gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Ünlülere Sitemizi Sorduk Bakalım Ne Demişler?

Konu, 'Çöplük' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

İbrahim TATLISES
    Urfa’da melekler mekanı mı vardı da biz mi üye olmadık..Tüm melekler mekanı meleklerini çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum ...

REHA MUHTAR
    Burdan bütün melekler mekanı üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar melekler mekanı her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.

Anayasa Başkanı
    melekler mekanında Moderatörler Kanununun D-Fıkrasının C Bendi aşağıdaki şekilde değişmiştir.!
    melekler mekanında Moderatör olacak kişiforum meclisindeki 367 toplantı yeter sayısını bulamaza üye olarak kalacaktır.!

Banu ALKAN
    Neremi, neremi, Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla melekler mekanına renk katacagim, ayol iyiki varsin melekler mekanı

Bülent ERSOY
    Ayoll Ablaniz kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz melekler mekanının gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu.

EMRAH
    Bak Gülcan burasi melekler mekanı artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan)melekler mekanı var artik bize sahip cikacaklar

AJDAR
    Cikata Muz, muz. Ben bu melekler mekanına MAL OLMUS bir üyeyim Bu forumda benimsenip takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikata muz, muz...

Son düzenleme: 23 Mart 2009
  2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ünlülere Sitemizi Sorduk Bakalım Ne Demişler?

Ben bu melekler mekanına MAL OLMUS bir üyeyim:hhh:

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Ünlülere Sitemizi Sorduk Bakalım Ne Demişler?

EMRAH
    Bak Gülcan burasi melekler mekanı artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan)melekler mekanı var artik bize sahip cikacaklar

hiç şüphen olmasın gülcann:D:D:meçhul:emeğine sağlıkkk pıtırcığımmm

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Mart 2009
Ünlülere Sitemizi Sorduk Bakalım Ne Demişler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. altakine ne istiyosan sor bakalım?

altakine ne istiyosan sor bakalım?

sor sor bitmezzz hımm ilk gelene en çok neden korkarsın.
  2. Ünlülere Sorduk Erkeğiniz Sizin İçin Ne Yapsın

Ünlülere Sorduk Erkeğiniz Sizin İçin Ne Yapsın

Ünlülere sormuşlar erkeğiniz sizin için ne yapsın diye onlardanda cevap gelmiş. 'ERKEĞİN SENİN İÇİN NE YAPSIN' SORUSUNA SAHNE VE PODYUM DÜNYASINDAN İLGİNÇ CEVAPLAR GELDİ. Bu aralar çok meşhur olan 'Erkeğin dolgun saçların uğruna ne yapsın” sloganlı reklam kampanyasından esinlenip, televizyon, dizi, sahne ve podyum dünyasının birbirinden ünlü isimlerine “Erkeğin senin için ne yapsın?”...
  3. Eınsteın ne demişti.?

Eınsteın ne demişti.?

einstein arı teorisi Arıların Kayboluşu ve Einstein'ın İddiası! Arı popülasyonundaki azalmanın, ekolojik dengeleri tamamen değiştirebileceği iddia ediliyor. ABD'de 2008 baharının tam başında arıların ortadan kaybolması, arıcılıkla geçinenler ve çevreciler arasında endişe yarattı. ABD Tarım Bakanlığı, New York'tan California'ya 27 eyalette yüz binlerce arı kovanının aniden boşaldığını...
  4. Bu ünlüyü tanıyın bakalım

Bu ünlüyü tanıyın bakalım

Alttaki ünlümüzü bilebilecek olan varmı meleklerim :D mahvolmuş ünlücağız :piha::piha:

Sayfayı Paylaş