gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin Pargalının İdamı İçin Yaptığı Yorumlar

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu Pargalının infazı ile ilgili yorumlara yer vermektedir. Muhteşem Yüzyıl dizisinin muhteşem Pargalısı ne yazık ki son bölümde feci bir şekil de infaz edildi. Herkesi ekran başına kitleyen infaz sahnesi çoğu kişiyi de üzüntüye boğdu. Hürrem sultanın entrikaları ve dolduruşlarına yenik düşen Pargalı aslında birazda hırsının kurbanı oldu diyebilirim.

Pargalının idamından sonra Hürrem sultandan nefret edenlerin sayısı hızla çoğalıyor. Medya dünyasından yakından tanıdığımız ünlüler de İbrahim Paşa'nın infazına bir takım yorumlar da bulundu.

Hangi ünlü pargalının infazına nasıl yorum yaptı merak edenler için bilgiler geliyor;

Tevfik Yener @Tevfik_Yener Sultan Süleyman’ın bile bir namazlık saltanatı oldu musalla taşında. Sessiz gemiye Pargalı da biner Süleyman da…

bedri baykam @meettheturk Sahne çok korkunçtu: ölüm anı uzun acı ve çok zor seyredilir bir sahneydi.. Kimbilir tarihi gerçeklere ne kadar yakındı 5 Ninja tipli cellat

erol köse @drerolkose Küçüklugumden beri (yaklaşik 100 yildir) Ninjaları sevmezdim, hakli çiktim 4tanesi #Pargaliyi boğdu! Erkek adam teke tek gelirdi

Mete Çubukçu @metecubukcu Kanuni Pargalı birbirlerini ‘severlermiş’ Heyhat!

Abdülhamit Bilici @ahamitbilici Pargalı gibi sultana en yakınların acı ikilemi: Kurb-i sultan ateş-i suzan (Sultana en yakın olan,ateşe de en yakındır.)

Erkan Akkuş @erkan_akkus Son bölüm itibariyle Kanuni alçak, pargalı pislik, hürrem sürtük… Dizi sadece, dizi değil mi?

Ebru Polat @Ebru_Polat Fitne bir Kadinin doldurusuna gelip vezirini oldurt,halkin en sevdigi oglunu oldurt,koskoca imparatorlugu duraklama donemine sok..nefret!!!!

stelyo pipis @stelyop Ama oyunculğu muhteşem Pargalının helal olsun ben ki diziden anlamam ama muhteşem yüzyılın muhteşem ünvanını haketti bence tbrikler Yalabık

cenk eren @cenkeren1 Padisahlar ne acimasizmis degilmi!! Gerci 1960 da da asmistik veziri pardon basbakanimizi

mehmet tez @mehmettez Ecdadımıza yakıştı mı?

Yıldıray Oğur @yildarado Ölenin arkasından konuşmak bize yakışmaz…

Alper Turgut @AlperTurgut01 Kankası Pargalı’yı, 90′lık Piri Reis’i, oğlunu, torununu ortadan kaldırtan, Hürrem’in, Ebussuud’un oyuncağı olan bir ecdadı, tanımam abi :)

İlker KOÇ @ilkerkoc2 Pargali idam mı edildi? Hayir Twitter’da genel bir yas havası varda:)) Bazilari simdi Pargali’nin giyabinda namazda kılar:))

esra & ceyda @esraceydaersoy Dizide İbrahim paşayı hiç sevmezdik ama ölüm sahnesini izleyince üzüldük,ona acıdık.. Hürremci olsakta üzüldük :(

Nil Burak @NilBurakk Gözleri açık gitti derler …akan yaş çok etkileyiciydi …

Ozlem Denizmen @ozlem_denizmen #Pargali #kontrolsüzego #basedilemezHürrem #kararliSüleyman => #infaz

Ebru Polat @Ebru_Polat Hurrem den nefret ettim….!!!!!!!

Turgay Oğur @turgayogur #PargalıÖlürse gökler bile ağlar. Su an itibariyle İstanbulda sagnak yağmur başladı

İmamınGülüツ @Ladyimam iktidar hırsının birbirini nasıl yediğine hep tanık oldu bu tarih..

Nur Yerlitaş @NurrYerlitas Kapı kulu İBRAHİM ölmelisin

Tuluhan Tekelioğlu @Tuluhantekeli Pargalı yasasaydı Osmanlı Roma’ya gırer mıydı?

Fatoş Kabasakal @fatos_kabasakal Eeee ne demişler! Yaşattıklarını Yaşamadan ölmezsin!!! Pargalının sonuda o misal… #PargalıÖlürse

Ceyda Karan @ceydak Oh ne ala.. İdam emrini ver, sonra da uyu..

Şenay Düdek @DudekSenay Gök feci gürlüyor,şimşekler çakıyor,İzmir’i sel götürüyor.Yagmur gokten bosanircasina yagiyor.Anlasilan İzmir Pargali’ya ağlıyor:)

PuCCa @PuCCaa Ibrahim’le Kanuni ask yasasa bu kadar duygulanirdim, o bakismalar falan tobe

Turgay Oğur @turgayogur Taylan biraderler bu aksam bizi ağlatmaya kararlı anlaşılan. İbrahim paşanın çocukluğunda perişan olduk. :(

Demet Akalın Kurt @DemetAkalin Buginki veda yemegin resimlerinde ibrahim pasanin sakallari kesmedigi goruldu demekki ileride ruyasinda gorucek suleyman kesin☺

Hilal Cebeci @hilalcebeciii En kotusude düşmanının en yakınında ki ve en guvendigiin insan olmasıdır … Like pargali

Ali Atıf Bir @ALIATIFBIR Ceyar’in olecegi gece ayni bööle bir heyecan yasamıştık..

Berna Laçin @bernalacin35 Pargali’siz Muhteşem YüzyılAlex’siz FB gibi

Ünlülerin Pargalının İdamı İçin Yaptığı Yorumlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin enteresan evlilik yorumları:))

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları:))

Benim düşünebildiğim en mutlu evlilik, sağır bir erkekle kör bir kadının evlenmesidir. Calvin Coleridge * Ne pahasına olursa olsun evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu, fena çıkarsa filozof olursunuz. Socrates * Evlenme kafese benzer; içindekiler çıkmak için, dışındakiler girmek için uğraşırlar. Lard Mary Montagu * Evlilik hayatında arasıra kavga etmelidir, çünkü insanlar ancak böyle...
  2. idam

idam

Asılmak.İnsan rüyasında idam edildiğini görürse, başarılı olacağına yorumlanır. Asılmak, fakirler için hayra işarettir. Zenginler için varlığın artacağı anlamındadır. Bekarlar için, evlilik işaretidir. Rüyada idam mahkumu olmak uzun ve şerefli yaşamak.demektir. Rüyada idam edildiğini görmek, başkaları yüzünden zarara gireceğiniz anlamına gelir. Büyük sorunların geride kalacağına işaret...
  3. ünlülerin enteresan evlilik yorumları....

ünlülerin enteresan evlilik yorumları....

Ünlülerin enteresan evlilik yorumları * Benim düşünebildiğim en mutlu evlilik, sağır bir erkekle kör bir kadının evlenmesidir. Calvin Coleridge * Ne pahasına olursa olsun evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu, fena çıkarsa filozof olursunuz. Socrates * Evlenme kafese benzer; içindekiler çıkmak için, dışındakiler girmek için uğraşırlar. Lard Mary Montagu * Evlilik hayatında arasıra kavga...
  4. Ünlülerden Tweeter Kıyamet Yorumları

Ünlülerden Tweeter Kıyamet Yorumları

Bu konu; Ünlülerden Tweeter Kıyamet Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler , maya takvimine göre kopması beklenen 21 Aralık kıyameti bildiğiniz üzere kopmadı ve sosyal medta boş durur mu, çalıştı da çalıştı :D:D İşte ünlülerden kıyamet tweetleri :D:D NURGÜL YEŞİLÇAY Eee kopmuyor muyuz :) 21 aralık? ÇİÇEK DİLLİGİL 21 Aralık'da okulların tatil edilmesi acaba...
  5. İşte Pargalı 'nın İdam Sahnesi !

İşte Pargalı 'nın İdam Sahnesi !

Bu konu; İşte Pargalı 'nın İdam Sahnesi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl adım adım muhteşem sona doğru ilerliyor. İzleyicinin büyük bir merakla beklediği Pargalı İbrahim Paşa 'nın idam sahnesinin ilk görüntüleri de yayınlandı. İftara çağırdığı Pargalı 'yı sarayında kalmaya ikna eden Kanuni, Pargalı 'yı gece uyurken cellatlarına yağlı kementle...

Sayfayı Paylaş