gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ünlülerin enteresan evlilik yorumları....

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları
    * Benim düşünebildiğim en mutlu evlilik, sağır bir erkekle kör bir kadının evlenmesidir. Calvin Coleridge * Ne pahasına olursa olsun evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu, fena çıkarsa filozof olursunuz. Socrates
    * Evlenme kafese benzer; içindekiler çıkmak için, dışındakiler girmek için uğraşırlar. Lard Mary Montagu
    * Evlilik hayatında arasıra kavga etmelidir, çünkü insanlar ancak böyle birbirlerini anlarlar. Goethe
    * Kadın kocasını daha az sevmeli ama daha çok anlamalı, erkek karısını daha çok sevmeli ama anlamaya çalışmamalıdır. Oscar Wilde
    * Kocaların düştükleri biricik hata, evli olduklarını unutmalarıdır. Lady Effıngham
    * Evlendikten sonra karınızın sizinle nasıl konuşacağını öğrenmek isterseniz, şimdi erkek kardeşiyle nasıl konuştuğuna bakın. G. J. Nathau
    * Evlenme boşanma işi sırf kadınların elinde olsaydı, bir tek nikâh sağlam kalmazdı. Dostoyevski

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: ünlülerin enteresan evlilik yorumları....
    aman yorumlarına da bakın hııhhh

ünlülerin enteresan evlilik yorumları.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin enteresan evlilik yorumları:))

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları:))

Benim düşünebildiğim en mutlu evlilik, sağır bir erkekle kör bir kadının evlenmesidir. Calvin Coleridge * Ne pahasına olursa olsun evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu, fena çıkarsa filozof olursunuz. Socrates * Evlenme kafese benzer; içindekiler çıkmak için, dışındakiler girmek için uğraşırlar. Lard Mary Montagu * Evlilik hayatında arasıra kavga etmelidir, çünkü insanlar ancak böyle...
  2. Evlilik Rekortmeni Ünlüler

Evlilik Rekortmeni Ünlüler

Evlilik Rekortmeni Ünlüler Evlilik rekortmeni ünlüler Bazı ünlü isimler, nikah masasına oturma konusunda adeta birbiriyle yarışıyor.. 08.01.2008 10:15 Sanatçılar kolay kolay evlenmez şeklinde bir kanaat vardır. Bu kanaatin oluşmasının en önemli nedeni pek çok ünlü ismin, “Evlenirsem hayranlarım bana küser, şöhretimi kaybederim" endişesini taşıması. Bazı ünlüler ise nikah masasına...
  3. ünlülerden evlilik yorumları

ünlülerden evlilik yorumları

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları * Benim düşünebildiğim en mutlu evlilik, sağır bir erkekle kör bir kadının evlenmesidir. Calvin Coleridge * Ne pahasına olursa olsun evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu, fena çıkarsa filozof olursunuz. Socrates * Evlenme kafese benzer; içindekiler çıkmak için, dışındakiler girmek için uğraşırlar. Lard Mary Montagu * Evlilik hayatında arasıra kavga...
  4. Ünlülerin enteresan evlilik yorumları

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları * Benim düşünebildiğim en mutlu evlilik, sağır bir erkekle kör bir kadının evlenmesidir. Calvin Coleridge * Ne pahasına olursa olsun evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu, fena çıkarsa filozof olursunuz. Socrates * Evlenme kafese benzer; içindekiler çıkmak için, dışındakiler girmek için uğraşırlar. Lard Mary Montagu * Evlilik hayatında arasıra kavga...
  5. Enteresan?

Enteresan?

Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı ( tanımıyorum kendisini ve tanımak da istemem bundan sonra) ile yapılmış bir röportajdan bahsedeceğim. Başlığı da "İmam Hatiplere neden kız öğrenci alıyorlar kadın imam yok ki!" Zaten bir kadın karşı çıkabilirdi buna diye gülümsedim alışmışlığın verdiği bir edayla. Bazı alıntılar yapmak istiyorum: "1970'lerden itibaren kızların din eğitimine...

Sayfayı Paylaş