gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ÜNLÜLERiN MEZAR TASLARINA YAZILAN VASiYETLERi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

ünlülerin mezarları mezar taşına yazılan güzel sözler ünlülerin mezar taşı yazıları taşlarına yazılan güzel sözler taşına yazılacak ÜNLÜLERiN MEZAR TASLARINA YAZILAN VASiYETLERi
    Coprayt by ALMANYALI GOBEL(Made in ALMANYALI GOBEL)

ZEKERiYA BEYAZ: Benim icin kurban olarak kestiginiz tavuklarin derilerini ADD'ye

bagislayin, magazin programlarini bos birakmayin.

AYSEL GÜREL: Suanda Zebaniler ile sevisiyorum, iki saat sonra gelin.

SEZEN AKSU: Dagdaki tanrinin cocuklarini sizlere emanet ediyorum.

ALATURKASTAR MEHTAP: Gece aleminden ciktim, buradada gece alemine düstüm, her

yeerrrrrr karanliiiiikkkk. isitme cihazini unutmusum. Azer

Bülbül abime selam. Buradaki jüride Armagan Caglayan yok,

Dualarinizi SMS ile gönderin, adami hasta etmeyin lannn!!!!

DENiZ BAYKAL: Mustafa Sarigül'ü CHP Genel Baskani yaparsaniz ahirettede iki elim

yakanizdadir.

AHMET NECDET SEZER: Mezarliklar kamunun girdigi kamusal alanlardir; Semra beni

sinir etme, basörtünü cikar, kemiklerim sizliyor, dua etme,

celenk koy.

DOGU PERiNCEK: Aslinda ben seriatciydim, ahiretteki duruma uyum sagladigimi

zannetmeyin.

NECMETTiN ERBAKAN: Tayyip patates dinindendir.

R.TAYYiP ERDOGAN: Ani gelen ecel sebebiyle, ölecegimi Amerika'ya haber veremedim,

kusura bakmasinlar.

M.YASAR BÜYÜKANIT: Ahiretten her an geri cekilirsem gene tantana

yapmayin.

APO: (Türkü) Hapishane önünde incir agaci,

Abaza Gardiyan'im buldu bana ilaci,

Mezarimi kazin bayira düze,

Benden selam söylen derin devlete.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ÜNLÜLERiN MEZAR TASLARINA YAZILAN VASiYETLERi
    vala çok güzel ya emeğine sağlık

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ÜNLÜLERiN MEZAR TASLARINA YAZILAN VASiYETLERi

DENiZ BAYKAL: Mustafa Sarigül'ü CHP Genel Baskani yaparsaniz ahirettede iki elim yakanizdadir.

buna eminım:):):):)

emegıne saglık

ÜNLÜLERiN MEZAR TASLARINA YAZILAN VASiYETLERi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mezar taşlarının üzerine yazılan yazılar <komik

mezar taşlarının üzerine yazılan yazılar <komik

mezar taşı üzerine yazı yazma yazı yazılan resimler mezar taşı yaz yazma taşının üstüne yaz Artık buraya takılıyorum Beni hesaptan düşün. Bi sabah bi uyandım,dünya yok Dün gece 2,30 sularında suları kesildi ömrün. Delil yetersizliğinden beraat etti Kalp yetersizliğinden gitti Karnında fazla su vardı, adalelerinde kireçlenme, böbreklerinde kum, kanında da demir fazlalığı. Beton gibiydi,...
  2. Vasİyetİmdİr

Vasİyetİmdİr

Canım Anneciğim, Herşeyimi ama herşeyimi sana borçluyum, hep sana hizmet etmeyi, yanımda kalmanı, sana hürmet etmeyi, güzel kokunu koklamayı arzuladım. Çok az kısmet oldu. Bu dünyada sana doyamadım. Anneciğim dünyayı sevemedim, tad da alamadım. Allah'ın emir ve rızasına aykırı herşey beni rahatsız etti. El hasıl dünya bana küstü bende ona. Bilmiyorum ama zannediyorum senin dualarının...
  3. Vasiyet

Vasiyet

Malını bir kimseye vasiyet etmek, o kimse ile aralarında bir münasebetin - iyilik, yardım, iş akdi, uzlaşma, barışma, kavuşma, barışma vs.- meydana gelmesine yahut bir yerde buluşmaya; Vasi tayin etmek, birine görev ve vekalet vermeye; Vasi (tayin) edilddiğini, birinin kendini vasi yaptığını görmek, kendine bir işin havale edilmesine, verilen haberin doğruluğuna, bilgi ve itibar sahibi olmaya,...
  4. Mancınık tası

Mancınık tası

Rüyada mancinik tasi, bir seyin tebligi için gönderilen adamdir. Kuvvetini denemek için mancinik tasini kaldirdigini gören kimse secaatii ve kuvvetli birisiyle muarazada bulunur. Tasi kaldinrsa o kimseye galip gelir. Tasi kaldirmaktan aciz kalirsa, maglup olur.
  5. bobrek tası

bobrek tası

merhaba bendekı bobrek tası 10x7 mılım olarak soylendı ve 3 sefer kırdırmaya gırdım fılmlerde tasların kırıldıgı soylenıyo bende 7 parca tas doktum.benım asıl sorum tas dokerken cınsel ılıskıye gırılırmı veya gırilırse neler olur tesekkur edıyorum

Sayfayı Paylaş