gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ünlülerin Nilüfer'e Mesajları

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

nilüferin hastalığı meme kanseri teşhisi kanser olan ünlüler nilüferin hastalığı ne hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Ünlü sanatçı Nilüfer'e meme kanseri teşhisi konulduğu haberini dün sizlerle paylaşmıştık melekler...Ünlü sanatçıyı hayranları ve sanat camiasının ünlü isimleri yalnız bırakmıyor...Sanat camiasının ünlü isimleri dün sosyal paylaşım sitesi Twitter'den paylaştıkları mesajlarla Nilüfer'e destek olmuşlar...

Meme kanseri teşhisi konan Nilüfer’e sanat dünyasından destek mesajı yağdı. Pop müziğin dev isimlerinden Nilüfer, doktorunun kendisine “kanal içi erken evre meme kanseri” teşhisi koyduğunu açıkladı. Önümüzdeki günlerde ameliyat masasına yatacak olan sanatçıya ünlü dostlarından destek mesajı yağdı. Birçok ünlü isim, Nilüfer’e geçmiş olsun dileklerini sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki sayfalarından iletti:

DENİZ UĞUR
    Hepimizin sevgi ve saygı duyduğu sanatçı Nilüfer’e en içten geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum

YEŞİM SALKIM
    Sevgili Nilüfer, sen güçlü ve sağlam iradenle bunu atlatacak ve daha bize çok güzel şarkılar söyleyeceksin. Allah seni kızına bağışlasın

HAMDİ ALKAN
    Büyük geçmiş olsun, acil şifalar sevgili Nilüfer...

YONCA LODİ
    Nilüfer, çok geçmiş olsun. Bir daha bu hastalığın adı hiçbir kadının adının yanına yazılmasın.

MEYRA
    Üzücü haberi okudum. Nilüfer’i çok severim ve büyük hayranıyım. En kısa sürede iyileşmesini diliyorum. Acil şifalar!

BURCU GÜNEŞ
    Nilüfer’e acil şifalar diliyorum. Şimdi duydum ve çok üzüldüm. En kısa zamanda iyileşmesi dileğim.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN
    Nilüfer’e çok üzüldüm. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur.

BANU ZORLU
    Nilüfer milyonlarca hayranının duasıyla bu hastalığı atlatacak.

REYHAN KARACA
    Sevgili Nilüfer’e acil şifalar diliyorum. Erken teşhis hayat kurtarır. Meme kanseri de bunlardan biri. Hanımlar dikkatli olalım, olduralım.

SERHAN SOKULGAN
    Nilüfer’e çok üzüldüm. Ama o gücü ve inancıyla bu hastalığı yenecektir.

FARUK K.
    Bütün dualarım senin için Nilüfer. Allah acil şifa versin, çocuğuna bağışlasın seni

Ünlülerin Nilüfer'e Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin aradığınız kişiye ulaşılamıyor mesajları

ünlülerin aradığınız kişiye ulaşılamıyor mesajları

ALAATTİN CAKICI: Alooo yanlış numara çevirdin aslanım.Bize yanlış olmaz.Fıtık etmeyin lan beni!...Hadi maşş... KAMER GENC: Kapsadığınız numara arama alanı dışındadır.Yok.Olmadı.Yani aradığınız alan kapsama numarası dışındadır.Yok buda değil.Kapsama numarası.Eeeh..Ben bahça sulamaya gidiyorum ya.Aradığınız yönde tüm çiçekler sulanmaktadır işte o kadar. MUSTAFA DENİZLİ: Aradığınız numara...
  2. Reha Muhtar'dan Nilüfer'e...

Reha Muhtar'dan Nilüfer'e...

reha muhtardan nilüfere yazı neler yazdı köşe yazısı nilüferin hastalığı ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili Nilüfer'in hastalığını öğrendiğimizde hem üzüldüm hem de bu kanser illetinin bir ünlüyü daha avuçları içine almış olmasına şaşırdım.Gerçi şaşırmak ta yanlış melekler.Çünkü kanserin en sevdiği şey düzensiz yaşayan insanlar.Düzensiz uyku,sabahı akşamı karışan hayatlar.Umarız...
  3. Resimli Ünlü Sözler Mesajlar

Resimli Ünlü Sözler Mesajlar

Özlü Sözler Resimli Ünlülerin Özlü Sözleri Resimli Sevgili melekler bu yazımızda sizlerle resimli ünlü sözleri paylaşıyoruz :)
  4. Tuncel Kurtiz'in Ölümüyle İlgili Ünlülerin Mesajları

Tuncel Kurtiz'in Ölümüyle İlgili Ünlülerin Mesajları

tuncel kurtiz, tuncel kurtiz ölümü, tuncel kurtiz haberleri Sevgili melekler, evinde düşmesi sonucu 77 yaşında hayata gözlerini yuman Tuncel Kurtiz'in ölümü ünlüler dünyasını yasa boğdu. Usta oyuncunun arkasından taziye mesajları yayınlayan ünlüler bakın neler yazmışlar... - Demet Akbağ: Tuncel kurtiz :((((((( yakinlarina ve tum sevenlerine sabir diliyorum. Cok uzuldum. - Zafer Algöz:...
  5. Ünlülerin Müzeyyen Senar'a Taziye Mesajları

Ünlülerin Müzeyyen Senar'a Taziye Mesajları

müzeyyen senara taziye mesajları, ünlüler müzeyyen senarın ardından ne mesaj verdiler,ünlülerin müzeyyen senara övgü dolu sözleri,müzeyyen senarın ardından ünlülerin mesajları Ebru Gündeş Duayenimiz,Büyük Ses, Büyük Usta Müzeyyen Senar vefat etmiş.Türk Müziğinin ve tüm Türkiye'nin başısağolsun. Allah rahmet eylesin.. Gülben Ergen Canımız,tavrına hayran olduğumuz Müzeyyen Senar'ımız......

Sayfayı Paylaş