gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri Neler ?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri ünlülerin kullandığı cilt bakım markaları

Sevgili melekler, güzellik elbette ki yapısaldır, genlerde vardır, doğuştan gelir. Ancak bu güzelliği korumak ya da ufak kontürlerle güzel ve bakımlı görünmek tamamen kişinin kendi elinde birşeydir. Her yönleriyle takip edilen ünlülerimizin güzellik bakımları için kullandıkları ürünleri merak ettik ve araştırdık. Bakın ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri ve markaları nelermiş.. :tik:

Eda Taşpınar; Çorap giymekten çok hoşlanmadığım için ayaklarım çok çatlıyor.Şu sıralar Sally Hansen’in ayak kremini ve ayak peeling’ini kullanıyorum.Öellikle gece yatmadan önce peeling yapıp,krem sürüyorum ve yatıyorum.Sabah kalktığımda ayaklarımyumuşacık oluyor.Herkeze tavsiye ederim.

Pınar Tezcan :”Yeni Terracota doğal bronzluk için harika!”

Guerlain’ın Terracota’sını uzun zamandır kullanıyordum fakat yeni renklerini tanıyınca çok daha memnun oldum. Çok beyaz tenli olduğum için yeni renklerin tenime daha uygun olduğunu keşfettim. Daha önce içinde kızıllık bulunan Terracota, bu kez daha tazla kahve tonları barındırıyor. Benim gibi beyaz tenliler doğal esmerlik için rahatlıkla kullanabilir.

Ece Vahapoğlu:”Aç karnına limon suyu”

En son katıldığım detoks programından öğrendiğim bir bilgiyi uyguluyorum son günlerde. Bir limonun suyunu sabah aç karnına içiyorum. Hem toksinleri atmanıza yardımcı oluyor hem de enerji veriyor.En son katıldığım detoks programından öğrendiğim bir bilgiyi uyguluyorum son günlerde. Bir limonun suyunu sabah aç karnına içiyorum. Hem toksinleri atmanıza yardımcı oluyor hem de enerji veriyor.

Nefise Karatay:”Organik ürünler en güzel keşiflerim oldu’’

Son zamanlarda organik ürünleri kullanmaya özen gösteriyorum. Yazın hazırladığım televizyon programı organik ürünler konusunda beni çok bilgilendirdi. Bu bilgiler doğrultusunda cildim için doğal ürünler kullanmanın daha faydalı olacağını düşündüm ve organik ürünlerle tanıştım. Cihangir’de bulunan Blossom Village mağazası bu konuda yüzlerce alternatif sunuyor. Sahibi Selma Aydemir elleriyle topladığı bitkilerden; kremler, maskeler, saç bakım ürunleri yaratıyor. Kişiye özel yaptırdığım ürünler cildime çok iyi geliyor. Son keşiflerimden bir diğeri Rare Blossom ürünleri. Özellikle toniği cildi temizliyor ve dinginleştiriyor. Tavsiye ettiğim arkadaşlarım da bu ürünlerden çok memnun kaldıklarını söylüyor.

Pelin Karahan :”Susuz şampuan; iyi fikir!”

Çok yeni keşfettiğim ürünlerden biri Murad markasının nemlendirici serumu. Günlük nemlendiricimin içine bir miktar karıştırarak kullanıyorum. Özellikle çok kuru cildi olanlara tavsiye ediyorum. Sephora’nın sprey şampuanı da çok pratik ve herkesin keşfetmesi gereken bir ürün. Yağlanmış saçınıza sıkıyorsunuz, içeriğindeki pudra saçınızı anında toparlıyor ve tertemiz bir görüntü sağlıyor. Özellikle zamanla yarışan kadınlar için harika bir fikir

Didem Soydan :”Kuru ciltlere birebir”
    Son günlerde kendi yarattığım nemlendirici ürünü kullanıyorum. Asos’tan aldığım zeytinyağını, Bepanthol vücut yağı ile karıştırıyorum. İçine üç yemek kaşığı bal ilave ederek bir şişenin içine koyuyorum. Banyodan sonra tüm vücuduma bu karışımı uyguluyorum. Kullandığınız zeytinyağının saf ve asidinin düşük olması gerekiyor. Gerçekten harika bir nemlendirici!

SadmiN bunu beğendi.
Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri Neler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilimsel Cilt Bakımı : Cilt Bakımı Ürünleri

Bilimsel Cilt Bakımı : Cilt Bakımı Ürünleri

en iyi cilt bakım ürünü en iyi cilt bakım ürünleri rengini açan kremler rengini açan krem plasenta kremi Cilt bakımı ürünleri içeriğindeki maddelerin ne işe yaradıklarını bilmek, en doğru ürünü seçmekte size yarımcı olacaktır. En iyi seçimi yaparken, çalışmalar ve deneyler doğrultusunda bilimsel gerçekler ile çalışan ve iyi ünü oran markalardan ürünleri kullanmanız kişisel bakımınız için...
  2. evimizde hazirladigimiz cilt bakim ürünleri

evimizde hazirladigimiz cilt bakim ürünleri

İşte evde hazırlayabileceğniz doğal malzemelerden oluşan cilt bakım ürünleri… Cildi ölü hücrelerden biriken yağlardan ve siyah noktalardan arındırmak için derin temizlik yapmalısınız. Nasıl mı?Peeling,maske veya buhar banyosuyla gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak kendi cilt tipinize uygun maske uygulayın yüzünüze. Bu işlemle birlikte yüzünüzdeki ölü deriyi atmış oldunuz. Şimdi sıra buhar...
  3. cilt bakım ürünleri

cilt bakım ürünleri

Deri Bakım Ürünleri Parfüm, losyon ve kozmetikler alerjik kontakt dermatite neden olabilir. Bazı kişiler kozmetik ürünlerdeki koku maddelerine hassastır. Diğer bir kısım hastalar ise kozmetik maddelere bozulmayı engellemek için konulan Koyuyucu maddelere karşı alerji gelişebilir. Koku veren maddeler karşı alerjisi olanlar kokusuz kozmetik ürünleri kullanmalıdır. Fakat kokusuz ürünler bile,...
  4. Ünlülerin Güzellik Formülleri ve Kullandıkları Cilt Maskeleri

Ünlülerin Güzellik Formülleri ve Kullandıkları Cilt Maskeleri

ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri ünlülerin kullandığı makyaj markaları cilt bakım markaları türk kahvesi maskesi gül suyu kullanan ünlüler Ünlüler güzelleşmek için tonlarca para harcamak yerine artık bitkisel yolları denemeyi tercih ediyorlar. İşte size ciltlerinin güzelliğiyle ünlü tanınmış şahsiyetlerin ilginç güzellik formülleri.. PINAR ALTUĞ Kirpiklere badem yağı Ünlü oyuncu ve...
  5. Bakın giydiğiniz kürk, kullandığınız kozmetik ürünleri ne şartlarda yapılıyo

Bakın giydiğiniz kürk, kullandığınız kozmetik ürünleri ne şartlarda yapılıyo

Yaa ne istiyosunuz bu hayvanlardan yazık günah değil mi? Foklardan bahsediyorum arkadaşlar Kanadanın fok avı başladı nasıl bi avsa resmen katliam bu yaptıkları. Çoğu yavru 320 bin fok öldürücekler ve bu, bugüne kadar olan rekor sayı. Ellerindeki sivri çelik uçlu sopalarla o masum hayvanların kafalarını ezip diri diri derilerini yüzüyolar... Ve bütün bu zalimlikleri ne için yapıyolar biliyo...

Sayfayı Paylaş