gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin Boy Uzunluklarını Biliyor musunuz?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ünlülerin boyları, ünlülerin boyları kaç, ünlülerin boyu
    Sevgili melekler, severek takip ettiğimiz şarkıcıların, artistlerin her türlü özelliklerini merak ederiz. Büyük ihtimalle karşılaşmamızın mümkün olmadığına inandığımız ünlüleri gözümüzde daha iyi canlandırabilmek adına boyundan kilosuna herşeyi bilmek isteriz. İşte biz de bu sayfamızda ünlülerin boy uzunluklarını sizlerle paylaşıyoruz. Pek çoğunda şok olacağınıza eminiz, buyrun :D:D

ünlülerin-boyları.jpg

Ünlülerin Boy Uzunluklarını Biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yay Burcu Ünlüleri Kimler Biliyor musunuz?

Yay Burcu Ünlüleri Kimler Biliyor musunuz?

yay burcu ünlüleri kimler biliyor musunuz listesi yerli ünlüler yabancı ünlüler isimleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Burçlar hayatımızı esir almış durumda melekler :) Burcumuza göre diyet yapıyor,burcumuza göre beslenmemize dikkat ediyoruz.Sırf biz değil dünyaca ünlü isimler de aynı durumdalar.Bu konumuzda sizlere yay burcu ünlüleri kimlermiş onları açıklamak istiyoruz.En...
  2. Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

KIzlar ben 6 yıldır lens kullanıyorum bazen mavi bazen de yeşil kullanıyorum ve bir şeyi çok merak ettim acaba Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor biliyor musunuz:)
  3. Hangi Ünlüler Karslı biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Karslı biliyor musunuz

Merhaba ben Kars dan Nevim ve benim gibi Karslı olan ünlüleri merak ettim sizden bu konuda bildiğiniz varsa Hangi Ünlüler Karslı biliyorsanız yazmanızı rica ediyorum.
  4. Ünlülerin Boylarını Biliyor Musunuz ?

Ünlülerin Boylarını Biliyor Musunuz ?

Bu konu; ünlülerin boyları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlardan bayıla bayıla izlediğimiz, endamlarına hayran kaldığımız yerli yabancı ünlülerin makyajsız hallerini daha önce pek çok kez forumumuzdan paylaşmıştık. Elbette ki hepsini lkendine has hoş tarafları var ama inanın ki yapılan mayajların, yapılan ışık ve çekim hilelelerinin etkileri de yadsınamaz. Mesela...
  5. Ünlülerin Takıntılarını Biliyor musunuz?

Ünlülerin Takıntılarını Biliyor musunuz?

ünlülerin takıntıları, ilginç takıntılar, ünlülerden takıntılar Sevgili melekler, kimimiz batıl inançlarla doluyuz, kimimiz bunlara zerre kadar inanmayız. Kimimizin de kulağa hayli garip gelebilecek takıntıları var. Sakın takıntınız var diye budan gocunmayın. Zira ünlülein de bizlerden aşağı kalır yanları yok :D:D Aşağıda okuyacağınız ünlüler bakın nelere takmışlar :D:D NURGÜL...

Sayfayı Paylaş