gebe
  1. <Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ünlülerin korkuları!

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında <Бланэ> '_' <ßlan€> tarafından paylaşıldı.

1) UMA THURMAN: Kapalı yerde kalma korkusu var. Kill Bill';deki tabut sahnesinin çekimleri oyuncu için oldukça zor olmuş. 2)SARAH MICHELLE GELLAR : Ölüm korkusu var. Bu yüzden de mezarlıklardan çok korkuyor. Buffy the Vampire Slayer'ın çekimleri için onun kendini rahat hissedebileceği yapay bir mezarlık inşa edilmiş.

3)MICHELLE PFEIFFER : Çamurlu eşyalara yaklaşmak onu tedirgin ediyor.

4)JENNIFER ANISTON : Yükseklik korkusu var. Bu yüzden Uçağa binmekte çok zorluk yaşıyor.

5)TYRA BANKS : Onun kabusu deniz canlıları.

6)OPRAH WINFREY : Sakız çiğnemek ve böyle görüntülenmek. [​IMG]

7)EMINEM : Baykuşlardan korkuyor. Dergilerdeki baykuş resimlerine bile bakamıyor.

8)PAMELA ANDERSON : Aynalardan korkuyor. Aynalar ona fazla gizemli geliyormuş.

9)BILLY BOB THORNTON : Antik mobilyalardan nefret ediyor. Onların etrafında nefes alamıyor, hatta yemek yiyemiyormuş.

10)NICOLE KIDMAN : Onun kabusu kelebekler.

11)MATTHEW MCCONAUGHEY : Tünellerden korkuyor. Arabasıyla tünelden geçmek zorunda kaldığında çok zor anlar yaşıyormuş.

12)MADONNA : Gök gürültüsünden çok korkuyor. Ünlü yıldız kötü havalarda kendisini çocuk gibi yorganın altında saklanırken bulabiliyormuş.

13)CRISTINA RICCI : Her türlü bitkiden korktuğunu söyleyen Ricci, "Onlara dokunduğunda kendimi kirli hissediyorum. İğrenme duygusu tüm benliğimi sarıyor" diyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Mayıs 2010
  2. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Vay beee..:abo:.hiç duymamıştım.sağol betüşcüm

Ünlülerin korkuları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korku

korku

korku ....bırşeylerden korkmak..karanlıktan,sesızlıkten,yanlızlıktan..vs...
  2. Çocuk Korkuları

Çocuk Korkuları

Birçok anne baba ve eğitimci, çocukların korkuları olduğunu bildikleri halde, çocukların bu korkuları hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değildirler. Korku çocukların görünen ve görünmeyen tehlikeler karşısında gösterdikleri doğal bir tepkidir. Korku bir nesneye, kişiye ya da bir olaya bağlıdır. Korkunun en önemli özelliği, korku veren uyaranın ani ve beklenmeyen bir durumda ortaya...
  3. korkudan :D

korkudan :D

İlkokul birinci sınıftaydım.. :) Okulun ilk ayları daha... Öğretmenimiz okumaya başlamamız için " Ali ata bak, Işık ılık süt iç, Emel eve gel.. " :D fişlerini tahtaya asıp, herhangi birini sorduğunda bizim o fişi cetvelle göstermemizi ve tekrar okumamızı istemişti.. Ben öğretmenimizin önündeki ilk sırada oturuyordum, tahtaya ilk ben kalkmadan önce yanımdaki kız arkadaşım " ben...
  4. Ünlülerin İlginç Korkuları

Ünlülerin İlginç Korkuları

mustafa sandal evlendi araba kullanmaktan korkanlar Onlarda insan onlarında bizim gibi korkuları var ama bazılarının korkuları oldukça ilginç... TEOMAN: Ünlü şarkıcının en büyük korkusu ölmek. Bunun yanında bir diğer fobisi ise aynaya bakmak. Kendini izleniyormuş gibi hisseden sanatçı, sakal tıraşı olurken bile aynaya bakmıyor. BÜLENT ERSOY: Tek rakam fobisi var. Diva'nın bu batıl...

Sayfayı Paylaş