gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

ünlülerin Melekler Mekanı hakkındaki düşünceler...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Bende ünlülerle bir röportaj yaptım:D kendileri Melekler Mekanı hakınnda düşüncelerini anlattılar:DBuyrun melekler sizinde bilginiz olsun ünlüler bile buranın fanatiğiohyandanyupis:eco:

İbrahim Tatlıses

Urfa’da Melekler Mekanı vardı da biz mi üye olmadık..Tüm forumcuları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum:nur:

Reha Muhtar

burdan bütün Melekler Mekanı üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar Melekler Mekanı her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız:pasi::pasi:

Mehmet Ali Erbil

Melekler Mekanı`nında en yeni konular tüm hızıyla devam ediyor..!! Yeni gelişmeler Parmaktan sonra ohyandanohyandan

Anayasa Mahkemesi Başkanı

Melekler Mekanı üyelerine saygıyla duyurulur.!
    Melekler Mekanı`nın da Moderatörler Kanununun D-Fıkrasının C Bendi aşağıdaki şekilde değişmiştir.!
    Melekler Mekanı'nında Moderatör olacak kişiforum meclisindeki 367 toplantı yeter sayısını bulamaza üye olarak kalacaktır.!:rtfm::huhe:

Banu Alkan

Neremi, neremi,:eek:rkide: Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla Melekler Mekanı'na renk katacagim, ayol iyiki varsin Melekler Mekanı:dp8:

Bülent Ersoy
    Ayoll Ablaniz kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz Melekler Mekanı nın gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu:cheer2::cheer2:

EMRAH
    Bak Gülcan burasi Melekler Mekanı artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan[​IMG])Melekler Mekanı var artik bize sahip cikacaklar
    :asskim:
    AJDAR
    Cikata Muz, muz. Ben bu Melekler Mekanı forumuna MâL OLMUS bir üyeyim Bu forumda benimsenip takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikata muz, muz.:muz:

Erman Hoca
    Artik bende bundan sonra Melekler Mekanı spor bölümlerinde yayin yapacagim.Ugurcugum su son acilan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis...:sigara:

Saadettin Teksoy

Ben Saadettin Teksoy Bundan sonra bende sizlerleyim Melekler Mekanı sirlara karismis konulari gün isigina cikartacagim Sakin Melekler Mekanı nından ayrilmayin...:ruyam:

2. berennaz

berennaz Forum Okuru

yerlerdeyim gülmekten bitirdin beni ilk baktım acaba gerçek mi diye düşündüm?..))))

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha biz neymişiz yahu helal olsun bize :D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ama hani benim Başbakan'ım Recep Tayyip Erdoğan amcam :) Hele o güler yüzlü, Cumhurbaşkan'ım :D:D Bu röportoj eksik kalmış ama yinede muhteşem olmuş :D:D

Emeğine sağlık canım :)

5. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    onlarlada röportaj yapacaktım çok yoğundular:D başka zamana inşallah...:D

Beğenmenize sevindim tşkler arkadaşlar...

6. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Dillere destan ız biz Maşallah..ayy saka bi yana ilk gercek sandim .sonra gülmekten çldüm kız ellerine sağlık:Dhahaha

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    valla özellikle erman hocaya ve küççükk emrah cancağızıma çok güldüm :):)

ünlülerin Melekler Mekanı hakkındaki düşünceler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üstteki melek hakkında düşüncelerin....

Üstteki melek hakkında düşüncelerin....

Ewt üstteki melek hakkında ne düşünüyorsun güzel bir oyun olmasını diliyorum....(ilk kurban benim)
  2. görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?

görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?

ben aslında bu tür evliliklere karşı değilim ve daha sağlam olduğuna inanıyorum eskiden aile büyüklerimiz karar verirlerdi genç kızlarımıza sorulmazdı bile ama artık bu pek te öyle değil gençler çıkıp dolaşıp görüşüp karar verebiliyolar artık :) ama ne var ki geçenlerde bi ilk oldu :26:ve bana görücü gelecekti istemedi,m tabii :hhh: açıkcası çok yadırgadım :haha: insanın başına gelince çok...
  3. Melekler Mekanı

Melekler Mekanı

- Bir yaşam biçimi, - Büyük bir ailenin parçası olma mutluluğunu yaşayabildiğiniz yerin ismini ifade eden iki kelime, - Kadına dair her kavramın bir araya geldiği benzersiz mekan...
  4. Melekler Mekanı Hakkında

Melekler Mekanı Hakkında

neden bu sıteyı bı kadr cok abrtıyosunuz yok forum kuralları yok nılmem neler sonucta eglence ııcn yapılmısı bır sıte ?

Sayfayı Paylaş