gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ünlülerin kavgası- Pınar ve Lerzan'ın büyük kavgası

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

pınar eliçe ve lerzan mutlu kavgası, lerzan mutlu ve pınar eliçe kavgası, lerzan mutlu olayları, pınar eliçe olayları, olay yaratan kavga, ünlülerin kavgası
    CINE5 de program yapan iki ünlü isim Lerzan Mutlu ve Pınar Eliçe, CINE5 koridorlarında birbirlerine girmiş Melek'lerim.

İşte o kavganın olay ve şok yaratan detayları;

Cine 5’te program yapan iki ünlü şarkıcı Pınar Eliçe ile Lerzan Mutlu dün kuliste birbirlerine girdi. Yıldız Tilbe’yi sabah kuşağındaki “Yüksek Topuklar” programında konuk eden Lerzan Mutlu, öğlen kuşağında “Muhabbet Pınarı” programını sunan Eliçe ile koridorda karşılaştı.

Mutlu, Tilbe’yi konuk ettiği için Eliçe’ye bakarak “Kıskananlar çatlasın” dedi. Aynı kanalda programa başladıkları ilk günden itibaren birbirlerinden hiç haz etmeyen ikiliden Eliçe, Mutlu’nun bu sözleri üzerine çileden çıktı. Eliçe, Mutlu’nun odasını bastı ve üzerine yürüdü.

"GEBER, GİT BU KANALDAN"

Sert bir şekilde Mutlu’nun çenesini tutan Eliçe, “Laflarına dikkat et. Senden nefret ediyorum. Geber... Senin ölmeni istiyorum. Bu kanaldan çek git!..” diye bağırdı.

"KOCA G... ERİTMEYE BAK"

Mutlu da “Kolaysa öldür bakalım. Sen benim ölümümü isteyene kadar; koca g.. eritmeye bak. Senin de ekibin isim sahibi konuklar çağırsın” diyerek Eliçe’ye tepki gösterdi.

Kavgaya Mutlu’nun annesi de katıldı. Kulis odasında küfürler havada uçuştu. Kavga program ekibi tarafından güçlükle yatıştırıldı. Bu sırada Yıldız Tilbe’nin ise büyük şaşkınlık yaşadığı ifade edildi.

ELİÇE'NİN PROGRAMI YAYINDAN KALDIRILDI

Mutlu, daha sonra Eliçe’yi şikayet etmek için kanalın program müdürüyle görüşmek istedi. Ancak müdürü yerinde bulamadı. İlerleyen saatlerde Eliçe’nin programının yayından kaldırılmasına karar verildi.

Mutlu ise programa devam edecek. Ardından sakinleşen Mutlu, olayın duyulması üzerine konunun kapanması için “Cine 5 kanalında Lerzan Mutlu ve Pınar Eliçe’nin kavga ettiğine dair çıkan haberler asılsızdır böyle bir kavga yaşanmamıştır” şeklinde yazılı açıklama gönderdi.

Sinevizyon şirketi tarafından hazırlanan programları sunan iki şarkıcının arasındaki kavganın fitilinin geçen hafta ateşlendiği öğrenildi.

İki programa da oturma grubu veren sponsor firmanın sahibi Lerzan Mutlu’yu arayıp “Sizden eşyalarımı almak istiyorum, çünkü Pınar Eliçe bana büyük baskı yapıyor” dedi. Bunun üzerine Mutlu’nun, çok öfkelendiği belirtildi.

Ünlülerin kavgası- Pınar ve Lerzan'ın büyük kavgası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgililerin kavgası

sevgililerin kavgası

ENTELLEKTÜEL ÇOCUĞUN SEVGİLİSİ İLE KAVGASI: Erkek kıza telefon açar... - Buket merhaba hayatım. Nasılsın? - İyiyim sağol canım sen nasılsın? - İyiyim sağol. Akşam buluşuyoruz degilmi ? - Evet Murat buluşacaz ama lütfen bu sefer farklı bir yere gidelim. - Tabiki hayatım sen nasıl istersen. Gelip seni alıyorum. Çocuk gider, kızı evinden alır ve arabaya binip ilerlemeye başlarlar... -...
  2. Meleklerin kavgası :)

Meleklerin kavgası :)

Meleğinizi seçin ve sağ taraftaki numaralar ile yönetip page up insert tuşları ile vuruşlarınızı gerçekleştirin ben oynarken çok eylendim doğrusu :) Meleklerin Kavgası oyunu, oyun,angel,kız,kavga oyunu oyna * * * * *
  3. Kalp Kavgası!

Kalp Kavgası!

Artık eski aşklarla uğraşamam. Yeni yılda, yeni kararlar aldım. Her şey temiz bir sayfada başlayacak. Laftan anlamayan şu gönlüm ve ben, dün gece uzun bir konuşma yaptık. Eskide yaşamaya devam etmenin bir faydası olmadığını, ne kadar üzülse de geri dönemeyeceğini anlattım. Dilerim anlamıştır! Gözyaşı dökmenin, kedere boğulmanın bir faydası yok. İstediğin kadar ağla, ne olacak? Kendini...
  4. Bülent Ersoy ve Gülben Ergen kavgası alevlendi

Bülent Ersoy ve Gülben Ergen kavgası alevlendi

bülent ersoy gülben ergen, kavgası, kavga, repertuvar, haberleri Bülent Ersoy ve Gülben Ergen arasında, geçtiğimiz günlerde repertuvar kavgası çıkmış ve görülen o ki bu kavga günden güne alevlenmiş Melek'lerim:) Gülben Ergen’in twitter hesabında “Bülent Ersoy’un repertuvar danışmanı oldum” notu düşmesiyle başlayan tartışma sürüyor. Albüm çalışması sırasında stüdyoda karşılaştığı Ergen’in...
  5. Demet Akalın ve Cenk Eren kavgası

Demet Akalın ve Cenk Eren kavgası

demet akalın cenk eren kavgası demet akalın, cenk eren, twitter, kavga, kavgası, tartışma, haberleri burada akradaşlar Sahnelerin ve ekranların sevilen iki ünlü ismi Cenk Eren ve Demet Akalın'ın sosyal paylaşım sitesi Twitter'de ki kavga boyutuna gelen tartışmalarından haberler sunuyoruz bu sayfamızda sizlere Melek'ler. Geçtiğimiz gün Demet Akalın ile Cenk Eren arasında yaşanan twitter...

Sayfayı Paylaş