gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Ünlülerimizin Ve futbolcularmızın Konuşma Hataları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Ah bizim ünlüler ahh,aslında ok güzel diyalog kuran kişiler normal hayatta fakat televizyonda kameraları görünce heyecan mı basıyo yoksa pot kırmayım gibisinden bişiler mi oluyo kameraların karşısına çıkmadığımdan bilemicem.Ama hiç düzgün bir diyalog kuramıyorlar Nasıl diye merak ettiyseniz işte sizlere birkaç örnek Bende burda biraz saçmaladım ama heyecandan konu açıyorum yaa:sütyen::puf:
    Ömer Çavusoglu: Elini vicdanina koy!..
    Ihsan Kalkavan: Tamam koydum...

Muhabir: How was Sergen's freekick goal?
    Van Hooijdonk: It was fantastic...
    Lig Tv muhabiri: Evet sayin seyirciler çok fantastikti diyor...

Gülben Ergen: 6 kilo verdim, toplam 5 ayda. Ayda 2 kilo kadar yani... (2X5=6)

Ibrahim Tatlises: Ben Müslüm Baba'nin terini bardaga koyup içerim!..

Emre Asik: 90 dakika boyunca terimizi islattik... (Fenerbahçe-Besiktas maçi sonrasi)

Sansal Abi: Ne kazanan memnun hakemden ne deee... Tabii kazanan yok kazanan Türk futbolu... (2-2 biten FB-BJK maçi sonrasi toparlamaya çalisiyor.)

Ümit Aktan: Cordoba topu kucagina alma yetkisi olan iki adamdan biri, digeri Recep...

Erman Hoca: Yav Letonya'nin defansi kalas gibi, kessen iki oturma takimi bir masa yaparsin...

Güntekin Onay: Italyan yönetmen bu maçi simdilik iyi yönetiyor... (2.Yarida) Alman hakem iyi yönetiyor, yaptigimiz hiçbir faulü görmüyor!.. (Lazio-Besiktas maçinda)

Ahmet Çakar: Hasan kossa anlarim ama durarak hareket ediyor...

Hakan Sükür: Benim de hiç hatam oldu demiyorum...

Güntekin Onay: Sergen 1 metre içerdeydi ve adeta Stam`in belinden su aldi... (Lazio-Besiktas maçinda)

Show Radyo Sunucusu: Zago`nun kel kafasindan kayan top hiz kazaniyor... (Gençlerbirligi-Besiktas maçinda)

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hakan Sükür: Benim de hiç hatam oldu demiyorum...
    bu süper ya :D:D:D:D

bende bunun cok sacma oldugunu demiyorum o halde :D:D:D

tskler cnm paylasim icin :D:D

Ünlülerimizin Ve futbolcularmızın Konuşma Hataları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÜnlÜlerden KonuŞmalar

ÜnlÜlerden KonuŞmalar

Normal yaşamında gayet normal iletişim kurabilen insanlar nedense televizyon programlarında, özellikle canlı yayınlarda bu yetilerini kaybedebiliyorlar. İşte örnekleri; Ömer Çavuşoğlu: Elini vicdanına koy!.. İhsan Kalkavan: Tamam koydum... Muhabir: How was Sergen's freekick goal? Van Hooijdonk: It was fantastic... Lig Tv muhabiri: Evet sayın seyirciler çok fantastikti diyor... (Şansa...
  2. konuşma ve hafıza

konuşma ve hafıza

İnsan bilinci; yöneltilmiş veya organize edilmiş dikkat, soyutlama, olayları verbalize etme (yani olaya kelimeler giydirme) yeteneği, planlama, gözlemlerden yeni ilişkiler çıkarmak gibi birçok cephelerden oluşur. Bu hususlarda bilinç yalnız çok gelişmiş sinir sisteminde oluşur; serebral korteks ve bunun formotio reticularis ile olan bağlantıları esas anatomik yapıları teşkil eder. Bilincin...
  3. Konuşma ve Hafıza

Konuşma ve Hafıza

İnsan bilinci; yöneltilmiş veya organize edilmiş dikkat, soyutlama, olayları verbalize etme (yani olaya kelimeler giydirme) yeteneği, planlama, gözlemlerden yeni ilişkiler çıkarmak gibi birçok cephelerden oluşur. Bu hususlarda bilinç yalnız çok gelişmiş sinir sisteminde oluşur; serebral korteks ve bunun formotio reticularis ile olan bağlantıları esas anatomik yapıları teşkil eder. Bilincin...
  4. Twilight ve film hataları

Twilight ve film hataları

film hataları alacakaranlık film hataları Ben alacakaranlıkta bu kadar çok hata olcağını düşünmezdim..Ama bunlar çok ufak hatalar ben Ezel dizisindeki hataları düşününce ohooo bu hatalar onun yanında 0 kalıyo... Bella sınıfa girerken kıtabı yan ama masanın önüne geçince düz Aracın bir yanı siyah rekli gözükürken diğer kare de siyahlıktan eser yok.....

Sayfayı Paylaş