gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin Dedikodulu Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Her yere ucuz lastik sandaletlerimle gidiyorum! Cameron Diaz [​IMG]
    NewYork'a dönüp bir şeyler yapmam için gelen tekliflerin haddi hesabı yok Catherine Zeta-Jones
    Herkes beni şarkıcı olarak tanısa da aslında ruhum oyuncu Rachel Stevens
    Hairspray'in setinde tüm kadınlar ve erkekler benim göğüslerimi konuştular John Travolta
    Artık para kazanacağım roller değil de becerebileceğim rollerde oynuyorum Sandra Bullock
    Yüzümü afişlerde görebilmek için çalışma alanımı biraz değiştireceğim Matthew Perry
    Eğer benden iç çamaşırlarımı çıkarmamı isteselerdi,onları havaya fırlatıp,tavana yapışıp yapışmadıklarına bakmak isterdim Janice Dickinson
    Ne zaman yeni bir kız arkadaşım olsa,onu kuaförüme götürürüm Darren Day
    At gibi yemek yiyorum Lucy Davis
    Tam olarak küçük bir ev kadınıyım artık Cheryl Cole

Ünlülerin Dedikodulu Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin çocukluk resimleri

Ünlülerin çocukluk resimleri

ünlülerin cocukluk resimleri ünlülerin çıplak resimleri çıpla ünlüler sanatcıların cıplak çıplak halleri Onlar analarından şimdiki hallerinde doğmadılar. Herkes gibi onlarında çocukluk dönemi oldu. İşte şimdi hayranlıkla baktığınız ünlülerin çocukluk resimleri:
  2. ünlülerin ceza evi resimleri

ünlülerin ceza evi resimleri

pınar cankır cezaevi çeşitleri bayrampaşa cezaevi görüntüleri görüntüleri BÜLENT ERSOY: 19 Eylül 1980'de evine gelen hakime hakaret edince tutuklanıp, İzmir Buca Cezaevi'nde özel bir bölüme yerleştirildi. 3 Kasım 1980 günü yapılan duruşmada 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. Ancak hapishanede yattığı 45 gün göz önüne alınarak bu ceza tecil edildi. Ersoy, daha sonra Kuşadası'nda bir...
  3. Ünlülerin Habersiz Çekilmiş Resimleri

Ünlülerin Habersiz Çekilmiş Resimleri

habersiz çekilen videolar Komik hemde ne komik arkadaşlarım birazdan paylaşacağımız resimleri gördükçe gülmenize engel olamayacaksınız. İşte karşınızda ünlülerin saçma halleri DİĞER RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ
  4. 2014 Ünlülerin Makyajsız Resimleri

2014 Ünlülerin Makyajsız Resimleri

ünlülerin makyajsız hali, ünlüler makyajsız, ünlülerin makyajsız fotoğrafları Birazdan göreceğiniz görüntülerden sonra "ey makyaj sen nelere kadirsin" demeden geçemiyeceğim:D:D Ekranlardan hayranı olduğumuz hatta çoğu bayanların özellikle genç kızların idolu haline gelen ünlülerin makyajsız hallerini gördüğünüz de eminim ki benim gibi siz de şok olacaksınız.... Bir makyaj bir bayanı...

Sayfayı Paylaş