gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ünlülerin Şehit Tepkisi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ünlüler ünlülerin haberleri şehit haberleri 26 şehit hakkaride 26 şehit çukurca şehitleri hakkında detaylı bilgiler Hepimiz bu sabah 26 şehit haberiyle uyandık melekler...Hakkari Çukurca'da 26 şehit ve 22 yaralı askerimiz var...Rabbim şehit ailerine sabır, yaralı askerlerimize de şifalar versin...Hepimizin acısı çok büyük...Medya dünyasının ünlü isimleride 26 şehidimiz ile ilgili tepkilerini twitter hesaplarında paylaşmışlar... Ülkemizin başı sağolsun diyor ve ünlülerin şehit tepkisi ile ilgili haberin detaylarına geçiyorum...

Dün gece Hakkari’nin Çukurca İlçesi merkezindeki güvenlik birimleriyle sınırdaki askeri birliğe PKK’lı teröristler ağır silahlarla eş zamanlı saldırı düzenledi. Çıkan çatışmada 26 asker şehit oldu, 22 asker yaralandı. Ünlüler duydukları acıyı twitter sayfalarına yazdıkları notlarla dile getirdi... İşte ünlülerin şehit tepkisi...

BİROL GÜVEN
    Hayat devam ediyor diyemeyiz. Böyle devam edecekse, hayat devam etmesin.

GÜLBEN ERGEN
    Yayınımızı iptal ettik konuklarım ve tüm ekip arkadaşlarım perişanız!

SEDA SAYAN
    Hainler yine saldırdı 24 şehit 18 yaralı. Allah cezalarını versin inşallah.

FAZIL SAY
    Dün aksam yine çıkan çatışmada 26 şehit varmış. Üzüntümüz ve şaşkınlığımızdan öte, elimizden hiç bir şey gelemiyor olması hüsranımızdır.

DEMET AKALIN
    O şehitlerden her biri yeğenimiz kardeşimiz. Cumhurbaşkanımız misliyle intikamımız alınacak diyor! İlk defa inanmak istiyorum ve de görmek.

SABA TÜMER
    Böyle bir acı yaşarken yayın yapamazdık.Şehitlerimize Allah rahmet eylesin, analarına evlatlarına sabır versin. Milletimizin başı sağolsun...

SERTAB ERENER
    Daha ne kadar canımız yanacak, daha ne kadar masum gençler ölecek, terörü lanetliyorum!

HAKAN YILMAZ
    Bugün nasıl çalışılır, nasıl çekim yapılır bilemedim. Moraller sıfır. Kafalar durdu resmen.

CEM ÖZER
    Söyleyecek laf bulamıyorum. Gerçekten bu şekilde yaşamak zor. Çözüm bulunamaması ne demek anlamıyorum. İnanmak istemiyorum.

EBRU ŞALLI TAN
    Günaydın. Mutlu mutlu güne başlamak istedik ama şehitler. Türkiye'nin kaderi mi bu?

OYA GERMEN
    Yüreklerimize ateş düşürdüler yine. Şehitlerimize rahmet diliyorum.. Biliyorum ki; anaların,babaların acısı hiç bitmeyecek.

ALP KIRŞAN
    Az önce televizyonu açtığımda gözlerime inanamadım, 26 kardeşim şehit 22'si yaralı.İnanılır gibi değil, söyleyecek tek kelime yok. Yıkıldım.

BENGÜ
    Şu an çok üzgünüm. Tüm dualarım şehit aileleri için.Allah'tan rahmet tüm yakınlarına sabır diliyorum. Bugün şarkı söylemek olmaz.

BEGÜM KÜTÜK
    24 şehit! Allah rahmet eylesin, ailelerine sabır versin

MURAT BOZ
    Şehitlerimize ve hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet ailelerine sabır diliyorum.

MUSTAFA CECELİ
    24 ana kuzusu daha. Ünlemle bitecek herhangi bir beddua neye fayda verir ki. Kalleşler...

ZEYNEP DÖRTKARDEŞLER
    24 şehit 18 yaralı mı? Lanet olsun teröre.

ECE VAHAPOĞLU
    Çok acı bir güne uyandık: 24 şehit... Hepimizin kardeşleri onlar!

TANYELİ
    Allah evlatlarımızı korusun. Gencecik ana kuzuları ,gözbebeklerimiz uğruna can vereceklerimiz. Uyan Türkiye daha fazla kaybımız olmadan.

FULDEN URAS
    Ulusal yas ilan edilsin!

HELİN AVŞAR
    Çok üzücü şehit haberi, hele de sabah ilk duyduğunuz haber olması. 24 şehidimize Allah'tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum.

Ünlülerin Şehit Tepkisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehİt

Şehİt

ŞEHİT EFENDİMİZ(S.A.V.), HAYBER KALESİNİN KUŞATILMASI SIRASINDA YESAR ADLI BİR ÇOBANI İSLAMİYETE DAWET ETTİ WE ONA ŞEHİTLİK MAKAMINI ANLATARAK CENNETEN BAHSETMİŞTİR PEYGAMBERİMİZİ GÖRÜR GÖRMEZ İSLAMİYETİ KABUL EDEN YESAR , YAŞADIĞI MUHİTTEKİ İNSANLARIN MAKAM WE ZENGİNLİĞE GÖRE İTİBAR GÖRDÜKLERİNİ BİLDİGİ İÇİN ________________YA RESULLLAH , DİYE SORDU . BEN HABEŞ Lİ(SİYAH TENLİ),ÇİRKİN YÜZLÜ,...
  2. Şehitlerimize

Şehitlerimize

Ben, havran'da seyit onbaşı, ezine'de yahya çavuş'um, Kıbrıs'ta, albay ibrahim karaoğlanoğlu'yum. Tarihte hep destan yazdı soyum, ben buyum, Uğraşma benimle, ben mustafa kemal'in torunuyum. Ben, tavas'ta şehit bekir matrak polisim, Son can göçünceye kadar, hiç dinmeyecek sesim. Korku nedir bilmem, yaram kanasa da silmem, Boşuna çağırmayın, gül bahçesi burası gelmem. Ben, yukarıboğaz...
  3. Şehitlerim...

Şehitlerim...

Hiç telefon eden oldu mu size �baba ben ölüyorum, hakkınızı helal edin, anama söyle üzülmesin, gurur duyun benimle..� diye? ŞEHİTLERİM Hiç hesapladınız mı kaç şehit olmuş terör can almaya başladığından beri? Biliyor musunuz siz çocukları ne yapar? Gördünüz mü hiç mezarı başında selam veren babasına küçük bir çocuk? Hiçbir dilekçe yazdınız mı ya da okudunuz mu...
  4. Şehitlerimize!!!

Şehitlerimize!!!

YouTube - sehit klibi
  5. Şehit

Şehit

Bu topraklarda rahatlıkla yaşamamızı sağlayan ve bunun bedelini de kanları ile ödeyen fedakar insanlar,cennetin yiğitleri...

Sayfayı Paylaş