gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin kot şort modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

şort modelleri kot şort modelleri 2011 kot şort modelleri, Alessandra Ambrosio resimleri, Emma Roberts resimleri, kot şort modelleri, ünlü modası, ünlü resimleri, ünlüler ne giyiyor, ünlülerin şortları

yaz yaklaştı henüz yüzünü göremedik ama yine de çok yakın bize. sıcak havalarda serin serin giyinmek için,
    ünlülerin kot şort modellerini sizlerin beğenisine getirdimm meleklerimm :D:D

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Valla yazın şortun her modeli güzel oluyor :D:D Sıcaktan insan giyinemiyor ki, bazen şort bile sıcak fazla geliyorda yapacak bişey olmuyor hahaha
    Paylaşımın için tşkler Asi, bende giymediğim kotlarımı kesim dedim, bu konunla kafamda ampül yaktın hahaha Cidden tşkler:) Eğer ki kestiğim kotlar güzel şort olmazsa tşk geri alabilirim hahaha "Hep senin yüzünden oldu" diyebilirim ona göre şimdiden anlaşalım hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D yok rüyammm korkuyomm ben senden sen iyisimi kesilmiş al da sağlam olanlara dokunma mazalllah sonra kötü falan olur oyarsın beni :minik: o yüzden ben böle bi sorumluluğun altına girmeyeyim :D:D

yinede kotlarını keseresen sitede paylaş bakiim güzel olmuş mu :haha:

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Timam kesersem paylaşacam sizinle sonuçları :A:A:A:A

5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    kesin yaa benim bitane var öyle kesilmiş gayette güzel duruyor hahaha:D tasarruf yahu :D

Ünlülerin kot şort modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kot Şort Kombinasyonları

Kot Şort Kombinasyonları

kot kombinasyonları şort kombinasyonları kot şort bahçıvan modelleri kışlık Yaz için ideal cıvıl cıvıl kombinasyonlar:)
  2. Kot Şort Modelleri

Kot Şort Modelleri

kot şort modelleri 2009 yaz modasında kısa kort şort modelleri ön plana çıktı. Uzun tunikler ve gladyatör sandaletlerle kombinlendiğinde harika bir görünüm kazandırıyor. Hem spor hem de şık bir tarz yaratmak istiyorsanız kot şort modelleri tam size göre.
  3. Kot şort ve kombineleri

Kot şort ve kombineleri

kıyafet kombineleri kot kombineleri şort kıyafet kombinesi kot şort İlk düşündüğünüz de kot şortu sadece spor kıyafetlerle ve günlek bir kıyafet olarak düşünebilirsiniz.Ama böylesi spor olan bir kıyafet doğru kombinelerle kullanıldığı taktirde bakın ne kadar şık ve güzel görüntüler ortaya çıkıyor .Özel bir gecede bile kullanabileceğiniz kombineler şıklıklarıyla göz dolduruyor
  4. 2010 kot şort modelleri

2010 kot şort modelleri

kot şort modelleri çocuk kot modelleri 2010 şort 2010 coçuk 2010 yazına özel kot şort modellerini sizlere tanıtmak istiyorum.Eğer jeans kumaşlarda kıyafetlerden hoşlanıyorsanız işte seksi kışkırtıcı ve bir o kadarda sıradışı kot şort modelleri
  5. Kot Şort Nasıl Giyilir?

Kot Şort Nasıl Giyilir?

Şort denince akla ne kadar yaz mevsimi gelse de artık şortlar her mevsim giyilebiliyor. Özellikle genç bayanlar kışlık giyimlerin de oldukça sık kullandıkları kot şortlarını kalın opak çoraplar ile giyiyorlar. Malum artık havalar ısınmaya başladı hatta benim bulunduğum bölgede birçok kişi kısa kollu kıyafetler giymeye bile başladı... Kot şort modellerini genç kızlar da görmeye başladım bile.....

Sayfayı Paylaş