gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ünlülerin ilginç evlenme teklifleri!

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ilginc evlenme teklifleri ilginç evlilik teklifleri ünlülerin evlenme ünlülerin evlilik yüzükleri

Ünlü sanatçıların her şeyi olduğu gibi evlilik teklifleri de farklı... OK dergisi son sayısında ünlülerin evlenme tekliflerini haber yaptı. İşte ünlülerin ilginç evlenme tekliflerinden dört örnek.

Kesekáğıdında yüzük

Usta yönetmen Guy Ritchie, Madonna’nın 42. doğum gününde, ünlü şarkıcının yatağının kenarına küçük bir kesekáğıdı bırakmış. Madonna tam kese kağıdını buruşturup atmak üzereyken içinde bir şeyin parıldadığını fark etmiş. Üç elmaslı yüzük, Ritchie’in evlenme teklifi yerine geçmiş. Üç elmas, anne, baba ve oğlu simgeliyormuş.

Yarış pistinde teklif

Evlenme teklifi genelde erkeklerden gelir. Ancak asi şarkıcı Pink beklemeye tahammülü olmadığı için motosiklet yarışçısı sevgilisi Carey Hart’a billboard ilanla evlenme teklifinde bulunmuş. Hart’ın yarıştığı pistin en keskin virajına ’Benimle evlenir misin Carey’ yazılı billboard astıran Pink, sevgilisinin yarışı yarıda bırakmasına neden olmuş. Pink, yüzük yerine de dövmeyi tercih etmiş. Çılgın sevgililer o gün bileklerine True Love (Gerçek Aşk) sözünü dövme yaptırmış.

Çölde teklif başkadır

Ünlü İngiliz futbolcu Ashley Cole, pop müziğin genç sesi Cheryl Tweedy’ye Dubai’de çölde deve gezisi yaparlarken evlenme teklifinde bulundu. Ashley, deveden inen sevgilisinin önünde diz çöküp "Benimle evlenir misin?" demiş. Ardından çölün kızgın kumlarına sakladığı 50 bin sterlin değerindeki elmas yüzüğü sevgilisinin parmağına takmış.

Önce babadan izin almış

Michael Douglas, önce Catherine Zeta Jones’un babasından onay almış. Ancak daha sonra ünlü aktörün işleri ters gitmiş. Aspen’in karlarla kaplı romantik ortamında evlenme teklifinde bulunmak isteyen Douglas, gribe yakalanınca üç gün yorgan döşek yatmak zorunda kalmış. İyileşince de lapa lapa yağan karın altında sevgilisinin parmağına 2 milyon sterlin değerinde elmas yüzük takarak muradına ermiş.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ünlülerin ilginç evlenme teklifleri!
    2 milyon sterlin değerinde yüzük iyiymiş ya.. :D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ünlülerin ilginç evlenme teklifleri!

bende eşime evlilik teklifinde bulundum kabul etti 12 yıl oldu çok şükür.yanlız ben pink gibi koluma değil yüreğime yazdım emeğine sağlık canım

ünlülerin ilginç evlenme teklifleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. En Saçma Evlenme Teklifi:))

En Saçma Evlenme Teklifi:))

evlenme teklifleri evlenme teklifi teklifi karikatür evlilik karikatür
  4. Evlenme Teklifi Nasıl Yapılmalı

Evlenme Teklifi Nasıl Yapılmalı

Hep biz kızlara olmazya biraz da erkeklere kıyak geçelim değilmi :D:D Şimdiki konumazda erkeklere nasıl evlenme teklifi yapılmalı onu anlatıcam... Sevgili damat adayları, evlilik yolunda attığınız ilk ve en zor adım evlenme teklifidir. Genelde bütün erkekler bu aşamanın zorluğundan yakınırlar. Eğer siz de evlenmeye karar verdiyseniz ve bir türlü harekete geçemiyorsanız, önerilerimize...
  5. Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Fulya Zenginer,Fulya Zenginer fotoğrafları ve röportajın devamını burada kızlar Ekranların beğenilen yüzü(çok güzel bir bayan kesinlikle) olan ve kendisini Küçük Kadınlar dizisiden sonra şimdilerde ise Tövbeler Tövbesi ( http://www.meleklermekani.com/reytingli-diziler/184496-tovbeler-tovbesi-dizi-konusu.html )dizisinde ekranlarda gördüğümüz güzel gözlü oyuncu fulya zenginer kendisi ile ilgili...

Sayfayı Paylaş