında bilgiler Çok sevdiğimiz toplu saçlara hareket katmak ister misiniz? At kuyruğu yapabilir, örgülerden tercih edilebilir ya da farklı toplama tarzlarıyla şık dokunuşlar katabilirsiniz. Bunu yapmak için de en doğru yol...

Sayfayı Paylaş