gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerden Kısa Saçlar 2014 Yaz Modası

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ünlülerin kısa saçları, kısa saç modelleri 2014, ünlülerin kısa saç modelleri 2014
    Sevgili melekler, belki boyalardan, belki hava şartlarından saçlarınız çok yıprandı. Belki de gayet sağlıklı saçlara sahip olmanıza rağmen saç modelinizden sıkıldınız. Hemen cesaretinizi toplayın ve doğru kuaförün kapısına dayanın. Köklü bir değişim yapmak, marjinal bir hava yakalamak istemez misiniz? Kısa saç modellerinde kararsız kalmayın ve kestirin gitsin. Unutmayın, cesaret özgüveninizi arttıracaktır :)

kısa-saçlar-2014 (1).jpg kısa-saçlar-2014 (2).jpg kısa-saçlar-2014 (3).jpg kısa-saçlar-2014 (4).jpg kısa-saçlar-2014 (5).jpg kısa-saçlar-2014 (6).jpg kısa-saçlar-2014 (7).jpg kısa-saçlar-2014 (8).jpg kısa-saçlar-2014 (9).jpg kısa-saçlar-2014 (10).jpg kısa-saçlar-2014 (11).jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bi denemek istiyorum ama cesaret edipte bu kadar kisa hic kestiremedim o_O

Ünlülerden Kısa Saçlar 2014 Yaz Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 modası  kısa saç

2009 modası kısa saç

2009 kısa saç 2009 kısa saç modası kesimleri kesimi kesim trendleri Yazın trendleri arasında kısa modern kesimlerin yeri ayrı. Başka hiçbir model kısa saç kesimi kadar her tip yüzde modern bir görünüm yaratmıyor. Çünkü kısa saçı keserken kuaförün, optik olarak öne çı*karmak istediği ya da saklamak istediği yüz bölgeleriyle ra*hatlıkla oynayabilme şansı var. Ayrıca kısa saç kesiminde yer alan...
  2. 2012 Kısa Saç Modası

2012 Kısa Saç Modası

2012 Kısa Saç Modası ne alemde kızlar yeni kısa saç modellerini görmedim ben o yüzden sizden yeni kısa saç trendlerini istiyorum.
  3. Kısa Saç Modelleri 2014 Modası

Kısa Saç Modelleri 2014 Modası

2014 kısa saç modelleri kısa saç modelleri 2014 2014 kısa saç modası Sevgili melekler, modern kadınların vazgeçilmezi kısa saçlar 2014 yılında da hüküm sürmeye devam edecek. Bu yaz da tercih edilen kısa saç modelleri ile saçlarınızı kurutma ve saatlerce şekillendirme derdinden de kurtulacaksınız. Yıkadıktan sonra köpükleyerek kullanabileceğiniz ve istediğiniz formu verebileceğiniz 2014 kısa...
  4. 2014 Ünlülerin Modern Kısa Saç Modelleri

2014 Ünlülerin Modern Kısa Saç Modelleri

ünlülerin saç modelleri, ünlülerin kısa saç modelleri, ünlülerin saç modelleri 2014 Kısa kesim saç modelleri bir bayanı bulunduğu yaştan çok daha genç ve bakımlı gösterir. Eğer hayatınız sürekli bir hareket halinde ise ve saçlarınıza da fazla zaman ayıramıyorsanız sizlere kısa kesim saçları öneririm. Birçok ünlünün de tercih ettiği kısa saç modelleri 2014 yılında oldukça kısa kesim örnekleri...
  5. Saç Aksesuarları 2014 İlkbahar Yaz Modası

Saç Aksesuarları 2014 İlkbahar Yaz Modası

saç aksesuarları 2014, 2014 saç aksesuar modelleri, saç aksesuar trendleri 2014 Sevgili melekler, bu yaz saçlarda çiçek açacak diyebiliriz. Çeşit çeşit renklerde ve şekillerde, büyük küçük pek çok çiçekli aksesuar bu yaz saçlarımızı hareketlendirecek. Taçların ve saç bantlarının da bol bol kullanılacağı 2014 ilkbahar yazında saçlarda şık tokalarla tutturulmuş örgüleri de göreceğiz. Cıvıl...

Sayfayı Paylaş