gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ünlülerin Kullandıkları Parfümleri Merak Ediyor musunuz ?

Konu, 'Parfüm' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ünlülerin Kullandıkları Parfümler Ünlülerin Parfümleri

Sevgili melekler, özellikle gençler tarafından hayatlarına imrenilen, giydikleri kıyafetten saç şekillerine kadar attıkları her adım olay olan, herşeyin en kalitelisini, en pahalısını kullanan ünlüler hangi parfümleri kullanıyor acaba hiç merak ettiniz mi ? Biz merak ettik ve araştırdık. Bakın ünlülerin kullandıkları parfümler hangileriymiş :)

Onlar herşeyin en iyisini satın alıyor, en kalitelisini giyiyorlar, attıkları her adım olay oluyor. Peki bu ünlüler nasıl kokuyor? İşte Ünlülerin parfümleri:

Çağla Şikel
    Günlük hayatında spor ve şık bir tarzı olan Çağla Şikel’in parfüm tercihide yine hafif kokulardan oluşuyor..Çağla Şikel son zamanlarda en çok Daisy İn Bloom Marc Jacobs parfümünü kullanıyor..

Hülya Avşar
    Parfüm konusunda oldukça hassa olan Hülya Avşar uzun yıllardır aynı kokuyu kullanan gerçek bir klasikçi..Pek çok parfüme sahip olsada En favori kokusu COCO cHANEL,OPİUM,CHANEL NO:5

Özge Özberk:
    Miss Dior Cherie Özge Özberk’in çok uzun yıllardan beri vazgeçemediği tek koku,Başarılı ve güzel oyuncu Miss Cherie’nin çiçeksi ve hafif şekerli kokusunu çok beğendiğini belirtiyor..

Paris Hilton : Kendi markalarını tercih ediyor; Paris, Just Me, Kai, Can Can, Child

Avril Lavigne : Perfumeria Gal

Celine Dion : Chanel #5

Sharon Stone : Passion

Alanis Morissette : A La Nuit, Douce Amere

Lindsay Lohan : Coquette Tropique

Naomi Campbell : Guerlain Vetiver, Green Irish Tweed, Diorissimo, Frederic Malle, Paradise Passion, L’artisan Ambre Extrem

Shakira : Bvlgari Petits et Mamans, Delicious, Truth

Angelina Jolie : Herrera, Blv Black, Creed Love In White

Rihanna : Momoberry, Escada Moon Sparkle

Britney Spears : D&G Feminine, CSP Vanille Abricot, Beautiful, Child, Ghost

Ünlülerin Kullandıkları Parfümleri Merak Ediyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin kullandığı parfümler

ünlülerin kullandığı parfümler

ünlülerin parfümleri ünlülerin kullandıkları parfümler kullandığı parfümler parfüm markaları kullandığı parfüm markaları Greta Garbo: Rochas’in Femme Liz Taylor: Patou’nun Joy Brigitte Bardot: Balmain’den Vent Vert Jeanne Moreau: Diorama No.5 Ava Gardner: Chanel No.5 Marlene Dietrich: L’heure bleue Mae West: Petou’nun Joy’u Cameron Diaz: Guerlamain’in Samsara’si Katherine Witt: Gucci’nin Envy...
  2. Alevi Ünlüler kimler merak ediyor musunuz ?

Alevi Ünlüler kimler merak ediyor musunuz ?

alevi ünlüler listesi alevi ünlüler resimleri sanatcilar listesi alevi ünlüler, alevi ünlüler listesi, alevi ünlüler kim ? Lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz ? teşekkür ediyorum.
  3. Ünlüler Dövmeleri nasıl merak ediyorum

Ünlüler Dövmeleri nasıl merak ediyorum

Arkadaşlar ben dövmeyi çok seviyorum ve bir tane küçük de olsa yaptırmak istiyorum ama henüz o kadar kararlı değimi en azından güzel bir model bulamadım. sizden ünlülerin dövmelerinin resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Eski Eşinin Nikah Şahidi Olan Ünlü Ki merak ediyor musunuz?

Eski Eşinin Nikah Şahidi Olan Ünlü Ki merak ediyor musunuz?

Eski Eşinin Düğün Organizasyonunu Yaptı Eski Eşinin Nikah Şahidi Oldu Evet Melek'ler konu başlığımız oldukça şaşırtıcı ve ilgi çekici değil mi? :) Oryantel dansının ünlü isimlerinden Tanyeli, 2006 yılında boşandığı eşinin nikah şahitliğini ve düğün organizasyonunu yaptı Melek'lerim:) İşte eski eşinin nikah şahitliğini yapan ünlü arkadaşlarım; Ünlü oryantal Tanyeli, 2006 yılında...
  5. B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler Kimler Merak Ediyor musunuz ?

B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler Kimler Merak Ediyor musunuz ?

B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler Yabancı Ünlüler B İle Başlayan Sevgili melekler, B ile başlayan üniversite isimleri bir önce ki sayfamızın konusuydu. Bu kez B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler listesi ile karşınızdayız .... Blake Lively Bruce Willis Britney Spears Brand Garrett Brad Pitt Bono Bill Gates Bİll Clinton Beyonce...

Sayfayı Paylaş