gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin Dublörlerini Gördünüz mü ?

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; ünlülerin dublörleri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ekranlardan ağzınız açık olarak izlediğiniz filmlerde ki heyecanlı sahneler çoğunlukla dublörler çekiliyor. Fakat dublörler o kadar başarılı seçiliyor ki biz bunu hiç anlamıyoruz. Bu sayfamızda da ünlülerin aksiyon dolu sahnelerinde kullandıkları doblörleriyle çekindikleri resimleri paylaşmak istiyoruz sizlerle. Hadi ne duruyorsunuz, buyrun galerimize..:D:D

Ünlülerin Dublörlerini Gördünüz mü ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle ruj gördünüz mü ?

Böyle ruj gördünüz mü ?

1-2 hooooopp tamam yok öyle 2 hamlede ruju herkez yapar buyrun bakalım hadi yapın hahaha yeni moda buda hahaha
  2. böyle abiyeler gördünüz mü

böyle abiyeler gördünüz mü

en güzel abiyeler güzel abiyeler en guzel özel gün ve gecelerde ne giyicem diye düşünüyorsanız işte size palak bi fikir kızlar.bu abiye tarzları eminimki sizlerinde hoşuna gidecek.Şimdi birbirinden şık ve zarif gece kıyafetlerini sizlere sunuyorum.
  3. Ünlü Sinema ve Müzik Sanatçılarımızın Makyajsız Hallerini Gördünüz mü?

Ünlü Sinema ve Müzik Sanatçılarımızın Makyajsız Hallerini Gördünüz mü?

Sevgili melekler, Onları hep süslü,bakımlı ,makyajlı görüyor bazen güzelliklerine gıpta ediyoruz.Ama düşünümüyor musunuz ki,o bakım bizlere yapılsa belki çok daha göz alıcı sonuçlar ortaya çıkacak? İşte şimdi göreceğiniz resimler de sanki bunun kanıtı gibi..Buyrun.. GÜLŞEN SETENAY SARIKAYA NAZ ELMAS HADİSE İZEL HAZAL KAYA NURGÜL...
  4. ses tellerinizi gördünüz mü

ses tellerinizi gördünüz mü

ses tellerinizi gördünüz mü ses telleri nasıl bir formda ses telleri nasıl çalışır hakkında bilgiler her şey burada melekler Ses telleri diyince aklınıza ne geliyor meleklerim şahsen benim aklıma sıra sıra dizilmiş teller gelirdi hep kendimi bildim bileli :D bir de hayal gücü girince işin içine ben her konuştuğumda onların titreşerek ses çıkardığını falan düşünürdüm.Ses telleri ile alakalı...
  5. Ünlü İsimlerin Diz Kapaklarını Gördünüz mü?

Ünlü İsimlerin Diz Kapaklarını Gördünüz mü?

ünlülerin diz kapakları ünlülerin resimleri Sevgili melekler, şimdi paylaşacağımız resimleri ve sahiplerini görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Zira az sonra resimlerini paylaşacağımız diz kapaklarının sahipleri, yüzlerine ve vücut hatlarına bakıldığında yaşları asla tahmin edilemeyen ünlü isimler. Her ne olursa olsun bir yerden mutlaka yaşlılık izlerinin belli olduğunu resimlerimizi...

Sayfayı Paylaş