gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülere Sorduk Erkeğiniz Sizin İçin Ne Yapsın

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ünlülere sormuşlar erkeğiniz sizin için ne yapsın diye onlardanda cevap gelmiş.

'ERKEĞİN SENİN İÇİN NE YAPSIN' SORUSUNA SAHNE VE PODYUM DÜNYASINDAN İLGİNÇ CEVAPLAR GELDİ.

Bu aralar çok meşhur olan 'Erkeğin dolgun saçların uğruna ne yapsın” sloganlı reklam kampanyasından esinlenip, televizyon, dizi, sahne ve podyum dünyasının birbirinden ünlü isimlerine “Erkeğin senin için ne yapsın?” sorusunu yönelttik. Fatoş Kabasakal, Tuğba Özerk, Ebru Destan, Burcu Esmersoy, İpek Tuzcuoğlu, Çağla Kubat ve Tuğba Özay birbirinden ilginç cevaplar verdi.

Fatoş Kabasakal

Erkek, kadını için ne yapsa azdır. Öyle bir tek şeyle kurtulamaz. Ama benim hoşuma şu gidebilir. Fanatik Fenerbahçeliyim. Galatasaray maçının olduğu bir gün üstüne Fenerbahçe forması giyerek Galatasaray tribünlerine çıksın. Hiçbir erkek böyle bir çılgınlık yapamaz. Aşkını ancak bana böyle ispatlayabilir.

Ayakkabılarıma karışmasın

Tuğba Özerk

Ben İzmir kızıyım. Kanım da, ruhum da delidir. Deliliğin sınırı yoktur. Bu konuda da isteğim farklı olabilir. Erkeğim benim için kaprislerimi anlayışla karşılasın. Ayakkabı koleksiyonuma karışmasın. Yemek sofrasını birlikte toplamamız benim için yeterli olacaktır sanırım.

Bana Hawaii’de sürpriz yapsın

Çağla Kubat

Sporcu ve çok seyahat eden biri olduğum için erkek arkadaşımın buna yönelik bir sürprizi hoşuma gidebilir. Hawaii’de yarışırken kafamı kaldırdığımda yanımdan sörfüyle geçmesi beni şok edebilir. Bana yapacağı en büyük sürpriz bu olabilir. Benim olduğum yere benden habersiz gelip bunu yapması harika olurdu.

Benden yemek beklemesin yeter

Ebru Destan

Erkeğin benim için bakımlı olması çok önemli. Beni motive etmeli, işime katkıda bulunmalı. Bir de tabii ki, lüks tutkum var buna karışmasını istemem ve yemek yapmak için beni beklemesin yeter.

Beni dansa götürsün İpek Tuzcuoğlu

Dans tutkunuyum. Benim için tüm programlarını, maçlarını, toplantılarını iptal ederek dansa götürebilir. Veya çok özel bir dans gösterisini de izleme programı hazırlayabilir. Birde tabii ki, sigara içmesin.
    Tavla oynarken bilerek yenilsin

Burcu Esmersoy

Erkek arkadaşımın dakik olması çok önemli. Benim için çok şık giyinmesini isterim. Trafik canavarı olmasını istemem. Bana özel yemek yapabilir. Benle tavla oynarken de bilerek yenilmesini isterim

Benimle boks yapsın

Asena

Beni zorla tatile götürmesini istemem. Tatil yapmaktan nefret ederim. Benimle spor salonuna gelip saatlerce boks ve kickboks antrenmanı yapabilir. Tabii maç yaparsak benim galip gelmemi sağlayabilir.

Şimdi size soruyorum meleklerim, erkeğiniz sizin için ne yapsın :D:D:D

Ünlülere Sorduk Erkeğiniz Sizin İçin Ne Yapsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kizlar Sİze Soru Bİ ErkeĞe ilk Baktiğinizda Neye Dİkkat Edersİnİz

Kizlar Sİze Soru Bİ ErkeĞe ilk Baktiğinizda Neye Dİkkat Edersİnİz

kızlar ilk neye dikkat ederler erkek Kızlar size soru bi erkeğe ilk baktığınızda neye dikkat edersiniz Ben göslerine ve gülüşüne bakarım sizzzzzzz
  2. sordum sarı çiçeğe sizce neden sarı??

sordum sarı çiçeğe sizce neden sarı??

hadi herkes sarı çiçeğin neden sarı olduğunu cevaplasınn bence sarı çiçek güneşte çok kalmış sararmış:hhh::26:
  3. Ünlülere Sitemizi Sorduk Bakalım Ne Demişler?

Ünlülere Sitemizi Sorduk Bakalım Ne Demişler?

İbrahim TATLISES Urfa’da melekler mekanı mı vardı da biz mi üye olmadık..Tüm melekler mekanı meleklerini çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum ... REHA MUHTAR Burdan bütün melekler mekanı üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar melekler mekanı her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız. Anayasa Başkanı melekler...
  4. Erkekler buldu Kadınlar ne yaptı

Erkekler buldu Kadınlar ne yaptı

Biz bu kadınlardan ne istiyorlar bilmiyorum ki bu erkekler yokmu mu erkekler bakın şimdide ne diyolar bize 1_Erkek,silahlari buldu,avlanmayi icat etti. 2_Kadin,avciligi buldu,kürkü icat etti! 3_Erkek,renkleri buldu,boyamayi icat etti.. 4_Kadin,boyamayi buldu,makyaji icat etti! 5_Erkek,konusmayi buldu,sohbeti icat etti.. 6_Kadin,sohbeti buldu,dedikoduyu icat etti! 7_Erkek,tarimi...
  5. Şimdi size bi soru muskat nedir kızlar ?

Şimdi size bi soru muskat nedir kızlar ?

Kızlar muskat ne demek allaşkına bi kaç yerde karşıma çıktı bana detaylı bilgi ve muskatın ne olduğunun anlatılmasını rica ediyorum. Eeee emredecek halim yok dimi :D:D:D:D:D:D

Sayfayı Paylaş