gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ünlülerin İlginç Korkuları

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

mustafa sandal evlendi araba kullanmaktan korkanlar Onlarda insan onlarında bizim gibi korkuları var ama bazılarının korkuları oldukça ilginç...

TEOMAN: Ünlü şarkıcının en büyük korkusu ölmek. Bunun yanında bir diğer fobisi ise aynaya bakmak. Kendini izleniyormuş gibi hisseden sanatçı, sakal tıraşı olurken bile aynaya bakmıyor.

BÜLENT ERSOY: Tek rakam fobisi var. Diva'nın bu batıl inancının nedeni yalnız kalma korkusuymuş. Önüne tek rakamlı bir şey çıkınca, hemen orayı terk ediyor.

İBRAHİM TATLISES: Ünlü türkücü karanlık fobisi yaşıyor. Bu yüzden sinema salonlarında çabuk sıkılıyor. Evde loş ışık altında oturmaktan hoşlanmıyor. Eğer gittiği yerin ışıkları loş ise ya ışıkları açtırıyor ya da o mekanı terk ediyor.

ZUHAL OLCAY: Ünlü sanatçının kapalı alan korkusu bir tren kazası sonucu ortaya çıkmış. Olcay, "1976'da Ankara'dan İstanbul'a turneye giderken tren devrildi, iki arkadaşımız öldü. Korkum o gün başladı" diyor.

HANDE ATAİZİ: Güzel oyuncunun fobisi reenkarnasyona olan inancıyla bağlantılı. Trafik kazası geçirip ölmekten çok korkan Ataizi, "Otomobil kullanmasını bilmiyorum, öğrenmek de istemiyorum önceki hayatımdaki reenkarnem sanırsam trafik kazasında öldü" şeklinde özetliyor.

KADİR ÇÖPDEMİR: Kanser ve yükseklik korkusu yaşıyor. Ünlü oyuncu ve sunucu bir zamanlar işsizlikten de çok korkuyormuş. Çöpdemir, işsizlik korkusunu, "Düşündüğüm zaman buz gibi terler akıyor" sözleriyle anlatıyor.

YILDIZ TİLBE: Hem karanlıktan, hem yalnız kalmaktan korkuyor. Şarkılarını spot ışıkları altında yazan sanatçı, geceleri uyurken ışıkları açık bırakıyor. Kızı yanında olmadığı zaman evine yakınını çağırıyor.

GÜLBEN ERGEN: Ünlü şarkıcı yılandan çok korkuyor. Ergen, belgesel kanallarındaki yılan görüntülerine bile tahammül edemiyor.

NEFİSE KARATAY: Ünlü manken de yükseklik korkusu çekenlerden. Karatay, "Mecbur kalmasam, hiç uçağa binmek istemiyorum" diyor.

ÇİĞDEM BATUR
    Papatyam’ dizisindeki genç oyuncu Çiğdem Batur’un tek korkusu yükseklik. Bu korku yüzünden Batur’un uçak yolculukları korku ve endişe içersinde geçiyor.

ECE GÜRSEL
    Podyumlarının ünlü isimlerinen Ece Gürsel’in fobisi birden fazla... Güzel manken, minicik böceklerden ve yanarak ölmekten çok korkuyor. Pek çok insan gibi yükseklikten de korkan Ece Gürsel, “Sakinleştirici almadan asla uçağa binemiyorum” diyor.

MUSTAFA SANDAL
    Ünlü popçu Mustafa Sandal’ın en büyük fobisi, trafikte tüp kamyonetlerinin arkasından gitmek. Gençliğinden beri bu fobiyle yaşayan şarkıcı, seyir halindeyken tüp kamyoneti gördüğü zaman aracını kenara çekip, kamyonetin uzaklaşmasını bekliyormuş.

SONER ARICA
    Soner Arıca’nın yükseklik, yılan ve kapalı mekan fobisi var. Yükseklik ve kapalı yer korkuları, yaşadığı olaylardan sonra oluşmuş. Sörf yarışlarını izlerken helikoptere binen Arıca, helikopterin yan yatmasıyla büyük bir korku yaşamış. Bu yüzden yükseklik fobisi oluşmuş.. Ayrıca Kapadokya’da bir yeraltı şehrini gezerken aniden elektrikler kesilmiş. Bu yüzden kapalı yer ve karanlıktan ölesiye korkmaya başlamış.

ZEYNEP MANSUR
    Şarkıcı Zeynep Mansur, çok yaygın bir fobi olan klostrofobiden muzdarip. Bu yüzden çok sıkıntı çektiğini söyleyen Mansur, yanında biri olmadığı zaman kapalı yerlerde çok fazla duramıyor.

ZEYNEP BEŞERLER
    Güzel oyuncu Zeynep Beşerler’in ilginç mi ilginç bir fobisi var… Küçüklüğünden beri balıklardan çok korkan oyuncu, balık gördüğünde denize ne bakabiliyor ne de giriyor. Bu fobi yüzünden akvaryuma bile bakamadığını söylüyor.

ZİYNET SALİ
    17 Ağustos depreminden sonra günlerce eve giremeyen Ziynet Sali’nin en büyük korkusu, deprem. Bu fobi yüzünden evde tek başına kalamadığını söyleyen şarkıcı, karanlıkta da yalnız olamıyor.

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç geldi HANDE ATAİZİ: Güzel oyuncunun fobisi reenkarnasyona olan inancıyla bağlantılı. Trafik kazası geçirip ölmekten çok korkan Ataizi, "Otomobil kullanmasını bilmiyorum, öğrenmek de istemiyorum önceki hayatımdaki reenkarnem sanırsam trafik kazasında öldü" şeklinde özetliyor.

Ünlülerin İlginç Korkuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin ilginç evlenme teklifleri!

ünlülerin ilginç evlenme teklifleri!

ilginc evlenme teklifleri ilginç evlilik teklifleri ünlülerin evlenme ünlülerin evlilik yüzükleri Ünlü sanatçıların her şeyi olduğu gibi evlilik teklifleri de farklı... OK dergisi son sayısında ünlülerin evlenme tekliflerini haber yaptı. İşte ünlülerin ilginç evlenme tekliflerinden dört örnek. Kesekáğıdında yüzük Usta yönetmen Guy Ritchie, Madonna’nın 42. doğum gününde, ünlü...
  2. Ünlülerin İlginç Tişörtleri

Ünlülerin İlginç Tişörtleri

ünlülerin tişörtleri ilginç hamile tişörtleri chris martin dövmesi Drew Barrymore "Erkek arkadaşım şehir dışında" Eva Longoria "Bebeğini taşıyorum, Brad" Robbie Williams "Anne-babaları suçluyorum" Geri Halliwell "Kusursuz k..." Courtney Love "Paris, Başkan olsun" Britney Spears "Amerikan rüyası benim"...
  3. ünlü güzelden ilginç yorum

ünlü güzelden ilginç yorum

Tuğba Karaca Küce yaptığı bir röportajda değişik fikirlerde bulundu...... 'MODELLİĞİN ESKİ TADI KALMADI!' TUĞBA KARACA KÜCE, GÜZELLİĞİNİ ÜÇ TAÇLA TESCİLLEMİŞ BAŞARILI BİR MODEL. KÜCE, ÖZEL YAŞAMINI, KARİYERİNİN EVLİLİK ÖNCESİ VE SONRASI DURUMUNU METRO CİTY LİFE DERGİSİNE ANLATTI... Kaç yıldır modellik yapıyorsunuz? - Ben 10 senedir profesyonel olarak modellik yapıyorum. 2000 senesinde...
  4. Ünlülerin korkuları!

Ünlülerin korkuları!

1) UMA THURMAN: Kapalı yerde kalma korkusu var. Kill Bill';deki tabut sahnesinin çekimleri oyuncu için oldukça zor olmuş. 2)SARAH MICHELLE GELLAR : Ölüm korkusu var. Bu yüzden de mezarlıklardan çok korkuyor. Buffy the Vampire Slayer'ın çekimleri için onun kendini rahat hissedebileceği yapay bir mezarlık inşa edilmiş. 3)MICHELLE PFEIFFER : Çamurlu eşyalara yaklaşmak onu tedirgin ediyor....
  5. Ünlülerin ilginç dövmeleri burada!

Ünlülerin ilginç dövmeleri burada!

Ünlüler Dövmeleri Ünlülerin Dövmeleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dövme sevenler için ve dövme yaptırmak isteyipte dövme modelleri örnekleri arayanlar için, ünlülerin dövmeleri resimlerinden örnekler sunuyoruz ve dövmeli ünlüler kimlermiş bir taşla iki kuş vuruyor ve bunu da bu sayfamızda görüyoruz :)

Sayfayı Paylaş