gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ünlülerin ilginç dövmeleri burada!

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ünlüler Dövmeleri
    Ünlülerin Dövmeleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dövme sevenler için ve dövme yaptırmak isteyipte dövme modelleri örnekleri arayanlar için, ünlülerin dövmeleri resimlerinden örnekler sunuyoruz ve dövmeli ünlüler kimlermiş bir taşla iki kuş vuruyor ve bunu da bu sayfamızda görüyoruz :)

Ünlülerin ilginç dövmeleri burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin Dövmelerinden Seçmeler

Ünlülerin Dövmelerinden Seçmeler

dövme dövme Modelleri Dövme seven yada Dövme yaptırmak isteyen meleklerimiz işte tamda yerindesiniz :D:D Dövme yaptırmak biraz cesaret işi aslında şahsen ben dövme seviyorum ama canım pek bi tatlı olduğundan çekiniyorum :D:D ünlüler bu dövme işine pek bir meraklı melekler :D:D sizde dövme yaptırmadan önce ünlülerin dövme modellerine bakmaya ne dersiniz :eller:
  2. Ünlüler Dövmeleri nasıl merak ediyorum

Ünlüler Dövmeleri nasıl merak ediyorum

Arkadaşlar ben dövmeyi çok seviyorum ve bir tane küçük de olsa yaptırmak istiyorum ama henüz o kadar kararlı değimi en azından güzel bir model bulamadım. sizden ünlülerin dövmelerinin resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  3. Dünyaca Ünlü Yıldızların Dövmeleri

Dünyaca Ünlü Yıldızların Dövmeleri

Bu konu dünyaca ünlü yıldızların dövmeleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınlar güzellik uğruna neler yaptırmıyorlar ki ? Estetik operasyonlardan tutun, bölgesel incelme operasyonlarına, liposuctiona kadar pek çok cerrahi girişim onlara vız geliyor. Bu tarz sorunlar bitince de daha da güzel nasıl görünürüm sorusu kafalarını kurcalıyor. Makyajlar türlü türlü bakımlar da...
  4. Birbirinden İlginç Dövme Resimleri

Birbirinden İlginç Dövme Resimleri

ilginç dövmeler ilginç dövme resimleri Sevgili melekler, dövmeyi sevenler olduğu kadar sevmeyenler de var. Ancak o da bir sanat olan dövme çizimi bazen o kadar geröekçi ve olağanüstü yapılıyor ki, şapka çıkarmamak elde değil. İşte biz de bu sayfamızda en ilginç dövmeleri bir araya getirdik ve dövme seven sevmeyen herkesin beğenisine sunuyoruz...
  5. 3 Boyutlu İlginç Dövme Resimleri

3 Boyutlu İlginç Dövme Resimleri

3 boyutlu dövme modelleri, 3 boyutlu dövme resimleri, dövme modelleri, ilginç dövme modelleri 3 boyutlu birbirinden ilginç dövme modelleri arayanlara fikir olabilecek örnek dövme modellerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş