gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin Kırmızı Halı Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu ünlülerin saç modellerine yer vermektedir. Şu yabancı ünlü güzellerin bazılarını anlayamıyorum. Sen tut dünyaca ünlü bir star ol, dünyanın parasını kazan ve gititğin özel davetler de yaptırdığın saç modeline bak:D:D Tamam bazılarının hakkını yemek istemiyorum saç modelleri bir harika hatta birçok kişi özellikle Rihanna ve Victoria Beckcam gibi saçlarını kestirip boyatmak istiyor ki ben de bu güzellerin saç stillerini çok beğenirim. Ama öyle ünlü güzel var ki inanın bana sanki yataktan kalkıp direk davete gelmiş olmaz ki ama böylede yapılmaz ki:D:D Hadi bakalım doğru foto galerimize haklımıyım siz karar verin:bilge:

Ünlülerin Kırmızı Halı Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırmızı balyajlı saç modelleri

Kırmızı balyajlı saç modelleri

siyah saça kızıl balyaj kızıl balyajlı saç modelleri kırmızı balyajlı saç modelleri balyaj kırmızı Özellikle siyah saçlara kırmızı balyajı ben şahsen çok yakıştırırım,Kırmızının tonunu ve balyajı ustaca yapan kuaförünüz sayesinde gerçekten çok şık havalı ve marjinal saçlara sahip olabilirsiniz
  2. Ünlülerden Gelin Saçı Modelleri

Ünlülerden Gelin Saçı Modelleri

Gelin saçı modelleri ünlülerin modası 2011 modası 2012 modası hakkında merak edilen ne varsa burada Sevgili melekler tüm beğenilen ünlüler iş başına geçmiş ve güzelliklerini bir gelinlik ile taçlandırarak bizlere harika saç modelleri sunmuş..Ben de içlerinden en güzel olanlarını seçtim... Yasemin Ergene'yi her zaman masum bulmuşumdur. Gelinlik içinde daha da masum ......
  3. İşte Kırmızı Halı Ünlülerinin İlginç Diyet Yöntemleri....

İşte Kırmızı Halı Ünlülerinin İlginç Diyet Yöntemleri....

Ünlülerin İlginç Diyet Yöntemleri Ünlüler Nasıl Diyetler Yapıyor Kırmızı halıda, muhteşem kıyafetleriyle boy gösteren ünlüler nasıl zayıflıyor, merak ediyor musunuz? İşte, ünlülerin zayıf görünmek için denedikleri ilginç diyet yöntemleri!Yinede tabi her zaman söylediğimiz gibi dr a danışmadan diyet yapmak hem yanlış hemde sağlıksız.... Greyfurt Diyeti Ünlüler arasında 1930'lardan...
  4. Ünlülerden Harika Kırmızı Elbise Modelleri

Ünlülerden Harika Kırmızı Elbise Modelleri

Bu konu; ünlülerin kırmızı elbiseleri konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yerli ya da yabancı olsun ünlüler katıldığı davet ve toplantılarda sıklıkla kırmızı abiye kıyafetleri tercih ederler. Çünkü kırmızı renk göz alıcıdır, dikkat çekicidir. Kırmızı halı yürüyüşlerinde her ne kadar halı içinde kaybolsalar da kırmızının ihtişamını her zaman yakalarlar. Bilhassa cesur...
  5. Türkiye Müzik Ödüllerinde Kırmızı Halı Ünlüler Geçiti

Türkiye Müzik Ödüllerinde Kırmızı Halı Ünlüler Geçiti

Bu sayfa; Türkiye Müzik Ödüllerinde Kırmızı Halı Ünlüler Geçiti konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu yıla kadar Kral Tv Müzik Ödülleri adı altında verilen ve bu yıl adı değişip Türkiye Müzik Ödülleriş olan gecede yine şıklık yarışı yaşandı. Bu şıklık yarışı içinde elbetteki rüküşler de yok değildi. Dikkat çekmek ve kendini göstermek için geceye katılan isimler yanında...

Sayfayı Paylaş