gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ünlülerin ağzından kız hepsi senin mi???

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

TaRKaN ' Kız Hepsi Senin mi? ' EroL Evgin ' Hanımefendi hepsi sizin mi acaba? '

BüLent Ersoy ' Zat-ı aLiniz hepsi size mi ait? '

VoLkan Konak ' Kiz Hepsu Senun mi? '

Okan BayüLgen ' Acaba hepsi sizin mi canııım '

İbrahim TatLıses ' Hepsi Senin mi ULen! Bende İsterem eLma yanakLardan.. '

Tecavüzcü Coşkun ' Hepsi Senin mi Yavruuuuum! '

Şahin K ' Hepsi Senin mi Lan..Dur rahat dur şimdi kıracam beLini '

veeeee

Cüneyt Arkın '' Bırakın ULeyn Kızı ''

Tikiler --> Ay inanmıyoroaaamm hepsi senin mıaaaa??

küçük emrah : hepsi senin mi abla benim bunlardan hiç olmadı abla HAYIIIIIIIRRRRR!!

ismail yk: Allah belanı versin ,hepsi seninmi?

Reha Muhtar : Efenim hepsi sizin mi acaba

Deniz Baykal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Onların hepsi sizin olamaz...laikliği de rejimi de tehlikeye atıyorsunuz...Biz Atatürkçüyüz...kimseye yedirtmeyiz onları yalnız başına

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

Deniz Baykal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Onların hepsi sizin olamaz...laikliği de rejimi de tehlikeye atıyorsunuz...Biz Atatürkçüyüz...kimseye yedirtmeyiz onları yalnız başına aman aman bir bu eksikti ya çok komik eline saglık

3. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bunu bi sitede görmüştüm ve bayılmıştım saol yorum için canım:)

Ünlülerin ağzından kız hepsi senin mi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KıRMıZı BaŞLıKLı KıZ ''KuRDuN aĞZıNDaN''

KıRMıZı BaŞLıKLı KıZ ''KuRDuN aĞZıNDaN''

Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim : Her gün yaptığım gibi ormanı temizlemeye çıkmıştım. Orman benim evim, temiz tutmak da benim görevim. Derken bir kız beliriverdi. Kırmızı başlık ve peleriniyle çok şüpheli bir görünümü vardı. Kimin aklına gelir bu garip kıyafeti giymek. Bir kurnazlık peşindeydi mutlaka. Bir süre dikkatle izledim bu garip kızı. Elinde...
  2. Sinan Özen - Senin Ağzını Yerim

Sinan Özen - Senin Ağzını Yerim

Bir güneş gibi doğdun sen ufuktan ufuktan Tereddüt etmedim teslim oldum ben çoktan ben çoktan Sensiz geçen günlerime yanarım yanarım Boş yere ömrümü harcamışım hiç yoktan hiç yoktan Senin ağzını yerim ben Bu zaman kadar nerelerdeydin sen Kimse inkar etmesin Güzel gördüm demesin, seni görmeden
  3. Grup hepsi kızları resimleri

Grup hepsi kızları resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kurdun ağzından 'KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'

Kurdun ağzından 'KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'

kırmızı başlıklı kızı anlatan bebek kırmızı başlıklı kızın hikayesi kızın resmi kirmizi baslikli kiz hikayesi kirmizi başlikli kiz Meleklerim yılarca kırmızı başlıklı kızın hikayesini; kırmızı başlıklı kızın tarafından dinledik.. fakat bu hikayeyi birde kurdun ağzından dinleyelim... KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ Her gün yaptığım gibi ormanı temizlemeye çıkmıştım. Orman benim evim, temiz tutmak da...
  5. Kız HepSi Senin Mi _?

Kız HepSi Senin Mi _?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş