gebe
  1. nevbaharr

nevbaharr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ünlüleri balık eti yaptık ohaaaa demeye hazır olun

Konu, 'Çöplük' kısmında nevbaharr tarafından paylaşıldı.

yeşil gözlü ünlüler ohaaaa balıketi güzeller balık eti güzeller
    :dp47:[​IMG]

julia roberts.

gwyneth paltrow

Renee Zellweger..

Elzabeth Hurley.

Jeniffer Lopez.:dp47::dp47:

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: ünlüleri balık eti yaptık ohaaaa demeye hazır olun

anammm nasıl becerdin kız bunu baya hoş olmuş tam uymuşlar

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ay çok güldüm..helede jeniffere ayy kazan gibi hehehehellerine sağlık pek hoştu:D

4. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Emegine saglik canim....

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ayyy jenifer lopezz inn haliii ne oo öleee yaa :D :D :D

6. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bunlar bole daha güzel olmuslar..en azından erkeler basımıza kakmazlardı zayıf olun dıe:):):)
    emegıne saglık

ünlüleri balık eti yaptık ohaaaa demeye hazır olun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sonbahara hazır olun

Sonbahara hazır olun

Tatil zamanı kumsalda sere serpe güneşlenirken, güneşin vücudumuzun görünen en büyük düşmanlarından biri olduğunu bir anda unutuveriyoruz. Gerçek şu ki, bronz tenin güzelliğine, sağlıkla parlamasına hepimiz bayılıyoruz. Dışarıdan baktığımızda güzellik ön planda, ama merceği biraz yakınlaştırdığımızda öyle mi peki? Matlaşmış saçlar, kurumuş ve lekelenmiş bir cilt, sararmış tırnaklar. Tam bir...
  2. Balık Eti Neden Beyazdır

Balık Eti Neden Beyazdır

Gıda olarak kesilen hayvanların yenilebilen kas kısımları et olarak adlandırılır. Etin içinde ayrıca kan, epitel, kemik, sinir, yağ ve bağ dokuları vardır. Genelde etler kırmızı ve beyaz et olarak ikiye ayrılırlar. Sığır, koyun, keçi etleri kırmızı et olarak kabul edilirlerken, tavuk, hindi gibi kümes hayvanları ile balıkların etleri beyaz et kategorisine sokulur. Aslında biyolojik yapı...
  3. Balık Eti Neden Beyazdır?

Balık Eti Neden Beyazdır?

Balık Eti Neden Beyazdır? Gıda olarak kesilen hayvanların yenilebilen kas kısımları et olarak adlandırılır. Etin içinde ayrıca kan, epitel, kemik, sinir, yağ ve bağ dokuları vardır. Genelde etler kırmızı ve beyaz et olarak ikiye ayrılırlar. Sığır, koyun, keçi etleri kırmızı et olarak kabul edilirlerken, tavuk, hindi gibi kümes hayvanları ile balıkların etleri beyaz et kategorisine sokulur....
  4. Reg oldum demenin yolları  :)

Reg oldum demenin yolları :)

-marketten bişi ister misin sevgilüm? -hmm evet. iki şey. bol çikolata al, böle bir sürü.. -ee? -ne ee? -hani iki şey dedin, öteki ne ki?.. -aman tahmin etmek zor mu ki? eki eki. -seni zevkli şey seni. tabi kahve olmazsa olur mu aybalam. tabi. -üff ya, o değil. bak, kanadı var, ama uçmaz. nedir? -tavuk. çok kolaydı be. bi dane de ben sorim mi, ha? -offf, dur ya ben gidim merkete baaari......
  5. Hazır Kahveyi Kim İcat Etti?

Hazır Kahveyi Kim İcat Etti?

hazır kahve ne zaman bulundu, hazır kahveyi ilk kim buldu, hazır kahve nasıl icat edildi Çoğumuzun müptelası olduğu, içmeden güne başlayamadığımız, sınav zamanlarında uzun çalışma gecelerinin biricik dostu hazır kahveyi kim icat etti dersiniz melekler ? :) 1930'da Brezilya Kahve Enstitüsü, düşen kahve çekirdeği satışlarını hareketlendirebilmek ve biriken stokları eritebilmek için gıda...

Sayfayı Paylaş