gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ünlülerin ilk baktığı yer!

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

ünlülerin ayakları ayak fetişisti ünlüler [​IMG]
    Aktör Erdal Özyağcılar'ın, "Ben ayak zamparasıyım" diyerek, ayak fetişisti olduğunu dünya aleme ilan etmesinin yankıları sürüyor. Özyağcılar’ın bu ilginç itirafından sonra diğer ünlülere de karşı cinste önce neye dikkat ettiklerini sorduk. İşte aldığımız cevaplar...

BAŞTAN AŞAĞI SÜZERİM
    Burcu Kara: İlgimi çeken birini baştan aşağı süzdükten sonra gözlerine bakarım. Rengine değil ama nasıl baktığı ve ifadesi önemli. Yapışkan ve sizin üzerinizden menfaat sağlamaya çalışan erkekse beni fazlasıyla rahatsız eder.

GÜLÜŞÜ İŞARETTİR
    Sinem Kobal: Bir erkekte dikkatimi çeken ilk olarak gülümsemesi oluyor. Onu tanımakta bana büyük bir işaret veriyor diyebilirim. Eğer samimi olmayan bir gülüşü varsa o erkek bana itici geliyor. Onun dışındaki dış görünüşte takıntılarım öyle yok.
    Erkeğin bir gülüşü yeter yani

.
    SAÇ KESİMİ ÖNEMLİ
    Hande Subaşı: İlk intiba için dış görünüş çok önemlidir. Bir erkekte önce saç kesimine sonra ellerine bakarım. Uzun saçlı erkeklerden hoşlanmam. Kısa saç seviyorum. Küpe takabilir. Bunun dışında erkeğin kıyafetinin benim için fazla önemi yok ama temiz ve kendisine yakışır olmalı.

GÖZLERİNE BAKARIM
    Kerem Alışık: Beni hep bir kadının gözleri etkilemiştir. Karşıma bir kadın çıktığında gözlerine odaklanıyorum. Rengi önemli değil. Orada gördüğüm samimiyet, sıcaklık ve sevgi dolu bakışlar beni etkilemeye yetiyor.

AYAK FETİŞİSTİYİM
    Merve Sevi: Erdal ağabey gibi tam bir ayak fetişistiyim. Hem kadınların hem de erkeklerin ayaklarına bakarım. Hele bir de baktığım ayaklar çok güzelse içimde tarifi imkansız bir fırtına kopuverir.

internethaber

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Kasım 2008
  2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ünlülerin ilk baktığı yer!
    HMM ayak fetisisler cok ilginc geldi bana ben gozlere bakarim ilk once birde tirnaklara

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Burcu Kara gibi bende baştan aşağı süzerim:D
    teşekkürler canım

4. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

güzel olmuş ellerine sağlık

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    bende insanları süzmeyi sevmem ama erkeklerde gözler dikkatimi çeker :D

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

7. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    ayaklar ilginç kışın nasıl bakıcak o ayaklara ayakkabı içinde

Ünlülerin ilk baktığı yer! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin ilk aşkları

ünlülerin ilk aşkları

ünlülerin ilk aşkları Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü. Kimisi yeni aşkıyla ilk kez yaşayacak bu günü. Kimisi uzun yıllar birlikte olduğu hayat arkadaşıyla geçen günlerini hatırlayıp aşkını tazeleyecek. Ama ne olursa olsun, bugün herkes ilk aşklarını da hatırlayacak. Kimi okulda, kimi yazlıkta ya da mahallede, kimi de tamamen platonik ve sadece beyazperdede. Bu Sevgililer Günü’nde 10 ünlüye ilk...
  2. Allah’ın baktığı yer olan kalbini niçin düzeltmiyorsun ? ..

Allah’ın baktığı yer olan kalbini niçin düzeltmiyorsun ? ..

Sen insanların gözlerinin değdiği yerlerini düzeltiyor; fakat Allah’ın baktığı yer olan kalbini niçin Ey olgunluk yaşına gelmiş insan ! Ömrün nihayete doğru yaklaşmakta. Öyleyse eksiklerini telafi et, tamamla. Bak saçın, sakalın ağardı; beyaz renk kir götürmez. Kalp aynaya benzer, nefis de nefese. Nefis, kalp aynasına soludukça, ayna buğulanır. Günahkarın kalbi, yaşlı kadının, güç ve...
  3. Ünlülerin ilk cümleleri...

Ünlülerin ilk cümleleri...

Bakalım ünlülerimizin ağızlarından ilk olarak hangi inciler dökülmüş BANU ALKAN: Hazır çıplakken bi film çekseydik :D ALİŞAN: Anamıda alıp gidecem lan bırakın :puha: MUSTAFA ÇULCU : top mu kale mi :muz: TÜMER METİN: Doğuştan fenerliyim sizde şahitsiniz :kiamam: ORHAN GENCEBAY : Bana kaderimin bir oyunumu bu :sütyen: Mustafa Sandal : Onun arabası vaarrr aynısından bende istiyorum :kızıl:...
  4. Her baktığımda, ilk defa görüyormuşum gibi…

Her baktığımda, ilk defa görüyormuşum gibi…

her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi az kalsın ölüyormuşum Her baktığımda, ilk defa görüyormuşum gibi… Her baktığımda, ilk defa görüyormuşum gibi… Ama kendimden bile önce tanıdığım… Her saniye yeniden doğmak gibi… Ama asırlardır süren… Kışa dönmeyen sonbahar; derin, duygulu… Yaza dönmeyen ilkbahar; serin, coşkulu… Ilık avuçlarında, kar taneleri…...
  5. Üstteki Üyeye Baktığında Gözüne İlk Çarpan Şey nedir

Üstteki Üyeye Baktığında Gözüne İlk Çarpan Şey nedir

Evettt aLttaki bana baktığında gözüne çarpan iLk şey ne ???

Sayfayı Paylaş