gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Ünlülerin Okul Anıları

Konu, 'Magazin' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

ünlülerin okuduğu okullar ünlülerin çocukluk anıları uğur dündar çocukluk anıları uğur dündar anısı çocukluğu bakın bakın melekler ne komk anlar yaşamış bu ünlüler birbirinden ilginç hepsi ama ben esra gürsoyun yaptığını yapmak bi okadarda eğlenmek isterdim keşke benmde bi ikizim olsa ooooo yanmıştı valla herkes neler yapmazdım ki..

YONCA EVCİMİK: Bizi otobüsten attılar

Biz lisedeyken Fenerbahçe’de oturuyorduk. Okulum da Taksim’deydi. Karşıya geçmek için hep otobüse binerdim. Otobüste de hep arkadaşlarımla güler şakalaşır[​IMG] herkesi rahatsız ederdik. Bir gün yine otobüsteyken fazla gürültü yapınca bizi kolumuzdan tutup yarı yolda aşağı atmışlardı.

MÜJDE AR: Öğretmeni inat kaşlarımı kazıdım

Ben Fatih Kız Lisesi’nde okudum. O yıllarda[​IMG] okulda adım “deli”ye çıkmıştı. Çok başarılı bir öğrenciydim. Dokuz aldığımda[​IMG] kağıdımın 10’luk olduğuna inanıp öğretmenle kavga ederdim. O yıllarda aynaya fazla bakmazdım ve arkadaşlarım yapsa da[​IMG] ben kaşlarımı almazdım. Bir gün beden eğitimi öğretmenimiz “Kaşlarını neden alıyorsun?” diye tutturdu. Ertesi gün protesto etmek için kaşlarımı jiletle kazıyıp gittim okula. Deli unvanım oradan geliyor!

NESLİHAN YARGICI: Yaramaz bir kızdım

Biz rahibelerle okuduk. Bu yüzden de ortam çok disiplinliydi. Bizi erkeklerden bir saat önce çıkarırlardı okuldan. Biz de kaldırımda bekler[​IMG] erkeklere özel eşyalarımızı atar[​IMG] çok eğlenirdik!

MERVE SEVİ: Çiçek yüzünden okuldan atılacaktım

Lise son sınıftayken[​IMG] okul çıkışında kapıya biri tarafından benim adıma bir çiçek bırakılmıştı. Müdürümüz çok kızmıştı. Kimden geldiğini bilmediğim o çiçek yüzünden az daha okuldan atılıyordum.

KEREM ALIŞIK: Babam “Cezalandırın bunu” dedi

Yatılı okulda arkadaşlarla kavga etmiştik. Müdür eve gitmemi yasaklamıştı. Babam okula gelince çıkacağım ümidiyle hazırlanmaya başladım. Sonra öğrendim ki babam müdüre “Cezalandırın ve eve göndermeyin” demiş.

İPEK TUZCUOğLU: Aşıdan çok korkardım

Ben aşıdan çok korkardım[​IMG] okulda aşı yapılacağını duyar duymaz kendimi dışarı atar[​IMG] her seferinde mutlaka kaçardım. Öğretmenlerimden bu yüzden çok azar işitmişimdir.

İPEK TENOLCAY: Babamı görünce şiirimi unuttum

İlkokul birinci sınıftayken[​IMG] öğretmen törende şiir okumamı istedi. Günlerce çalıştım[​IMG] şiiri ezberledim. O sıralarda babam[​IMG] ıstanbul dışındaydı ama törene geldi. Babamı görünce her şeyi unuttum. Çok utanmış[​IMG] bir ay teneffüse çıkmamıştım.

BERGÜZAR KOREL: Sahneye düştüm[​IMG] seyirci koptu

Konservatuvar ikinci sınıftayken oyunun başlamasına bir dakika kala perdenin arkasındaki ipe takıldım.O koca ip koptu ve sahneye düştüm. Seyirciler çok gülmüştü.

DOĞA RUTKAY: İnadım başıma iş açtı

Ben çok disiplinli bir okulda okumuştum. Ama inatla kıyafet disiplinine uymazdım. Örneğin beyaz gömlek giymem gerekirse ben gidip sarı gömlek seçerdim. Ama bu inat başıma iş açtı[​IMG] bir gün sırf bu yüzden ceza aldım ve akşama kadar kayıp eşya odasında bekletildim.

ESRA ERON AŞIK: Odada kilitli kalınca camdan çıktım

Bir sömestr tatilinde okul arkadaşlarımla birlikte Uludağ’a gittim. Odalarımız da otelin birinci katındaydı. Nasıl olduysa kilit bozuldu[​IMG] odada kilitli kaldık. Biz de pencereden dışarı çıktık. Durumu anlatıp yukarı birini göndermelerini istediğim otel görevlileri camdan çıktığımızı duyunca şoke olmuşlardı.

ESRA GÜRSOY: ikizimle sınıfları değiştirdik

Benim tek yumurta ikizim var ama onunla ayrı okullardaydık. Bir gün canımız sıkıldı[​IMG] yer değiştirdik. Ben onun okuluna[​IMG] o da benimkine gitti[​IMG] birbirimizin dersine girdik. Arkadaşlarımız durumu biliyordu[​IMG] ama öğretmenler habersizdi. Gün sonuna kadar da hiçbiri değişikliği fark etmedi.

UĞUR YÜCEL: Babam dahi olmadığımı anlayınca sinirlendi

Kuzguncuk İlkokulu’ndan sonra[​IMG] Beylerbeyi Ortaokulu ve Kadıköy Akşam Ticaret Lisesi’ne gittim. Eğitim dönemi unutulmuyor[​IMG] askerlik anıları gibi... Kanlıca’da ilkokulu okurken[​IMG] öğretmenim babama “Bu çocuk dahi” demiş. Sonra babam bana basit bir problem sordu[​IMG] bilemedim. Öğretmenimle kavga ettiğini hatırlıyorum!

SEDA SAYAN: Müdür “Ya okul[​IMG] ya sahne” dedi

Sahne çalışmalarıma Çemberlitaş Kız Lisesi’nde okurken başlamıştım. Tabii gece sahne[​IMG] gündüz okul yürümedi. Benim şarkıcı olduğum ortaya çıkınca da müdür yanına çağırdı ve “Ya okul[​IMG] ya sahne” dedi. Ben sahneyi seçtim!

NÜKHET DURU: Okulu kırdım[​IMG] öğretmene yakalandım

Kandilli Kız Lisesi’nde okudum ve okulda çok güzel bir grubumuz vardı. Özellikle bahar aylarında okulu kırar[​IMG] Boğaz turuna çıkardık. Bir gün matematik öğretmenimiz bizi yakaladı. Neyse ki o seferlik “Bir daha bu hatayı yapmazsanız sizi affederim” diyerek görmezden geldi.

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  3. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hımm bende ünlü olursam benimkinide okursunuz yav :D

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    anlat canım yinede okuruz

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    MÜJDE AR: Öğretmeni inat kaşlarımı kazıdım
    Ben Fatih Kız Lisesi’nde okudum. O yıllarda[​IMG] okulda adım “deli”ye çıkmıştı. Çok başarılı bir öğrenciydim. Dokuz aldığımda[​IMG] kağıdımın 10’luk olduğuna inanıp öğretmenle kavga ederdim. O yıllarda aynaya fazla bakmazdım ve arkadaşlarım yapsa da[​IMG] ben kaşlarımı almazdım. Bir gün beden eğitimi öğretmenimiz “Kaşlarını neden alıyorsun?” diye tutturdu. Ertesi gün protesto etmek için kaşlarımı jiletle kazıyıp gittim okula. Deli unvanım oradan geliyor!

bu çok hoşmuş delilik o zamandan varmış

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

kimm yaşamamıştırrkii okulll anısı :D:D

Ünlülerin Okul Anıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzayın anısına...

uzayın anısına...

Zeynep Tunuslu katıldığı 'Orada Neler Oluyor?' programında 1993'te kaybettiği müzisyen eşi Uzay Heparı'yı en çok yüzerken ve mevsimin ilk eriğini yerken özlediğini söyledi. Tunuslu; "Bu ikisini yapmayı çok severdik. Bizimkisi yarım kalan bir aşk hikayesi. Kavga etmeye bile fırsat bulamamıştık ki, Uzay gitti. Hiçbir erkek yerine dolduramayacak. O hep bir numara olarak kalacak" diye...
  2. Ünlülerin unutamadıkları sevgililer günü anıları

Ünlülerin unutamadıkları sevgililer günü anıları

ünlüler ve sevgilileri ünlülerin sevgilileri ünlülerin bir günü hamilelik anıları sevgililer günü Sevgililer Günü magazin dünyasının ünlü isimleri için farklı şeyler ifade ediyor. Kimi evlilik teklifi aldığı, kimi eşiyle ilk kez anne - baba olarak kutladığı, kimi de nişanlandığı 14 Şubat’ı unutamıyor. Evlendikten sonraki ilk Sevgililer Günü’nü ocakbaşında kutlayan da var, sevgilisi...
  3. okuL anıLarı hiç ßitmezKi

okuL anıLarı hiç ßitmezKi

elbette hiç kimsenin okul anıları bitmez :D -matematik öqretmeni yaşlı olduqu için sınavları 1 ay sonraya ertelemiştik -din öqretmenine 1 nisanda içine diş macunu sıktıqımız bisküviyi yedirmiştik söylediqimizdede çöpe qidip aqzından çıkarması bir olmuştu:puf: -yine 1 nisanda arkilerin hepsinin üzerine kaşıntı tozu dökmüştük kaşına kaşına bi hal olmuşlardı :zuha::yahoo::minik:
  4. okul

okul

okul nedir okulda neler yapılır okul niçin kurulmuştur okuldaki temel görevimiz nedir acil lazımmmmmmmm
  5. Müslüm Gürses Anısına 45 Ünlü İsimden Albüm!

Müslüm Gürses Anısına 45 Ünlü İsimden Albüm!

Bu sayfa, Müslüm Gürses Anısına 45 Ünlü İsimden Albüm haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz Mart ayında ardından pek çok güzel eser ve hayran bırakarak hayata veda eden Müslüm Gürses anısına bir albüm yapma hazırlığı başlandı. Tam 45 ünlü ismin okuyacağı Müslüm Gürses parçalarından oluşan albümü Eflatun Müzik'in sahibi Medeni Uçar projelendirmiş. Ünlüler...

Sayfayı Paylaş