gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

ünlülerin gerçek yüzü:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

melekler okulu gerçek yüzü meleklerin gerçek yüzü melekler okulunun gercek okulunun yüzleri

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: ünlülerin gerçek yüzü:)
    yine mi sedat yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :s

ünlülerin gerçek yüzü:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatın gerçek yüzü

Hayatın gerçek yüzü

Hayatı aradım. Onca koşturmanın arasında bir yerlerden çıksın karşıma diye. Beni anlasın, yaralarımı sarsın ve kuytularımı aydınlatsın diye. Vakit geçti ama sonunda geldi hayat eteğindeki çakıl taşları ile. Hayat yaralı geldi bana acı içinde Bir fırtınadan düşmüştü kucağıma kız kulesinden. Hayatın gözlerine baktım. Acılarını gördüm ve sormaya bile korktum. Acılarının derinliği korkutmuştu...
  2. burcunuzun gerçek yüzü:)

burcunuzun gerçek yüzü:)

Sahici burclar KOç: Ego tatminine en ihtiyac duyan burc iste... Bay ukala ya da bayan buz.. En onde olacagim diye yapmayacagi yoktur. Askta, iste, gucte en bencil burctur. Karsisindakini kirdigini da en anlamayan burc. Kolay kolay da begenmez. Asla af dilemez BOĞA: Himbil sey ne olacak. Kafasi her seye kolay kolay basmaz. Agir kanlidir. Biraz da mankafadir . Harekete gecmesi icin...
  3. Gerçek işsizlik yüzde 26

Gerçek işsizlik yüzde 26

İktisatçı Mustafa Sönmez, gerçek işsizlik rakamının yüzde 26'ya yakın olduğunu dile getirdi. İktisatçı Mustafa Sönmez yaptığı açıklamada, sanayi sektörünün istihdam yaratmak yerine istihdam kaybı yaşayan sektör durumunda olduğunu belirterek, “Sanayideki daralmanın ve işsizlik artışının hızla hizmet sektörüne yansıyacağı açık. Dolayısıyla, önümüzdeki ayların işsizlik verileri daha endişe verici...
  4. Meçhulun Gerçek Yüzü....

Meçhulun Gerçek Yüzü....

meleğin gerçek yüzü meleklerin gerçek yüzü meleyin Sitenin şeker sevilen sayılan hanım hanımcık(!) biraz uçuk kaçık ama iyi birisi olarak bildiğiniz süper modumuz meçhulun gerçek yüzü burda arkadaşlarım vakit geç olmadan onun bu halini öğrenmeniz lazım ben iyi bir insan olarak size bütün gerçekleyi detaylı olarak açıklayacağım. Allah korusun bugün benim başıma gelen yarın sizin başınıza...
  5. İşte Shakespeare’in gerçek yüzü!

İşte Shakespeare’in gerçek yüzü!

Ünlü şairin üç boyutlu hali, bazı çevreleri memnun etmedi 06 Eylül 2010 Pazartesi, 09:14:19 History Channel’da 13 Eylül’de yayınlanacak olan 'Ölüm Maskeleri' adlı belgesel için aralarında William Shakespeare ve Napolyon Bonaparte’ın bulunduğu bazı isimlerin yüzleri 3 boyutlu olarak canlandırıldı. Fakat Shakespeare’in üç boyutlu görüntüsü tartışmalara neden oldu....

Sayfayı Paylaş